Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Метелики – німий шедевр природи 2020

 
УКРАЇНА
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇОБЛАСНОЇ РАДИ

НАКАЗ
11 березня 2020року                                   №18
м. Херсон

Про підсумки участі загальноосвітніх та позашкільних закладів Херсонської області уXIII Міжнародному екологічному  конкурсі

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнароднихорганізаційно-масовихзаходів з дітьми та учнівськоюмолоддю (за основниминапрямамипозашкільноїосвіти) на 2020 рік, затвердженого наказом Міністерстваосвіти і науки Українивід 28.11.2019 № 1489 та ЛистаНаціонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України від 4 лютого 2020 року № 29«Про XIII Міжнародний екологічний конкурс»комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної радипроводився обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу(далі Конкурс). Тема Конкурсу у 2020 навчальному році – «Метелики – німий шедевр природи».
Конкурс проводиться з метою розвиткуекологічногомисленняпідростаючогопокоління. До участізапрошувалисьздобувачі освіти
I-VIIIкласівзакладівзагальноїсередньоїосвіти та вихованцізакладівпозашкільноїосвітивідповідноговіку.
На Конкурс представленороботи з Генічеського, Голопристанського,Горностаївського, Іванівського, Каховського, Каланчацького, Олешківського районів та міст Скадовська, Голої Пристані, Нової Каховки та Херсона.
Журі обласного етапу Конкурсу розглянуло роботи від 156учасників за 8 номінаціями: «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» - 17 робіт;«Одягнена метеликом» - 16 робіт;«Екологічна сумка з мотивом метелика» - 28 робіт;«Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» - 3 роботи;«Танок метелика над весняною лукою» - 44 роботи;«Симетрія та романтизм у метеликузачаровані» - 28 робіт та«Метелик - ефемерна краса» - 20робіт. «Один день з життяметелика» -жодної.
Всі учасники Конкурсу продемонстрували творчу активність, оригінальність, небайдужість довитвору природи - метеликів та усвідомлення необхідності їх охорони та збереження.
Подані роботи оцінювалися за критеріями: відповідність умовам Конкурсу, загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність.
Проте, слід зауважити, що не всі учасники дотримувались умов Конкурсу. Буввідсутній перелік робіт по кожній категорії, письмова згодабатьківдля обробки персональних даних в процесі проведення конкурсу, відсутність «візитної картки» на зворотному боці роботи,невідповідністьвіковій категорії учасників.
На підставі висновків оргкомітету комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради переможців обласного етапу Міжнародного екологічного Конкурсу за темою: «Метелики – німий шедевр природи»:
у номінації «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би»
1 місце
- Мельничук Єлизавету, здобувача освіти 2 класу філії Семенівського опорного закладу загальної середньої освіти «Костогризівської гімназії» Каховської районної ради Херсонської області за вірш «Така краса» (керівник Семенюк Г.М.);
- Іванко Валерію, 7 років, здобувача освіти 1-А класу Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за вірш «Якби не було метеликів» (керівник Новохацька Л.М.);
- Трегубову Марію, 9 років , здобувача освіти Кам’янського навчального закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області за вірш «Вірш-добавлянка» (керівник Асауленко В.А.);
- Юрова Артема, здобувача освіти 5 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за вірш «Летюча квітка» (керівник Котій О.С.);
- Осадчук Вікторію, 9 років, здобувача освіти Кам’янського навчального закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області за вірш «Схованка» (керівник Асауленко В.А.);
- Голікову Кіру, 8 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за вірш «Метелики» (керівник Льовочкіна Н.І.);
- Асауленко Оксану, 9 років здобувача освіти Кам’янського навчального закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області за вірш «Метелики - веселинки» (керівник Асауленко В.А.);
- Павлову Анастасію, 8 років, здобувача освіти 3 класу Правдинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області за вірш «Метелик» (керівник Павлишева В.І.);
- Колесніченка Артема, 13 років, вихованця гуртка «Людина і довкілля»  (керівник Кудлай Н.М.) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області», здобувача освіти 8 класу Правдинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області за вірш «Метелики в селі»;
- Трачкар Лалу, 11 років, здобувача освіти 6 класу Костянтинівського закладу повної загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області за вірш «Летіли метелики» (керівник Новохижня С.В.).

у номінації «Одягнена метеликом»
1 місце
- Меденко Катерину, здобувача освіти 6 класу (керівник Дмитрієва Т.Я.) Дмитрівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботи «Сережки» та «Обруч для волосся» техніка виконання: канзаши;
- Волошина Артема, 10 років, здобувача освіти5 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу кулон «Метелик» (керівник Делійовська Н.А.);
- Бурдейну Дар’ю, 9 років, вихованку гуртка «Виготовлення виробів із бісеру» (керівник Кип’яткова Ю.А.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу прикраса «Танок метелика над весняною лукою»;
- Піскун Юлію, 12 років, здобувача освіти Семенівського опорного закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області за роботу брошка «Квітка неба» (керівник Ульяницька Марія);
- Перфільєву Євгенію, 14 років, вихованку гуртка «Творча майстерня» (керівник Лисенко М.О.) Генічеської районної станції юних натуралістів Херсонської області за роботу театральний капелюшок «Метелик»;
- Білу Вероніку, 10 років, здобувача освіти 4 класу (керівник Красильнікова О.І.) Архангельськослобідської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу кулон «Метелик»;
- Негуляєву Діану, 12 років, здобувача освіти Агайманської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Весняна феєрія» (керівник Орлова К.І.);
- Нікішенко Владиславу, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Весняний танок» (керівники Мята С.В., Вітенко Н.І., Дорошенко О.В.);
- Сергієнко Софію, 12 років, здобувача освіти освітнього закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти Каланчацького району Херсонської області за роботи сережки «Зачарована метеликом», «Природні мотиви», «Половинки» (керівник Хоменко Н.М.);
- Онопко Анастасію, 11 років, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Сонячний метелик» (керівник Загорська А.О..

у номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика»
1 місце
- Якубович Валерію, здобувача освіти 4 класу Архангельськослобідської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області, вихованку гуртка «Витинанка» (керівник Вертій І.Ф.) за роботу «ЕКО-сумка»;
- Касьяник Ганну, 10 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Краса, вишуканість, креатив» (керівник Вовкогон С.М.);
- Теслюк Ілону, здобувача освіти 1 класу Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Міс елегантність» (керівник Семенюк Ж.Б.);
- Місяць Марію, 7 років, ученицю Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Метелики на галявині» (керівник Бочарова Т.М.);
- Кобзар Юлію, 14 років, здобувача освітиВиноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Пробудження» (керівники Мята С.В., Вітенко Н.І., Дорошенко О.В.);
- Перепьолкіну Дар’ю, 14 років, вихованку гуртка «Рукоділля. Сучасний Handmade» (керівник Суховіцька Н.А.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу«Око Павича»;
- Дєєва Романа, 8 років, здобувача освіти 2 класу (керівник Сікоза Л.Є.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за роботу «Фантазії літа»;
- Усманову Аліну, 10 років, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Маленька модниця» (керівник Кобець І.В.);
- Приходько Анну, вихованку гуртка «Тварини в нашому житті» (керівник Коваленко І.В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів Херсонської міської радиза роботу «Метеликове літо завжди з собою»;
- Дзюбу Анастасію, 14 років, вихованку гуртка «Народна творчість» (керівник Грищенко Т.І.) комунального закладу Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області за роботу «Метелики диктують моду».

у номінації «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці»
1 місце
- Бондара Кіріла, 9 років, вихованця гуртка «Лікарські рослини» (керівник Сажнєва О.В.) Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради, здобувача освіти 2 класу Стрілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеської районної ради Херсонської області за роботу «Весняне віконце»;
- Кожан Ольгу, 13 років, вихованку гуртка «Декоративне мистецтво» (керівник Забудська Л.П.) комунального закладу Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області за роботу «Метелики»;
- Скрипець Софію, 10 років, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Краса в природі» (керівник Подзолкова Г.П.).

у номінації «Танок метелика над весняною лукою»
1 місце
- Корецькі Аміну, 8 років, здобувача освіти 1 класу Стрілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеського району, вихованця гуртка «Лікарські рослини» (керівник Сажнєва О.В.) Генічеської районної станції юних натуралістів Херсонської області за роботу «Метелики-веселинки»;
- Бондаря Кіріла, 9 років, вихованця гуртка «Лікарські рослини» (керівник Сажнєва О.В.) Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради, здобувача освіти 2 класу Стрілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеської районної ради Херсонської області за роботу «Весняний танок метеликів»;
- Бондаренко Анну, 7 років, здобувача освіти 1-А класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Метелик на квітці» (керівник Бочарова Т.М.);
- Григор′єва Олександра, 9 років, вихованця гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 3-м класу комунального закладу «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради за роботу панно «Весняний танок метеликів над весняною лукою»;
- Верещак Катерину, 8 років, здобувача освіти 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школиI-II ступеня Голопристанського району Херсонської області за роботу «Чарівна мить» (керівник Тоцька Н.В.);
- Присяжну Віталіну, 8 років, вихованку гуртка «Народної творчості» (керівник Пінчук А.М.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу «Подих спокою»;
- Шиян Софію, 9 років, здобувача освіти 2 класу (керівник Сікоза Л.Є.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за роботу «Краса літа»;
- Попову Анастасію, 8 років, здобувача освіти 3 класу Кардашинської загальноосвітньої школиI-II ступеня Голопристанського району Херсонської області за роботу «Весняний настрій» (керівник Дементьєєва Л.А.);
- Гейко Орину, 8 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Я красиві крильця маю, безтурботно я літаю» (керівник Галушка О.М.);
- Карпенка Романа, 9 років, вихованця гуртка «Лікарські рослини» (керівник Сажнєва О.В.) Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради, здобувача освіти Стрілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеської районної ради Херсонської області за роботу «Дві королеви».

у номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»
1 місце
- Костецьку Євгенію, здобувача освіти 4 класу (керівник Босаченко Н.М.) Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Маленька фея»;
- Іванову Євгенію, 13 років, здобувача освіти Дружбівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів–дошкільний навчальний комплекс» Іванівського району Херсонської області за роботу «Барвиста симетрія» (керівник Калякін Д.С.);
- Сухіну Катерину, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Весняний настрій» (керівники Мята С.В., Вітенко Н.І., Дорошенко О.В.);
- Йоєнко Марію, 13 років, здобувача освіти 7 класу Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради Херсонської області за роботу «Різнобарвний метелик» (керівник Ковальова Н.Й.);
Пашкевич Альбіну, 9 років, здобувача освіти 4 класу Кардашинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Голопристанського району Херсонської області за роботу «Розліталися» (керівник Трегуб О.В.);
- Соловчука Юрія, 9 років, здобувача освіти 4 класу Коробківської загальноосвітньої школиI-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Чарівний метелик» (керівник Бутенко О.М.);
- Бєлову Надію, здобувача освіти 7-А класу Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Калейдоскоп» (керівник Безкоровайна О.О.);
- Гузь Крістіну, 11 років, здобувача освіти Чорнянської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області, вихованку гуртка «Чарівний пензлик» (керівник Циганова С.Л.) комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області» за роботу «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»;
- Куцик Владу, 9 років, здобувача освіти 4 класу Кам’янського навчального закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Малюнок метеликів» (керівник Асауленко В.А.);
- Ганіч Алевтину, 13 років, здобувача освіти Славненської філії ліцею №1 Горностаївського району, Херсонської області за роботу «Блакитний метелик» (керівник Ганіч А. В.).

у номінації «Метелик - ефемерна краса»
1 місце
- Чернишова Нікіту, здобувача освіти 5 класу (керівник Рознятковська Л.В.) Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Чекаю на друзів»;
- Чернишову Поліну, здобувача освіти 1 класу (керівник Семенюк Ж.Б.) Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Відпочинок на квітах» «Чарівний гімназист»;
- Осіннього Станіслава, здобувача освіти 2 класу, (керівник Семенюк Г.М.) філії Семенівського опорного закладу загальної середньої освіти «Костогризівської гімназії» Каховської районної ради Херсонської області за роботи «У моєму квітнику» та «Зустріч друзів»;
- Альохіну Олександру, 9 років, здобувача освіти 4 класу Кардашинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Голопристанського району Херсонської області за роботу «Розліталися» (керівник Трегуб О.В.);
- Терехову Аріну, вихованку гуртка «Юні друзі природи» (керівник Свєтоградова-Беленко К.В.) Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради за роботу «Сніданок»;
- Салабуду Анастасію, 12 років, здобувача освіти 6 класу Кардашинської загальноосвітньої школи I-II ступенів Голопристанського району Херсонської області за роботу «Смачно поласую» (керівник Тоцька Н.В.);
- Приходько Анну, вихованку гуртка «Тварини в нашому житті» (керівник Коваленко І.В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів Херсонської міської радиза роботи «Ніжність на долоні», «Чарівний Махаон»;
- Нестерчука Еріка, вихованця гуртка «Юні друзі природи» (керівник Випирайло Н.О.) Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради за роботу «Краса поряд з нами»;
- Білу Катерину, 11 років, здобувача освіти 6 класу Садівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерської районної ради Херсонської області за роботу «Барвистий метелик» (керівник Совач Н.А.)
- Михайлик Поліну, вихованку гуртка «Юні друзі природи» (керівник Випирайло Н.О.) Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради за роботу «Сонячна казка».

у номінації«Якби не булометеликів, то поетиїхвигадали би»
2 місце
- Пашка Єгора, 9 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за вірш «Веселкове диво» (керівник Скрипець М.В.);
- Волоткевич Ліану, 6 років, здобувача освіти Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за вірш «Якби не було метеликів» (керівник Новохацька Л.М.);
- Чорномурко Оксану, 8 років, здобувача освіти 2-А класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за вірш «Два друга» (керівник Чорномурко О.А.);
- Паславську Вікторію, 11 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за вірш «Метелики чарівні, ось метелики – вони які!» (керівник Баденко А.А.);
- Путренко Вікторію, 12 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за вірш «Метелик» (керівник Коваленко Л.М.);
- Лаунову Ніколіну, здобувача освіти 3-А класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за вірш «Диво-квіти» (керівник Скрипець М.В.);
- Шпиря Данила, 11 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за вірш «Метелики» (керівник Ус І.П.).

у номінації «Одягнена метеликом»
2 місце
- Меркотан Катерину, 7 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Подих весни» (керівники Мята С.В., Вітенко Н.І., Дорошенко О.В.);
- Павлюк Анну, 11 років, здобувача освіти 6 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Головний убір» (керівник Комарова М.Ю.);
- Цехмейстер Єву, 7 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Метеликовий настрій» (керівник Шелудько Т.І.);
- Крижко Валерію, 8 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Літній подих» (керівник Черномурко О.А.);
- Панкєєву Кіру, 8 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Квіточки-метелики» (керівник Бахарєва Н.О.);
- Худяк Наталію, вихованку Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради за роботу «Портрет весни» (керівник Сажнєва О.В.).
- Шестакову Діану, 13 років, здобувача освіти 8 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Лісовий метелик» (керівник Чистікова О.П.);
- Нижеголенко Софію, 10 років, здобувача освіти 5 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелик» (керівник Делійовська Н.А.);
- Шрамович Софію, 11 років, здобувача освіти 6 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Головний убір» (керівник Комарова М.Ю.);
- Кисельову Камілу, 14 років, здобувача освіти 8 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Одягнена метеликом» (керівник Чистікова О.П.);
у номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика»
2 місце
- Коротчука Артема, 7 років, здобувача освітиСтаніславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за роботу «Метеликовий світ» (керівник Новохацька Л.М.);
- Шейка Івана, 12 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Вишукана практичність» (керівник Блажеєва Ю.В.);
- Голінько Софію, 7 років, здобувача освіти 1-Б класу (керівник Резніченко М.І.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти  ес. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за роботу «Метелик»;
- Чистякова Олександра, 7 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелики –веселики в грайливому танку» (керівник Галушка О.М.);
- Мяту Миколу, 14 років, здобувача освітиВиноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Прогулянкова сумка» (керівники Мята С.В., Вітенко Н.І., Дорошенко О.В.);
- Шепель Діану, 14 років, вихованку гуртка «Декоративне мистецтво» (керівник Забудська Л.П.) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» за роботу «Ecology»;
- Кравченко Олену, здобувача освітиВиноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Екологічна сумка з мотивом метелика» (керівник Іщенко Н.М.);
- Тетеріну Дар’ю, 12 років, здобувача освіти 6 класу (керівник Стволова Г.Е.) Архангельськослобідської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелик і гламур»;
- Ткаченка Артема, 6 років, здобувача освіти 1 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської міської ради Херсонської області за роботу «Для мадам Батерфляй» (керівник Ониськів Т.О.);
- Купрієву Світлану, 8 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Ой метелики яскраві розлетілись по галявині» (керівник Льовочкіна Н.І.);
- Медвєдєва Єгора, 6 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелики чарівні-природи казкової діти» (керівник Захарченко І.В.)

у номінації «Танок метелика над весняною лукою»
2 місце
- Самійлик Каріну, 10 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Барвисті метелики» (керівники Іщенко Н.М., Гутнік Т.П.);
- Негуляєву Софію, 11 років, здобувача освіти Агайманської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Малюк» (керівник Орлова К.І.);
- Корецькі Аделіну, 10 років, здобувача освіти 4 класу Стрілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеського району, вихованку гуртка «Лікарські рослини» (керівник Сажнєва О.В.) Генічеської районної станції юних натуралістів Херсонської області за роботу «Летюча квітка»;
- Станику Софію, 8 років вихованку гуртка «Юні флористи» (керівник Протопопова С.М.) комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Голопристанського району Херсонської області за роботу «Барвиста краса»;
- Дячука Максима, 8 років, здобувача освіти Кардашинської загальноосвітньої школиI-II ступеня Голопристанського району Херсонської області за роботу «Міс грація» (керівник Трегуб О.В.);
- Аваєва Ель-Куддуса, вихованця гуртка «Лікарські рослини» (керівник Сажнєва О.В.) Генічеської районної станції юних натуралістів,здобувача освіти 7 класу Стрілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеського району Херсонської області за роботу «Сів метелик на травичку»;
- Мельник Вікторію, 10 років, здобувача освіти 5 класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Мозаїчне панно» (керівник Мовчан О.О.);
- Гей Ганну, 14 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Я щаслива…мовчу…літаю…і тільки я про це знаю» (керівник Ніколайцева С.В.);
- Кип’яткова Вадима, 9 років, вихованця гуртка «Юні друзі природи» (керівник Варивода О.В.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу «Південна красуня»;
- Присяжну Віталіну вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу за роботу «Подих спокою» (керівник Пінчук А.М.);
- вихованців гуртка «Мистецтво нашого народу» (керівник Альонова І.М.) комунального закладу«Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради за роботу «Метелики»;
- Чернітенка Назара, 10 років, вихованця гуртка «Чарівний папір» (керівник Нога Л.В.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу «Чарівниця»;
- Оніщук Надію, 12 років, вихованку гуртка «Чарівний папір» (керівник Нога Л.В.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу «Коцекційна»;
- Бородату Ул’яну,13 років, вихованку гуртка «Народна творчість»  (керівник Дегтярь О.С.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу «Ваза чарівниця» ;
- Соценко Катерину, 13 років, вихованку Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області за роботу «Метелик неба»(керівник Кравченко Ю.А.);
- Чепок Діану, 9 років, здобувача освіти 4 класу Новофедорівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області за роботу «Рожева леді» (керівник Сем’янчук А.В.);
- Брагінець Єву, 6 років, здобувача освіти спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови м. Нова Каховка Херсонської області за роботу «Метелика не буду я ловити - він квітка неба – теж повинен жити» (керівник Завізьон І.І.);
- Ткаченка Артема, 6 років, здобувача освіти Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Симетрія краси» (керівник Ониськів Т.О.);
- Вініченко Анастасію, 10 років, здобувача освіти Дружбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-II ступенів-дошкільний навчальний комплекс» Іванівського району Херсонської області за роботу «Весняний барвограй» (керівник Мирошниченко І.А.);
- Щолокову Маргариту, 9 років, вихованку гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 3-м класу комунального закладу «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної радиза роботу «Танок метелика над весняною лукою»;
- Грищенко Анастасію, 9 років, вихованку гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 3-м класу комунального закладу «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради за роботу «Танок метелика над
весняною лукою»;
- Лузанова Гліба, 8 років, вихованця гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 3-м класу комунального закладу «Гімназія ім. Т.Г. Шевченка» Херсонської обласної ради за роботу «Танок метелика над весняною лукою»;
- Касьяника Ярослава, 9 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Казковий метелик» (керівник Анастюк Н.В.).

у номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»
2 місце
- Тетеріну Ніну, здобувача освіти 6 класу (керівник Рознятковська Л.В.) Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелики на зеленому лугу»;
- Лось Дар’ю, здобувача освіти 4 класу (керівник Босаченко Н.М.) Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Літо»;
- Папка Максима, 8 років, здобувача освіти 3-А класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Метелик над квітами» (керівник Скрипець М.В.);
- Мамонова Олександра, здобувача освіти 8 класу (керівник Рознятковська Л.В.) Федорівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Павичеве око»;
- Стефанчин Антоніну, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Світ метеликів» (керівник Баденко А.А.);
- Трегубову Марію, 9 років, здобувача освіти Кам’янського навчального закладу загальної середньої освіти Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Зачарована весна» (керівник Асауленко В.А.);
- Іванченка Тимура, 11 років, здобувача освіти 5 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району Херсонської області за роботу «Метеликовий рай» (керівник Горицька Л.М.);
- Юдіну Валерію, 10 років, здобувача освіти 5-Г класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, вихованку гуртка «Юні акваріумісти» (керівник: Хандусь А. В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, вихованка гуртка «Юні акваріумісти» за роботу «Метелик –найкрасивіша комаха»;
- Глобу Любов, здобувача освіти 7 Б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради, вихованку гуртка «Лікарські рослини» (керівник Пирожок Т.А.) комунального закладу«Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Махаон  в польоті».

у номінації «Метелик - ефемерна краса»
2 місце
- Делійовського Ярослава, 14 років, здобувача освіти Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботи «Метелик – це літаюча квітка», «Метелики – яскраве чудо природи», «Мальовничий турист» (керівник Делійовська Н.А.);
- Вернигорова Артема, здобувача освіти 6 класу (керівник Срібна О.М.) Архангельськослобідської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелики»;
- Пасловську Вікторію,здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «З любові і краси» (керівник Баденко А.А.);
- Сливу Злату, 6 років, здобувача освіти 1 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботи «Ясла – сад для немовлят» (керівник Ониськів Т.А.);
- Делійовського Марка, 6 років, здобувача освіти 1 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Як народжується краса» (керівник Ониськів Т.О.);
- Костенко Поліну, 6 років, здобувача освіти 1 класу Коробківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботи «Ясла – сад для немовлят» (керівник Ониськів Т.А.).

у номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика»
3 місце
- Сербіна Олександра, 6 років, здобувача освіти 1 класу (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за роботу «Літо»;
- Кобець Вікторію, 13 років, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Мій метелик» (керівник Кобець І.В.);
- Сребнюка Дмитра, 13 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Танок метеликів» (керівник Ус І.П.);
- Андрєєву Дар’ю, 12 років, здобувача освіти Трохимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Чарівна сумка» (керівник Чмихало О.А.);
- Бобровник Дар’ю, 12 років, вихованку гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник Протопопова С.М.) комунального закладу «Центр позашкільної роботи» Голопристанського району Херсонської області за роботу «Барви літа»;
- Новікову Катерину, здобувача освіти 7 класу (керівник Делійовська Н.А.) Коробківської загальноосвітньої школиI-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Різнобарвний метелик»;
- Цехмайстер Єву, 7 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Ніжний подих літа» (керівник Шелудько Т.І.).

у номінації «Танок метелика над весняною лукою»
3 місце
- Зубатову Цветану, 8 років, здобувача освіти Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелик – бантик, як кольоровий фантик» (керівник Галушка О.М.);
- Парія Андрія, 7 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Танок на хмаринці» (керівник Чорномурко О.А.);
- Сухіну Валерію, 10 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Органайзер» (керівник Гутнік Т.П.);
- Єфременко Романа, 12 років. здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Вітражний метелик» (керівник Мовчан О.О.);
- Баденко Юлію, 14 років, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Мереживні метелики» (керівники Ніколайцева С.В.);
- Верещаку Євгена, 8 років, здобувача освіти 2-А класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Метелик на галявині» (керівник Бахарєва Н.О.);
- Ходневич Ульяну, 8 років, здобувача освіти 3 класу Киселівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Білозерського району Херсонської області за роботу «Шедевр природи» (керівник Родоміна О.І.);
- учнівський колектив здобувачів освіти 5 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району Херсонської області за роботу «Казковий метеликовий дім» (керівник Горицька Л.М.);
- Ткаченка Кирила, 8 років, здобувача освіти Любимівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області за роботу «Німа краса навколо нас» (керівник Мартиненко А.С.);
- Сакуренко Анастасію, 9 років, здобувача освіти 3 класу (керівник Дегтярьова Л.В.) Дмитрівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Танок метеликів над весняною лукою» техніка виконання: квілінг;
- Павліченка Станіслава, 12 років, здобувача освіти 6 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів -дошкільний навчальний заклад» Іванівського району Херсонської області за роботу «У квітучому парку» (керівник Чмихало О.А.)
- Сакуренко Анжеліку, 7 років, здобувача освіти 1 класу Дмитрівської загальноосвітньої школи I-III ступеня Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелик у гаю», техніка виконання: аплікація (керівник Дегтярьова Л.В.);
- Андрєєва Іллю, 11 років, здобувача освіти 5 класу Трохимівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району Херсонської області за роботу «Брелок для шкільної сумки» (керівник Горицька Л.М.);
- Кравець Анну, 8 років, здобувача освіти Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька Білозерського району Херсонської області за роботу «Метелик над лугом» (керівник Мазур І.О.).

- Помазнюка Михайла, 8 років, здобувача освіти 2 класу Малокаховської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каховської районної ради Херсонської області за роботу «Метелик для книги» (керівник Помазнюк  А.О.);
у номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»
3 місце
- Найду Софію, 11 років, здобувача освіти 6-Б класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, вихованку гуртка «Юні акваріумісти» (керівник: Хандусь А. В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, вихованка гуртка «Юні акваріумісти» за роботу «Метелик – окраса природи»;
- Масловську Ларису, 14 років, здобувача освіти 7-Б класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, вихованку гуртка «Юні акваріумісти» (керівник: Хандусь А. В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, вихованка гуртка «Юні акваріумісти» за роботу «Весняний настрій»;
- Оплєтаєву Аллу, 14 років, здобувача освіти 7-Б класу Херсонської спеціалізованої школи I-III ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради, вихованку гуртка «Юні акваріумісти» (керівник: Хандусь А. В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, вихованка гуртка «Юні акваріумісти» за роботу «Прийшла весна»;
- Стефанчин Єлизавету, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Це диво – природа створила» (керівник Баденко А.А.);
- Акімову Дар’ю, здобувача освітиВиноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Метелики-дивовижні істоти» (керівник Баденко А.А.);
Паславську Вікторію, здобувача освіти Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області за роботу «Поцятковані крильцята» (керівник Баденко А.А.);
- Левченко Вікторію, 14 років, здобувача освіти Чорнянської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Каховського району Херсонської області, вихованку гуртка «Чарівний пензлик» (керівник Циганова С.Л.) комунального закладу «Районний центр дитячої та юнацької творчості Каховської районної ради Херсонської області» за роботу «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані»;
- Жданову Анастасію, 8 років, здобувача освіти 2-Б класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Веселі метелики» (керівник Чорномурко О.А.);
- Глобу Тетяну, здобувача освіти 4 Б класу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 Херсонської міської ради, вихованка гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник Пирожок Т.А.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Метелик вночі».

у номінації  «Метелик - ефемерна краса»
3 місце
- Басавро Варвару, 8 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Несподівана зустріч» (керівник Шелудько Т.І.);
- Тутова Дмитра, 12 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботи «Адмірал червоний», «Махаон», «Денне павичеве око» (керівник Железняк В.М.);
- Черномурко Оксану, 8 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботи «Прекрасна мандрівниця», «Нічна гостя» (керівник Черномурко О.А.);
- Дробну Дар’ю, 8 років, здобувача освіти Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області за роботу «Блакитна гостя саду» (керівник Шелудько Т.І.).
3. Роботи, які зайняли перші місця у номінаціях направлено до м. Києва для участі у Всеукраїнському етапіМіжнародного екологічного Конкурсу за темою: «Метелики – німий шедевр природи».
4.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор                                                   Ельвіра ВІТРЕНКО


 

Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.