Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Зоологічна галерея 2020

 
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАКАЗ
18 березня 2020року                           № 21/1
м. Херсон 

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Зоологічна  галерея”

Відповідно до плану Всеукраїнських і організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 25 листопада 2019 року
№ 4, та згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 11 лютого 2020 р. № 44 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея», комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» (надалі – Конкурс).
Конкурс проводиться з метою активізації роботи з учнівською молоддю для формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, розвитку образного мислення і емоційної чуйності та розкриття творчих здібностей, художнього смаку підростаючого покоління.
На конкурс представлено 88 робіт з 6 районів області: Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Іванівського, Каховського,  Новотроїцького та 3 міст: Нова Каховка, Каховка, Херсон.
Слід зазначити, що не всі учасники Конкурсу дотримувались критеріїв, вказаних у Положенні (не були враховані: вік, формат та кількість робіт).
На підставі рішення журі конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея» та нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за перше місце:
- Кононець Камілу, 13 років, здобувача освіти 8 класу Іванівського ліцею №2 Іванівської селищної ради Херсонської області, за роботи: «Коала», «Ховрах» (акрилові фарби);
- Нестеренко Марію, 13 років, здобувача освіти Херсонського Таврійського ліцею мистецтв, за роботи: «Червоноголовий корольок»,«Рідкісна Мала панда (акварель);
- Мілосьордову Віолету, 13 років, здобувача освіти Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області, за роботи: «Білі ведмеді»,«Зайчик» (гуаш);
- Звягинцеву Анастасію, 13 років, здобувача освіти Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області за роботи: «Тигр», (гуаш), «Синички» (акварель);
- Лорич Владу, 15 років, здобувача освіти Херсонського НВК Дошкільного навчального закладу - спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови I ст. - гімназія № 56, за роботи: «Зебра у вогняному заході», «Хитрий ліс» (акварель, гуаш);
- Левченко Вікторію, 15 років здобувача освіти Чорнянської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховського району, Херсонської області, за роботи: «У бамбукових хащах» «Руда красуня» (гуаш). Гурток: «Чарівний пензлик»;
- Бондар Діану, 13 років, здобувача освіти Херсонського навчально - виховного комплексу № 51, ім. Г.О. Потьомкіна, за роботи: «Грація тигра» (крейда), «Удод в весняному саду» (гуаш);
- Нічкову Вікторію, 14 років вихованку клуба «Дебати»; Херсонського Центра дитячої та юнацької творчості, за роботи: «Коала», «Білочка» (пастель);
- Коломоєць Катерину, 15 років, здобувача освіти Херсонського загальноосвітнього навчально - виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, за роботи: «Буремний володар Арктики», «Втілення вільного духу степу» (гуаш);
- Семенець Домініку, 12 років, здобувача освіти Генічеської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області, за роботи: «Лисичка», «Леви» (гуаш);
- Осадчук Кузьму, 13 років здобувача освіти 8 класу, філії СОЗЗСО «Костогризівська гімназія» Каховського району за роботи: «Dum spiro, spero» (акварель, олівці), «Оленятко з карими очима (акварель);
- колективну роботу  Грицкової Віолетти, Отарян  Наїри, здобувачів освіти 7 класу, Томинобалківського закладу повної загальної середньої освіти Білозерської селищної ради Херсонської області, за роботи: «Олень», «Пінгвіни» (гуаш);
- Романенко Руслану, 12 років, здобувача освіти 7 класу Кізомиської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, за роботи: «Вожак стаі», «Благородний олень» (акварель);
- Пономаренко Вікторію, 13 років, здобувача освіти 8 класу Олександрівської загальноосвітньої школи комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради Херсонської області, за роботу: «Степові фантазії», «Павич» (акварель по вологому);
- Шевченко Анастасію, 13 років, здобувача освіти 7 класу, Миролюбівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, за роботу: «Символ року», «Найкращий малюнок є у кожній мами» (акварель);
- Дем’яненка Дениса, 13 років, здобувача освіти 7 класу, Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради, за роботи: «Охоронець джунглів», «Одинокий вовк» (воскова крейда);
- Староненко Анжелу, 14 років, здобувача освіти Роздольненського закладу загальної середньої освіти Каховського району Херсонської області, за роботи: «Коала сірий», «Заєць-русак» (акварель);
- Штацьку Олександру 12 років, здобувача освіти Збур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів,за роботи: «Полювання» «Зимовий ранок» (пастель);
- Матюша Вікторію, 15 років, здобувача освіти 9-В класу, філії ОЗО Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області, за роботу: «Півень», «Рожевий пелікан» (гуаш, акварель);
- Дурман Діану, 12 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області,за роботу: «Золотий фазан» (воскова крейда);
- Капушеву Саміру, 13 років, здобувача освіти Іванівського ліцею № 1 Іванівської селищної ради Херсонської області, за роботу: «Синичка» (воскова крейда);
- Жукову Аліну, 12 років, здобувача освіти Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради Херсонської області, за роботи: «Качка мандаринка», «Наш дім-Чорне море», (гуаш).
2. Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Зоологічна галерея» та нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за друге місце:
- Гаіну Дарію, вихованку гуртка «Юні лісівники», здобувача освіти Малокопанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Малокопанівської сільської ради Херсонської області, за роботи: «Пінгвін- мешканець холодної Антарктиди», «Мудра сова» (олівіці);
- Лазоренко Анастасію, 13 років, здобувача освіти 8 класу Архангельскослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області, за роботи: «Косатка», «Дельфін» (гуаш);
- Жосан Ольгу, 13 років, здобувача освіти 8 класу Архангельскослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області, за роботи: «Борсук», «Єнот» (гуаш);
- Іващенко Лілію, здобувача освіти 9 класу Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховського району Херсонської області, за роботи: «Жабеня», «Веселий морж» (гуаш);
- Костік Анжелу, 14 років, здобувача освіти Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад»  Білозерської районної ради Херсонської області,за роботи: «Лис», «Папуга» (акварель);
- Крутих Катерину, 15 років, здобувача освіти 9 класу Киселівської загальноосвітньої школи I-III ступенів, вихованку гуртка « Юні екологи» комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Білозерської районної ради Херсонської області, за роботи: «Живий символ України», «Папуга, птах-говорун» (акварель);
- Полякову Світлану, 15 років, здобувача освіти 9 класу, Велетенської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області, за роботи: «Песець», «Коала» (акварель);
- Дарієнко Дарину, 14 років, здобувача освіти Херсонського навчально-виховного закладу-спеціалізована школа с поглибленим вивченням англійської мови 1 ступеня гімназія № 56, за роботи: «Віслюк», «Бамбуковий ведмідь» (гуаш);
- Чернишова Єгора, 15 років, здобувача освіти Херсонської спеціалізованої школи с поглибленим вивченням англійської мови I-III ступенів гімназія
№ 52, за роботи: «Слон», «Вовк» (гуаш);
- Полиняка Олександра, 9 років, здобувача освіти 4 класу, Ольгинського закладу повної загальної освіти с. Зелений Під, Горностаївської селищної ради Херсонської області, за роботи: «Білочка», «Папуга» (гуаш);
- Поздняка Олександра 13 років, здобувача освіти Малакардашинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, за роботу: «Пелікан» (гуаш);
3. Визнати переможцями обласного етапу Конкурсу та нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за третє місце:
- Семенець Марію, 15 років, здобувача освіти 10 класу Чорноморська загальноосвітня школа I-III ступенів,за роботу: «Сова» (гуаш);
- Шкуренко Анастасію 14 років, здобувача освіти 9класу, ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, за роботи: «Зайчик», «Жирафи» (гуаш);
- Магдич Дар’ю, 14 років, здобувача освіти 9 класу, ліцею №1 Горностаївської селищної ради Херсонської області, за роботи: «Лебедина вірність», «Фламінго» (гуаш);
- Кип’яткова Вадима, 9 років, здобувача освіти ЦДЮТ м. Скадовськ,за роботи: «Дельфін», «Австралія» (акварель, гуаш);
- Рогожина Олександра, 13 років, здобувача освіти Малокардашинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області,за роботу «Павич» (гуаш);
- Клименко Ангеліну, 14 років здобувача освіти Малокардашинської загальноосвітньої  школи I-II ступенів Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, за роботи: «Лебідь-шипун» (гуаш);
- Чистік Христину, 12 років, здобувача освіти, Малокардашинської загальноосвітньої  школи I-II ступенів Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, за роботу: «Родина Тигрів» (гуаш);
- Кравченко Юлію, 13 років, здобувача освіти Виноградівський заклад ПЗСО ім. Соценка с. Виноградово Олешківського району, Херсонської області за роботи: «Ведмідь», «Заяц» (гуаш);
- Полиняк Карину, 13 років, здобувача освіти 7 класу Ольгинського закладу повної загальної освіти с. Зелений Під, Горностаївської селищної ради Херсонської області за роботу «Зоологічна галерея» (гуаш);
- Ліснічук Катерину, 14 років, здобувача освіти 8 класу Ольгинського закладу повної загальної освіти с. Зелений Під, Горностаївської селищної ради Херсонської області, за роботи: «Лиса», «Лева» (акварель);
- Семенець Марію, 15 років, здобувача освіти 10 класу, Чорноморської загальноосвітньої школи I-III ступенів,за роботу «Сова» (гуаш);
- Протопопова Владислава, 12 років, здобувача освіти Малакардашинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Великокардашинської сільської ради Голопристанського району Херсонської області, за роботу «Куріпка степова» (гуаш);
- Годину Маргариту, 15 років, здобувача освіти 9-В класу Філіі ОЗО Новозбур'ївський заклад базової та дошкільної освіти Голопристанської районної ради Херсонської області, за роботу: «Тигр» (гуаш);
- Бірюкову Єлизавету, 15 років, здобувача освіти 9-В клас, Філіі ОЗО Новозбур'ївський заклад базової та дошкільної освіти  Голопристанської районної ради Херсонської області, за роботу: «Тигр», «Кінь» (гуаш);
- Білу Юлію 11 років, здобувача освіти Збур’ївської загальноосвітньої школа I-III ступенів «Пінгвіни» (багатошаровий розпис);
- Черниша Сергія, 13 років, здобувача освіти 7 класу Любімівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області, за роботи: «Какаду», «Костогриз» (гуаш).
- Чепурко Анастасію, 13 років, здобувача освіти Виноградівський заклад ПЗСО ім. Соценка с. Виноградово Олешківського району, Херсонської області, за роботи: «Коала», «Олень» (гуаш);
3. Роботи переможців направити до міста Київ для участі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея».
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 


Директор                                                                                  Ельвіра ВІТРЕНКО