Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Галерея кімнатних рослин 2020





           
ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ
ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

НАКАЗ

  26  листопада  2020 року                     м. Херсон                                 №96 

Про підсумки обласного етапу
Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» у 2020 році

Відповідно до Плану Всеукраїнських і Міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік та згідно з планом роботи комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у 2020 році в Херсонській області проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення «Галерея кімнатних рослин» з метою залучення дітей та підлітків до роботи щодо озеленення та благоустрою територій, формування екологічної культури особистості, активізації пізнавальної, творчої та просвітницької діяльності здобувачів освіти, покращення стану внутрішнього та зовнішнього озеленення загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.
Для участі у конкурсі було надіслано 28 робіт з Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Генічеського, Горно-стаївського, Іванівського, Каховського, Каланчацького, Нововоронцовського, Олешківського районів,  міст Херсона та Голої Пристані.
В рамках конкурсу в навчальних закладах області проведено заходи по вивченню видового складу кімнатних рослин, ознайомленню з різними видами внутрішнього озеленення, екскурсії до квіткових магазинів, конкурси на кращий зелений клас, кращого знавця квітів, паспортизацію рослин, куточків живої природи, фотовиставки, пізнавальні ігри, творчі конкурси, конкурси поробок, зроблено комп’ютерні презентації та відеофільми.
Проте, оргкомітет відмічає недоліки в організації даного конкурсу.
Деякі надані роботи не містили інформацію про виконавців (повністю прізвище, ім’я), керівника роботи (повністю прізвище ім’я, побатькові), навчальний заклад та район. Зміст окремих робіт не відповідав меті і завданням конкурсу і мав реферативний характер.
На підставі висновків членів журі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради 

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за перемогу у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»:
за І місце:
учнівські колективи:
- учнівський колектив здобувачів освіти 2 класу (керівник        Володіна І.Л.) Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 10 класу (керівник Герасименко Л.П.) Каїрського закладу повної загальної освіти Любимівської селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 5-х класів (керівники Железняк К.О., Крук Л.П.) Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи I-III ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 6 класу (керівник        Вовкогон С.М.) Малокаховського закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області;
- вихованців гуртка «Юні квітникарі» (керівник Онопрієнко І.П.) Комишанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №26 Херсонської міської ради.
за ІІ місце:
- Джиоєву Єлизавету, здобувача освіти 11-Г класу (керівник        Кандиба А.В.) Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради;
- вихованців гуртка «Природа рідного краю» (керівник           Тараненко Ю.Ю.) Генічеської районної станції юних натуралістів, здобувачів освіти 4 класу Догмарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;
- Сківську Надію, здобувачів освіти 7 класу Догмарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.
за ІІІ місце:
- учнівський колектив здобувачів освіти 5 класу (керівники         Іванова Л.І., Лисенко Т.М.) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 9 класу       (керівник Нікітенко Ю.Д.) Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О.Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 6-А класу       (керівник Дурман Н.А.) Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник           Майкут Л.О.) Новопавлівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" імені В.Д.Реута Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник Чкан Т.П.) Нововасилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Іванівського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти Херсонської загальноосвітньої школи I ступеня  №25 Херсонської міської ради;
- учнівський колектив здобувачів освіти 9 класу (керівник   Свириденко Л.О.) Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради;
- Проніну Олександру, здобувача освіти 5-А класу (керівник  Леонтьєва В.В.) Голопристанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №4 Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Левицьку Юлію, здобувача освіти 7 класу (керівник Шкуро Т.М.) Олександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області, вихованку гуртка «Палітра»;
- Мінасян Аліну, здобувача освіти 9-Б класу (керівники Дубська С.Д., Баденко А.А.) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області;
- вихованців гуртка «Екологічний театр» (керівник Бардадим Н.М.) Любимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів  Іванівського району Херсонської області;
- вихованців гуртка «Юні друзі природи» (керівник Хандусь А.В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти 3-4 класів Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради.
2. Відзначити листами подяки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за активну участь у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин»:
- учнівський колектив здобувачів освіти Іванівського ліцею №2 Іванівської селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив Заозерненської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів 8 класу (керівники Надточій Є.А., Плечій А.І.) Іщенської загальноосвітньої школи I-III ступенів Великоолександрівського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 7 класу (керівник     Аджамська О.Л.) Мар’янівської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Хацько Т.В.) Херсонського закладу загальної середньої освіти «Центр освіти молоді» Херсонської міської ради;
- Цьомбура Олександра, здобувача освіти 5 класу (керівник Пунейко Н.Р.) Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів Михайлівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області;
- Вініченка Олександра, здобувача освіти 6 класу Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІI ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області;
- Стадник Вікторію, здобувача освіти 7-Б  класу (керівник     Кириченко Г.В.) навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області.
3. Роботи учасників, що посіли І місце, направити до Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України для участі у III етапі Всеукраїнського заочного конкурсу-огляду внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


    Директорка           Ельвіра ВІТРЕНКО