Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > В об’єктиві натураліста 2020

 
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ
ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

НАКАЗ
25 лютого 2020року                     № 14
м. Херсон 

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю
«В об’єктиві натураліста»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 13.02.2020 № 6/208-20 «Про проведення Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» та з метою формування громадської позиції, самореалізації внутрішнього потенціалу школярів і молоді, підготовки до цілісного сприйняття сучасних екологічних проблем, свідомого розуміння процесів, що відбуваються у природі в результаті людської діяльності, комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю.
На конкурс представлено 83 роботи з 6 районів області :Генічеського, Іванівського, Каховського, Голопристанського, Новотроїцького, Великоолександрівського та міст Нова Каховка, Каховка і Херсон.
У конкурсі взяли участь здобувачі освіти загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, які представили відеофільми,слайд-фільми та фотороботи з дослідницької, природоохоронної, екологічної діяльності за темою: «Країні Юннатії-95!».
Проте, слід зазначити, що основна кількість фоторобіт і слайд-фільми не відповідали тематиці конкурсу.
На підставі висновків обласного оргкомітету

НАКАЗУЮ:
1. Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» та нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:
в номінації «Кращий відеофільм»
за I місце:
- Бахорєву Ніколь та Меншикову Анастасію, здобувачів освіти 9 - Б класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів № 57 з поглибленим вивченням іноземних мов Херсонської міської ради (керівник Завгородня Г.А.);
- колективну роботу Кудрявцевої Дар’ї, Сердюк Анастасії ,здобувачів освіти 10 - Б класу та Давидович Ганни, здобувача освіти 9 - В класу Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 52 Херсонської міської ради. з поглибленим вивченням української мови (керівник Синіцький Ю. В.);
за ІІ місце:
- колективну роботу Канівець Тетяни, Кедровської  Владислави, Гончар Єлизавети, здобувачів освіти 10-го класу Таврійського ліцею мистецтв Херсонської міської ради (керівник Надєєв С. Г.);
- Хандусь Ігоря, здобувача освіти 9-го класу Малокопанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області;
- Семегук  Надію, здобувача освіти Старосільської загальноосвітньої школи I-III ступенів Великоолександрівського району Херсонської області, тема роботи: «Науково-дослідницька діяльність юннатів на уроках біології та в позакласний час, як засіб формування ключових життєвих компетентностей» (керівник Гавриленко Т. П.);
-Сливу Злату, здобувача освіти 1 класу, Коробківської  загальноосвітньої школи I - III ступенів Каховської районної ради  Херсонської області за відео- звіт «Як Златочка взимку птахам допомагала», (вчитель Ониськів Т.О.) ;
- учнівський колектив, здобувачі освіти 3, 4, 6, 10 класу опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1 Голопристанського району Херсонської області, за відеофільм за темою: «Зелений світ нашого закладу»;
в номінації «Кращий слайд-фільм»
за I місце:
- Межуєву Дар’ю, здобувача освіти 10 класу, вихованку клубу «Дебати» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівник  Костіна Н. М.);
за ІІ місце:
- Рогозинського Артура, здобувача освіти 11-а класу Херсонської загальноосвітньої школи I - III ступенів №28 Херсонської міської ради (керівник  Жулай Г. В.);
- Крамаренко Софію, здобувача освіти 5-а класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням  предметів природно - математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради (керівник Ісай О. О.);
- Бурдюг Артема, здобувача освіти 5 класу та Василенко Максима  здобувача освіти 9 класу філії ОЗЗСЩ «Костогризівська гімназія»  с. Костогризове Каховського району Херсонської області за слайд - фільм «Країні Юннатії - 95!, «Бережи свій рідний край!» (керівник педагог - організатор Кудіненко С.А., вчитель біології та географії  Костіна Г. В.) ;
- Волошину Крістіну, здобувача освіти 1 класу, Коробківської загальноосвітньої школи I - III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за відеолист «Допоможемо зимуючим птахам» (вчитель Ониськів Т.О.);
в номінації «Краща фоторобота»
за I місце:
- Стрюкову Дар’ю 11 років, Самойленко Юлію 13 років, Карпенко Микиту 13років,Осьмак Євгена 9 років, Тернавську Валерію 14 років, Харлова Владислава 12років, ЗябловуУляну 12років - вихованців гуртка «Фотонатуралісти» комунального закладу «Центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, (керівник  Пирогов І.А.);
- Копернак Дениса 12 років, Панкову Альону 12 років , Пирогова Микиту 11 років Сидоренко Костянтина-12 років - вихованців гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини»  Генічеської  районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області, (керівник  Пирогов І.А.);
- Кузьмічову Марину,14 років, вихованку гуртка комунального закладу «Центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, за работу «Юннатівський рух».
- Вакарчук Аліну, здобувача освіти 9 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Голопристанського району Херсонської області за роботу: «Дослідницька робота з екології»  ЦПО;
- Сокуренко Анастасія  «Країні Юннатії-95!» (керівник:Дегтярьова Л.В.);
- колективну роботу гуртка «Юні друзі природи» (9 - 10 років) 3 клас Будинка дитячої творчості Новокаховської міської ради (керівник гуртка Слепініна Г.Ю.);
за ІІ місце:
-Бардадим Ангеліну, здобувача освіти 7-го класу Любімівській загальноосвітній школи I-III ступенів Іванівського району;
-Махтій Анну 11 клас, Ільніцьку Ілону10 клас, Гаврилюк Вероніку 10 клас, Заторського Івана 11 клас, Крупа Анну 11 клас, Марищак  Катерину 10 клас, здобувачів освіти  Сиваської  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Новотроїцького району Херсонської області, вихованців  гуртка «Фотонатуралісти» Новотроіцької районної СЮН (керівник Дудченеко Т. О);
- Голубєву Софію, вихованку гуртка «Природа рідного краю» комунального закладу «РЦДЮТ» Дмитрівської  загальноосвітньої  школи I - III ступенів Каховської районної ради Херсонської області,(керівник Дегтярьова Л.В.);
- Стогу Марію, здобувача освіти 8 класу Роздольненського закладу загальної середньої освіти Каховського району Херсонської області за роботу- екологічна акція «В об’єктиві натураліста» (керівник Харковська Н.П.);
- Гусєву Катерину, здобувача освіти  Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області за назвою: "Мій рідний край - моя Херсонщина, люблю тебе з дитинства";
-Філіппову Катерину, 14 років, 8 клас, здобувача освіти Великокардашинської загальноосвітньої школи I-III ступенів за роботу «Допоможемо зимуючим птахам»;
- Штацьку Олександру, 13 років,7 клас, Степанюк Анастасія, 14 років, 9 клас, здобувачів освіти Збур’ївської загальноосвітньої школи I – III ступенів, за роботи «Дари лісу», «Пташина їдальня»;
-Навозенко Альону, вихованку філії ОЗО Новозбур’ївський ЗБДО за роботу «Весняні квіти мого саду»;
-Протопопова Владислава, 11 років, 6 клас, здобувача освіти Малокардашинської  загальноосвітньої  школи I – III ступенів, за роботу    «Розцяцькований кашкет», «Сонечко щастя»;
- Негруза Вікторію, 11 років, 6 клас, Вовк Олену 11 років, 6 клас, здобувачів освіти  Кардашинської  загальноосвітньої школи I – III ступенів, за роботи :«Зробимо квітучу рідну школу», «Разом добре працювати»;
- Паливоду  Олексія, 7 років, 2 клас, Гаджибекову Діану, 12 років, 7 клас, здобувачів освіти Залізнопортівської загальноосвітньої школи I – III ступенів за роботи: «Ми - за чистий майданчик», «Разом ми працюємо!»;
- Семилєтову Марію, 14 років, Логвінова Владіслава, 14 Років, Черчевич Іллю, 14років, Золотарьова Сергія, 12 років, Кравець Ірину, 16 років, Омелянюк Ярослава, 12 років, Сидоренко Костянтина, 12 років, Мудрого Олександра, 12 років, Перепелицю Ксенію, 12 років, Авраменко Софію, 14 років, вихованців гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» Геніческої районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області (керівник Пирогов І.А.) ;
- Шрамка Максима, 15 років, Пирогова Нікіту,11 років, Осьмака Євгена, 9 років, Осьмак Анастасію, 16 років,  Лісничу Анну, 11 років, Коновалову Діану, 11 років, Кічко Марину, 12 років, Ропана Руслана, 14 років, Худік Арину, 13 років, Мазунову Ольгу, 16 років, Бендерського Руслана, 15 років, Козик Кіру, 12 років, Золотарьова Сергія, 12 років, Єременко Вероніку, 12 років, Кравець Ірину, 16 років, Худік Арину, 13 років, Сидоренко Костянтина, 12 років, Городілова  Єгора, 13 років, Мартиненко Вероніку, 12 років, Ірза Ірину, 14 років, Козик Кіру, 12 років, Дьомкіна Олександра, 14 років, Кравченко Наталію, 15 років, Панькіна Євгенія,  11 років, Очкур Наталію, 15 років,  Прохватілова Олексія, 14 років, Григорова Кирила, 12 років - вихованців гуртка «Фотонатуралісти» комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  (керівник Пирогов І. А.).
2. Роботи переможців направити до міста Київ для участі у фінальному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста”.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор                                                                                  Ельвіра ВІТРЕНКО