Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Новорічна композиція 2020

 
 
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇОБЛАСНОЇ РАДИ

НАКАЗ


28 грудня 2020 року                                                                                   №111 
м. Херсон

Про підсумки проведення
обласного етапу Всеукраїнського конкурсу  з новорічної флористики «Новорічна композиція» у 2020 році

Відповідно до листа Національного  еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки  України від 09 листопада 2020 року № 236 «Щодо проведення конкурсу «Новорічна композиція» та згідно з планом роботи на 2020 рік комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводився обласний етап Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики  «Новорічна композиція» (далі Конкурс) з 02 по 28 грудня 2020 року.
Метою і завданнями даного Конкурсу є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню композицій, які символізують та відображують новорічно-різдвяну флористику, професійне самовизначення учнів, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.
На Конкурс представлено роботи з: Білозерського та Музиківської ОТГ, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Каховського та Любимівської ОТГ, Новотроїцького, Чаплинського та Чаплинської ОТГ, Олешківського, районів і міст Голої Пристані, Каховки, Нової Каховки, Скадовська, Херсона.
Журі обласного етапу Конкурсу розглянуло 270 робіт від 371 учасника за 7 номінаціями: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Флористична новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок».
На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства.
Всі учасники Конкурсу продемонстрували творчу активність, оригінальність, небайдужість до екологічних проблем сьогодення. Участь у виставці приймали як окремі учні так і учнівські колективи позашкільних та загальноосвітніх закладів освіти, віком від 6 до 18 років.
Подані роботи оцінювалися за критеріями: загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність, відповідність роботи вимогам Конкурсу.
Роботи подані на конкурс було передано до Херсонської обласної ради, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Інституту зрошувального землеробства НААН України,  Комунального закладу «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради, Кризового Центру для постраждалих від домашнього насильства.
На підставі висновків членів журі
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики  «Новорічна композиція»:
1.1. В номінації «Стилізована ялинка»
за зайняте І місце:
- Брагу Камілу, здобувача освіти 2 класу (керівник  Іванченко Альбіна Володимирівна) Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Ялинка - урожай» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Снігового Єгора, здобувача освіти 2-А класу (керівник  Покотилова Галина Василівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Морська ялинка» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Хому Захара, здобувача освіти 7-А класу (керівник  Литвиненко Валентина Афанасіївна) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа – гімназія» Чаплинського району за роботу «Новорічна Жар-птиця» (роботу направлено на Всеукраїнський етап) п
- Лазуткіну Олександру, здобувача освіти 8-А класу (керівник  Якушенко Інна Володимирівна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Новорічна перлина»;
- Коханевич Софію, здобувача освіти 3 класу (керівник  Година Марина Миколаївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Зимова ніжність»;
- Кондратьєву Анастасію, здобувача освіти 7-Г класу Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради (керівник  Кравченко Юлія Дмитрівна) за роботу «Зимова красуня»;
- Жакуліну Єву, здобувача освіти 2-Б класу (керівник  Михайленко Світлана Анатоліївна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Веселих свят!»;
- Кутіщеву Мирославу, здобувача освіти 3 класу (керівник  Нещадім Людмила Миколаївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Королева карантину»;
- Когай Артема, здобувача освіти 4 класу (керівник  Кучерук Тетяна Григорівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічний постріл»;
- Павучік Поліну, здобувача освіти 4 класу (керівник  Кашлюк Ірина Іванівна) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради за роботу «Королева свята»;
- Панкєєву Кіру,  вихованку гуртка «Іграшка-сувенір» (керівник  Панкєєва Інна Олександрівна) комунального закладу «Дитячо-юнацький Центр» Іванівської селищної ради за роботу «Кольоровий феєрвек»;
- колектив гуртка «Іграшка-сувенір» (керівник  Панкєєва Інна Олександрівна) комунального закладу «Дитячо-юнацький Центр» Іванівської селищної ради за роботу «Святковий денім»;
- Кононець Камілу, здобувача освіти 9 класу (керівник  Крижко Світлана Миколаївна) Іванівського ліцею №2 Іванівської селищної ради за роботу «Лісова красуня»;
- Ладирєву Елеонору, здобувача освіти 2 класу (керівник  Теляга Любов Григорівна) Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чаплинського  району за роботу «Новорічна феєрія»;
- Шиман Максима, здобувача освіти 5 класу (керівник  Шиман Леся Володимирівна) Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради за роботу «Чарівний будиночок»;
- Саідовіу Саміру, Любчак Тетяну, Луганського Вадима, вихованців гуртка «Юні лісівники» (керівник Андрієць Людмила Іванівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти 6 класу Малокопанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанського району за роботу «Ялинка-трансформер».
за зайняте ІІ місце:
- Камінецького Сергія, здобувача освіти 4 класу (керівник  Слон Л.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №2 Любимівської селищної ради Каховського району за роботу «Ялинка у танок кличе всіх»;
- колектив здобувачів освіти 11 класу (керівник  Цибулько Наталія Анатоліївна) Хлібодарівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Чаплинської районної ради за роботу «Christmas Boom»;
- Мальфарову Єву, здобувача освіти 4-Г класу (керівник  Гречана О.А.) спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 Новокаховської міської ради за роботу «Фея – чарівниця»;
- Гайдамаку Назара, здобувача освіти 1 класу (керівник  Стринжа Л.І.) опорного закладу «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1» Каланчацької районної ради за роботу «Новорічна ялинка»;
- Пампушку Вікторію, вихованку гуртка «Флористика та живопис» (керівник  Памфілова Світлана Миколаївна) Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради за роботу «Ялинка»;
- Козакову Ксенію, здобувача освіти 1-Б класу (керівник  Волкова Ірина Олександрівна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Новорічне диво»;
- Чалу Юлію, вихованку гуртка «Барвистий світ» (керівник  Крісанова Олена Анатоліївна) комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради за роботу «Зимова ніжність»;
- Черевко Анастасію, вихованку гуртка «Віконечко в природу» (керівник  Рощина Ірина Петрівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Чарівниця»;
- колектив гуртка «Іграшка-сувенір» (керівник  Панкєєва Інна Олександрівна) комунального закладу «Дитячо-юнацький Центр» Іванівської селищної ради за роботу «Ароматна ялинка»;
- Клімчук Вікторію, здобувача освіти 5-А класу, (керівник  Жадан Тетяна Олександрівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Диво-ялинка»;
- Мілецьку Тетяну, здобувача освіти 2 класу (керівник  Спіціальна Тетяна Миколаївна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Новорічна надія»;
- Білоус Олександру, вихованку гуртка «Берегиня» (керівник  Фісюренко Марина Володимирівна) комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району за роботу «Сталева краса»;
- колектив гуртка «Фантазія» (керівник  Душин Віктор Володимирович) комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району за роботу «Степова красуня»;
- Гетьмана Дмитра, здобувача освіти 6-Б класу (керівник  Яцюк Наталія Анатоліївна) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа – гімназія» Чаплинського району за роботу «Еко-ялинка»;
- Смірнову Дар’ю, здобувача освіти 6-А класу (керівник  Мальченко К.Р.) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Весела ялинка»;
- Ліньову Аліну, здобувача освіти 1-В класу (керівник  Філь Христина Русланівна) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Ялинка будинок»;
- Козачок Софію, здобувача освіти 2-А класу (керівник  Буренко Г.М.) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Ялинкове диво»;
- Байсак Маргариту, здобувача освіти 7 класу (керівник  Меркотан В.І.) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Стилізована ялинка»;
- Гураль Максима, Гураль Анастасію, вихованців гуртка «Художня вишивка» (керівник  Чемерейко Тетяна Миколаївна) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» за роботу «Ялинка – вишиванка»;
- Оржиховську Єлізавету, вихованку гуртка «Художня вишивка» (керівник  Чемерейко Тетяна Миколаївна) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» за роботу «Новорічне сяйво»;
- Садову Вікторію, вихованку гуртка «Веселка» (керівник  Рудя Тетяна Олександрівна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Я – ялиночка реальна, хоч колюча, зате гарна»;
- Пуляєву Софію, вихованку гуртка «Юні акваріумісти» (керівник Хандусь Анна Володимирівна)  комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 7-В класу Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради за роботу «Казкова ялинка».
- Пуляєва Андрія, Пуляєва Дениса (керівник Барановська А.М.), здобувачів освіти комунального закладу «Великолепетиського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Лісова красуня»
за зайняте ІІІ місце:
- Цибулька Захара, здобувача освіти 3 класу (керівник  Аксьонова Галина Василівна) Хлібодарівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Чаплинської районної ради за роботу «Зимова казка»;
- Прєдєіна Іллю, здобувача освіти 8-Б класу (керівник  Попович Росіна Валеріївна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Новорічне диво»;
- Міщенко Кароліну, здобувача освіти 3 класу (керівник  Година Марина Миколаївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Феєрична ялинка»;
- Туркаєнка Святослава, здобувача освіти 2 класу (керівник  Саленко Наталія Аркадіївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Дивосвіт різдвяних свят»;
- Качан Владиславу, здобувача освіти 6 класу (керівник  Івахненко Ольга Вікторівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Аромат Різдва»;
- Заярну Ніколь, здобувача освіти 3 класу (керівник  Запорожець Світлана Валентинівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Альтернативна ялинка»;
- Кобець Вероніку, (керівник Горіна Н.С.), здобувача освіти філії «Рубанівського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів» комунального закладу «Рубанівський опорний заклад зазальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Стильна лялечка-ялинка»;
- Позднякову Анжелу, вихованку гуртка «Віконечко в природу» (керівник  Рощина Ірина Петрівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Новорічка»;
- Пшегородську Вікторію, вихованку гуртка «Віконечко в природу» (керівник  Рощина Ірина Петрівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Зелена красуня»;
- Шевеля Павла, вихованця гуртка «Віконечко в природу» (керівник  Рощина Ірина Петрівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Ялинка-веселинка»;
- Київську Кіру, Київську Вероніку, вихованок гуртка «Віконечко в природу» (керівник  Рощина Ірина Петрівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Новорічна гостя»;
- Григор’єва  Руслана, вихованця гуртка «Чародійники» (керівник  Волошина Світлана Вікторівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозьського району за роботу «Новорічка»;
- Адажій Аліну, здобувача освіти 7 класу (керівник Сокол Ю.В.)  Дем’янівського закладу базової загальної  середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Казкова феєрія»;
- Чорненка Дмитра, Сидоренка Данила, Нечаєва Михайла, вихованців гуртка «Художня обробка деревини» (керівник  Сидоренко Ю.В.) комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району за роботу «Красуня»;
- Теременко Єву, здобувача освіти 3 класу (керівник  Теременко В.В.) Нижньоторгаївського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Новорічна ялинка»
- Чередник Олександру, здобувача освіти 4 класу (керівник  Домантович Віта Петрівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Мелодія новорічної ночі»;
- Дубровну Вікторію, здобувача освіти 10 класу (керівник  Кузьменко Галина Петрівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Смурфійська ялинка»;
- Волошину Альону, здобувача освіти 5 класу (керівник  Маскаль Наталя Валентинівна) Магдалинівської філії опорного закладу Чаплинська середня школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Струнка ялинонька»;
- колектив екологічного гуртка (керівник  Скиба Інна Миколаївна) комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району» за роботу «Ялинка – копійчинка»
- Мельник Дар’ю, здобувача освіти 1 класу (керівник Печуричко Галина Григорівна) Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради  за роботу «Зимовий настрій»;
- Адамчук Владу, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник  Доннік Т.І.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Зимова красуня»;
- колектив здобувачів освіти 1 класу (керівник  Богданова Наталія Іллівна) Пам’ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Срібна красуня»;
- Гуріну Крістіну, здобувача освіти 9 класу (керівник  Гуріна Валентина Василівна) Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Ялинка – українка»;
- колектив здобувачів освіти 8 класу (керівники  Бойкевич Г.В., Красновид І.В.) Новозбур'ївського закладу базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради за роботу «Вербова красуня»;
- Бровченка Руслана, здобувача освіти 7 класу (керівник  Бровченко Наталія Сергіївна) Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Новорічна красуня»;
- Гоман Анастасію, здобувача освіти 9 класу (керівник  Шиман Леся Володимирівна) Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради за роботу «Незвичайна красуня»;
- Нікітенка Кирила, здобувача освіти 4 класу (керівник  Саідова Ірина Вікторівна) Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради за роботу «Лісова красуня»;
- Білу Юлію, здобувача освіти 7 класу (керівник  Нуцул Лариса Олександрівна) Збур’ївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «В очікуванні Різдва»;
- Соколовського Станіслава, здобувача освіти 6 класу (керівник  Гієш Оксана Василівна) опорного закладу освіти Новозбур’ївська школа №1  Голопристанського району за роботу «Зовсім скоро Новий рік»;
- колектив гуртка «Юні правознавці» (керівник  Луценко Альона Петрівна) Заводівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Горностаївського району за роботу «Лісова красуня»;
- Полегенько Катерину, вихованку гуртка «Творча майстерня «Креатив» (керівник Альонова Ірина Михайлівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 3-В класу Херсонської багатопрофільної гімназії №20            ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради за роботу «Ялинка»;
- Ткаченко Поліну, вихованку гуртка «Любування природою» (керівник Хандусь Анна Володимирівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 2-А класу Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради за роботу «Квіткова красуня»;
- Бебеша Владислава, вихованця гуртка «Юні акваріумісти» (керівник Хандусь Анна Володимирівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 7-В класу Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради за роботу «Казкова ялинка».
1.2. В номінації «Новорічний букет»:
за зайняте І місце:
- колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник  Приштрома Інна Миколаївна) Пам’ятненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Зима дивує нас красою» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Гордєєву Вероніку, здобувача освіти 1-Б класу (керівник  Волокова Ірина Олександірвна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Лісове святкове диво»;
- Соляр Максима, здобувача освіти 3 класу (керівник  Чумак Олена Іванівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Зимовий подих».
за зайняте ІІ місце:
- Кім Артема, здобувача освіти 2 класу опорного закладу «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1» Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічний букет»;
- Хоменко Софію, здобувача освіти 4 класу (керівник  Дремлюга О.В.) Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти    ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району за роботу «Новорічний букет».
за зайняте ІІІ місце:
- Петренко Ксенію, здобувача освіти 3-Б класу (керівник  Прошакова Галина Володимирівна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Новорічний букет»;
- Імшеницьку Поліну, Імшеницьку Аліну, здобувачів освіти 2 класу (керівник  Марченко Оксана Володимирівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Пухнастий кошик»;
- Шевчука Павла, здобувача освіти 7-Б класу (керівник  Гаврилюк Тетяна Валеріївна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Новорічні квіти»;
- Цьоку Максима, здобувача освіти 11 класу (керівник Тріщова Ірина Миколаївна) Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради за роботу «Новорічні фантазії».
1.3. В номінації «новорічна композиція»:
за зайняте І місце:
- Крячкову Валерію, здобувача освіти 4-Г класу (керівник  Нода Світлана Вікторівна) Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради за роботу «Лісова хатинка» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Сопот Софію, здобувача освіти 1 класу Роздольненського навчально-виховного комплексу Каланчацької селищної ради за роботу «Сім’я сніговиків  в гості до Дідуся Мороза» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Молькова Нікіту, здобувача освіти 6 класу (керівник  Рибакова Ольга Романівна) Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району за роботу «Бабусина хатинка» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Кирилюк Дарину (керівник Кондрашова Ю.В.), здобувача освіти комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «На порозі Рік Новий»;
- вихованців гуртка «Салон дитячих витворів» (керівник  Савченко Тетяна Володимирівна) Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради за роботу «На порозі Новий рік»;
- Куценко Олександру, здобувача освіти 1-А класу (керівник  Михайлова Л.Г.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району за роботу «З Новим роком 2021»;
- Жмурченко Марію, здобувача освіти 4 класу (керівник  Кучерук Тетяна Григорівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічна композиція»;
- Шарка Олексія, здобувача освіти 2 класу (керівник  Ткачова А.Л.) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Санчата»;
- Гулан Кіру, здобувача освіти 2 класу (керівник  Саленко Наталія Аркадіївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Затишок різдвяної домівки»;
- Шаманську Поліну, здобувача освіти 2 класу (керівник  Жолубенко Марія Василівна) Магдалинівської філії опорного закладу Чаплинська середня школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Веселий сніговик»;
- Костенко Варвару, здобувача освіти 3-А класу (керівник  Добрянська Світлана Анатоліївна) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа – гімназія» Чаплинського району за роботу «Різдвяне коло»;
- Кравченко Дарію, здобувача освіти 8 класу (керівник Меркотан В.І.) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Новорічна композиція».
за зайняте ІІ місце:
- вихованців гуртка «Умілі ручки» (керівник  Дудченко С.І.) Гаврилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацкьої селищної ради за роботу «Чарівна скринька»;
- Шила Максима, здобувача освіти 2-А класу (керівник  Худченко А.М.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №2 Любимівської селищної ради Каховського району за роботу «Гостинний сніговик»;
- Калініченка Артема, здобувача освіти 4 класу (керівник  Слон Л.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №2 Любимівської селищної ради Каховського району за роботу «Зимова казка»;
- Досова Диніла, здобувача освіти 5 класу (керівник  Міщук Ханим Ризванівна кизи) Козацького ліцею Новокаховської міської ради за роботу «Свято наближається»;
- Крісанову Юлію, вихованку гуртка «Всевмійки» (керівник  Крісанова Олена Анатоліївна) комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради за роботу «Зимова рапсодія»;
- Таратуту Юрія, здобувача освіти 2 класу (керівник  Познишова Світлана Іванівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Вікно у Новий рік»;
- Каністратенка Сергія, здобувача освіти 2 класу (керівник  Базик Надія Анатоліївна) Іванівського ліцею Іванівської селищної ради за роботу «Ялинкова пара»;
- Павучік Поліну, здобувача освіти 4 класу (керівник  Кашлюк Ірина Іванівна) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія – заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради за роботу «Ніч різдвяна наступає»;
- Звонарьову Ірину (керівник Кондрашова Ю.В.), здобувача освіти комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Добрий, світлий, чарівний»;
- колектив здобувачів освіти 4 класу  (керівник Каськова Людмила Андріївна) Нововасилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівської селищної ради за роботу «Дерев’яна красуня»;
- Коджебаш Аліну, здобувача освіти 5-Б класу (керівник  Князь Ірина Миколаївна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Казкова ніч»;
- колектив гуртка «Юні квітникарі» (керівник  Пліхта Олена Миколаївна) Новотроїцької районної станції юних натуралістів за роботу «Ялинкова фантазія»;
- Корчинського Данила, здобувача освіти 6 класу (керівник  Савченко Максим Олександрович) Магдалинівської філії опорного закладу Чаплинська середня школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Сніговик»;
- Тарасенко Дар’ю, здобувача освіти 9-А класу (керівник  Костиря Тетяна Миколаївна) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Нічка-чарівничка»;
- колектив здобувачів освіти  9-А класу (керівник  Костиря Тетяна Миколаївна) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Жвавий бик до нас спішить»;
- Медведюк Діану, здобувача освіти 4 класу (керівник  Парафілова Галина Анатоліївна) комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району» за роботу «Новорічний ворожбит»;
- Ткача Єгора, здобувача освіти 3 класу (керівник  Бондарева Раїса Миколаївна) Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради  за роботу «Дві сестрички ялиночки»;
- Нагородняка Максима, здобувача освіти 2 класу (керівник  Єщенко Ірина Анатоліївна) Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради за роботу «Зимовий ліс»;
- Чорного Назара, здобувача освіти 2 класу (керівник  Бухтій Ксенія Миколаївна) Кардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «З Новим роком!»;
- колектив вихованців гуртка «Юні квітникарі» (керівник Хабловська Вікторія Вікторівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти комунального закладу «Олешківський заклад загальної середньої освіти №3» Олешківької районної ради за роботу «Горнятко новорічного настрою»;
- колектив вихованців гуртка «Творча майстерня «Креатив» (керівник Альонова Ірина Михайлівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти Херсонської багатопрофільної гімназії №20 ім. Б. Лавреньова  Херсонської міської ради за роботу «Новорічна композиція».
за зайняте ІІІ місце:
- Прасолова Артема, здобувача освіти 2 класу (керівник  Лоскутова Н.І.) Заозерненської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатило Тавричанської сільської ради Каховського району за роботу «Чарівний кошик»;
- Хлистова Сергія, здобувача освіти 1 класу (керівник  Шайко М.А.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №2 Любимівської селищної ради Каховського району за роботу «Різдвяна галявина»;
- Туйна Гліба, здобувача освіти 5-А класу (керівник  Карпюк Людмила Анатоліївна) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Каховської міської ради за роботу «Символ року»;
- Досенка Олексанра, здобувача освіти 3-Б класу (керівник  Прошакова Галина Володимирівна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Гостинці для лісових жителів»;
- Кушнаренко Яну, вихованку гуртка «Фантазія» (керівник  Шкуропатська Алла Іванівна) комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради за роботу «Свято наближається»;
- Буріченко Олександру, здобувача освіти 2 класу (керівник  Досенко Юлія Володимирівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «В очікуванні дива»;
- Немикіну Аліну, здобувача освіти 3 класу (керівник  Крушельницька Н.М.) Верхньосірогозького закладу повної загальної середньої освіти за роботу «Новорічна композиція»;
- Костиненка Владислава, здобувача освіти 7 класу (керівник  Атажанова Лариса Сергіївна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Хатинка Санта-Клауса»;
- Красіна Єгора, здобувача освіти 4 класу  (керівник Каськова Людмила Андріївна) Нововасилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівської селищної ради за роботу «Щаслива Ялинка»;
- колектив здобувачів освіти 7 класу  (керівник Горобей Ю.Є.) Нововасилівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівської селищної ради за роботу «Дід Мороз і Снігуронька»;
- Коджебаш Аліну, здобувача освіти 5-Б класу (керівник  Князь Ірина Миколаївна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Новорічний бонсай»;
- Карпука Святослава, здобувача освіти 5-А класу (керівник  Парасків К.В.) опорного закладу Чаплинська спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Сніговик-поштовик»;
- Філіппову Анастасію, здобувача освіти 9 класу (керівник  Питомець Олена Андріївна) Великокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за роботу «Панно «Сніжинки»;
- Кутненко Єлізавету, здобувача освіти 3 класу (керівник  Поліновська Н.А.) Новофедорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської районної ради за роботу «Місячне диво»;
- Вербицького Андрія, здобувача освіти 9 класу (керівник  Сахарницька Людмила Миколаївна) Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Диво-місяць»;
- колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник  Танська Л.В.) Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Зимова казка»;
- Дробота Дениса, здобувача освіти  1 класу (керівник  Обелець Ольга В’ячеславівна) Заводівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Горностаївського району за роботу «Свято наближається»;
- Лисканич Єву, вихованку гуртка «Творча майстерня «Креатив» (керівник Альонова Ірина Михайлівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 3-Д класу  Херсонської  багатопрофільної  гімназії  №20       ім. Б. Лавреньова  Херсонської міської ради за роботу «Ялинкові іграшки».
1.4. В номінації «новорічний вінок»:
за зайняте І місце:
- Метель Аліну, здобувача освіти 5 класу Вільненського закладу повної загальної середньої освіти, вихованку гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник  Салій О.В.) комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району за роботу «Свято в нашому домі» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Іваніцку Софію, здобувача освіти 2 класу (керівник  Василишина Раїса Олександрівна) Анатоліївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижньосірогозького району за роботу «Новорічне диво» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Часник Євангеліну, здобувача освіти 2 класу (керівник  Саленко Наталія Аркадіївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Різдвяний настрій»;
- Чернявського Сергія, здобувача освіти 2 класу (керівник  Миколюк Тетяна Олексіївна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічний подарунок»;
- Гладира Євгена, здобувача освіти 3 класу (керівник  Кириченко Дарія Ігорівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічний вінок»;
- Петрову Поліну, здобувача освіти 2 класу (керівник  Спіціальна Тетяна Миколаївна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Святковий настрій»;
- Процюк Анастасію, здобувача освіти 10 класу (керівник  Рибакова Ольга Романівна) Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новотроїцького району за роботу «Новорічний вінок»;
- Зубкову Вікторію, здобувача освіти 3 класу (керівник  Шатохіна Надія Євгенівна) Чорнобаївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Білозерської районної ради  за роботу «Символ року».
за зайняте ІІ місце:
- Стецюру Олександра, здобувача освіти 9 класу (керівник  Баланюк Т.М.) Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району за роботу «Новорічний вінок»;
- Валуєва Андрія, здобувача освіти 1 класу опорного закладу «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1» Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічний вінок»;
- Пирога Івана, здобувача освіти 1 класу (керівник  Рябошапка Олена Сергіївна) Старозбур’ївської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради за роботу «На достаток»;
- Сапка Івана, здобувача освіти 8 класу (керівник  Зоря Наталія В’ячеславівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічний вінок»;
- Васильєву Вікторію, здобувача освіти 1-А (керівник  Познишова Світлана Іванівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічна ніжність»;
- Дерезу Олега, здобувача освіти 4 класу Вільненського закладу повної загальної середньої освіти, вихованця гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник  Салій О.В.) комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району за роботу «Святковий вінок»;
- Бульбу Микиту, здобувача освіти 1 класу (керівник  Пономаренко Тетяна Володимирівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Новорічний віночок»;
- колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник  Клок Світлана Дмитрівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Різдвяне сяйво»;
- колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник  Клок Світлана Дмитрівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Для тебе»;
- Марченко Галину, здобувача освіти 11 класу (керівник  Тріщова Ірина Миколаївна) Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради за роботу «Присмак Нового року».
за зайняте ІІІ місце:
- Козлову Діану, здобувача освіти 4 класу (керівник  Слон Л.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №2 Любимівської селищної ради Каховського району за роботу «Різдвяний віночок»;
- Білого Назара, здобувача освіти 2 класу (керівник  Марченко Оксана Володимирівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Різдвяний віночок»;
- Бондаренко Ульяну, здобувача освіти 2 класу (керівник  Марченко Оксана Володимирівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Віночок святковий»;
- Васильєва Артема, здобувача освіти 5 класу (керівник  Тарасенко Тетяна Олександрівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Святковий настрій»;
- Стефанчину Антоніну, здобувача освіти 6-Б класу (керівники  Баденко Анна Андріївна, Ніколайцева Світлана Володимирівна) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Новорічний комплімент»;
- Качкарову Софію, здобувача освіти 3 класу (керівник  Назаренко Євгенія Миколаївна) Іванівського ліцею №2 Іванівської селищної ради за роботу «Новорічна прикраса»;
- Фесик Ірину, здобувача освіти 8 класу (керівник  Алєксєєва Марина Василівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Новорічна ялинка»;
- Звягінцеву Вікторію, здобувача освіти 8 класу (керівник  Алєксєєва Марина Василівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Новорічний дзвін»;
- Жадан Яну, здобувача освіти 4 класу (керівник  Клок Світлана Дмитрівна) - комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «На порозі Новий рік»;
- Федунішин Марію, вихованку гуртка «Берегиня» (керівник  Фісюренко Марина Володимирівна) комунального закладу «Чаплинський селищний будинок творчості дітей та юнацтва» Чаплинського району за роботу «Різдвяний віночок»;
- Деревич Діану, вихованку гуртка «Сучасний «Hand made» (керівник  Суховицька Наталія Анатоліївна) Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської районної ради за роботу «Новорічний шишковий вінок»;
- Повстяного Кирила, здобувача освіти 5 класу (керівник  Ковальова Катерина Сергіївна) Заводівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Горностаївського району за роботу «Незвичайне новорічне диво».
1.5. В номінації «сюжетна композиція»:
за зайняте І місце:
- Андрієць Марію, здобувача освіти 9 класу (керівник  Снімщикова Валентина Констянтинівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Зимове містечко» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Грінько Діану, здобувача освіти 1-Б класу (керівник  Шакало О.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району за роботу «Зимова казка в лісі» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Єкименко Євгена, здобувача освіти 3 класу (керівник  Редько Лілія Анатоліївна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Різдво на порозі»;
- Єремізіну Кіру, здобувача освіти 4-Г класу (керівник Гречана О.А.) спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Новокаховської міської ради за роботу «Резиденція Діда Мороза»;
- Логачову Ілону, здобувача освіти 1-Б класу (керівник  Шакало О.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району за роботу «Зимова казка»;
- Калініна Вадима, здобувача освіти 3-Б класу (керівник  Федотова Т.М.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району за роботу «Різдвяне царство»;
- Іноземцева Назара, Задирко Вероніку, здобувачів освіти 7-В  класу (керівник  Денисенко Валентина Василівна) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинського району за роботу «В очікуванні Нового року»;
- Смірнову Софію, здобувача освіти 3-А класу (керівник  Логвинюк А.А.) опорного закладу Чаплинська спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району за роботу «Символ щастя»;
- Бєляєву Дану, здобувача освіти 8 класу (керівник  Краснова Тетяна Вікторівна) опорного закладу освіти Новозбур’ївська школа №1  Голопристанського району за роботу «Резиденція Діда Мороза».
за зайняте ІІ місце:
- Туркевича Данила, здобувача освіти 2 класу (керівник  Поліщук Олена Андріївна) Старозбур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради за роботу «Зимове павутиння»;
- вихованців гуртка «Салон дитячих витворів» (керівник  Савченко Тетяна Володимирівна) Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради за роботу «Наступаючий рік бичка»;
- Щербину Анастасію, здобувача освіти 2-А класу (керівник  Покотилова Галина Василівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Зима»;
- Кобзар Софію, здобувача освіти 2 класу (керівник  Базик Надія Анатоліївна) Іванівського ліцею Іванівської селищної ради за роботу «На порозі Новий рік»;
- Сурган Кіру, вихованку гуртка «Гончарик» (керівник  Доннік Т.І.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Новорічний натюрморт»;
- колектив здобувачів освіти 8 класу (керівник  Михайлець Ірина Олександрівна) філії опорного закладу освіти «Новозбур'ївський заклад базової та дошкільної освіти №2 Голопристанської районної ради» за роботу «В очікуванні дива»;
- Афанасьєву Софію, вихованку гуртка «Світ шиття» (керівник  Бондаренко Олена Анатоліївна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Лісова красуня»;
- Пастернак Анастасію, Дробот Вікторію, вихованок гуртка «Дивосвіт» (керівник  Рудя Тетяна Олександрівна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Прикрашаємо ялинку»;
- Тимошенко Яну, вихованку гуртка «Творча майстерня «Креатив» (керівник Альонова Ірина Михайлівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача   освіти  1-Г класу  Херсонської багатопрофільної    гімназії    №20 ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради за роботу «Ялинка».
за зайняте ІІІ місце:
- Тараненко Поліну, здобувача освіти 2-Б класу (керівник  Тараненко Ольга Леонідівна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «З Новорічними святами!»;
- Гавриленка Кирила, здобувача освіти 3-А класу (керівник  Ястрєбова Світлана Вікторівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія - спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Зимова казка»;
- колектив здобувачів освіти 8 класу  (керівник  Кивенко Валентина Сергіївна) комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району» за роботу «Незвичайна галявина»
- Ляшенко Ганну, здобувача освіти 5 класу (керівник  Беженар Олена Євгеніївна) Агайманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради за роботу «Затишок різдвяної домівки».
1.6. В номінації «флористична новорічна картина чи колаж»:
за зайняте І місце:
- Мороз Дар’ю, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник  Наконечна Вікторія Віталіївна) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» за роботу «Вічно зелена красуня» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Чоловську Олександру, вихованку гуртка «Уроки трудового навчання» (керівник  Островенко Ксенія Володимирівна) Велетенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білозерської районної ради  за роботу «Зимова ніч» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Коніну Владу, вихованку гуртка «Умільці» (керівник  Коніна А.Ю.) Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічна картина»;
- Кузьому Наталію, здобувача освіти 6-Б класу (керівник  Компаніченко Ольга Іванівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Еко-ялинка»;
- Савченко Єлізавету, вихованку гуртка «Фантазія» (керівник  Бризгун Діна Володимирівна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Різдвяна свічка»;
- вихованців гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачів освіти Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради за роботу «Новій рік в Антарктиді».
за зайняте ІІ місце:
- Подкоритова Якова, вихованця гуртка «Юні орнітологи» (керівник  Подкоритова Тетяна Іванівна) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» за роботу «Сніговички»;
- Шаламову Олександру, вихованку гуртка «Майстрині» (керівник  Грищенко Тетяна Іванівна) Киселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Білозерської районної ради  за роботу «Новорічний настрій»;
- Рейдер Валерію, вихованку гуртка «Розумники» (керівник  Бризгун Діна Володимирівна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Лісова красуня»;
- Кипру Ярослава (керівник Кипра О.С.), здобувача освіти комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Новорічна ніч»;
- Бризгун Валерію, здобувача освіти 3 класу (керівник  Садовська Вікторія Вікторівна) ліцею №1  Горностаївської селищної ради за роботу «Сніговик».
за зайняте ІІІ місце:
- Остріцьку Софію, здобувача освіти 8 класу (керівник  Гузар О.В.) Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічна картина»;
- Терлецьку  Анастасію,  здобувача  освіти 3 класу (керівник  Данилюк-Шестова О.В.) Мар’янівської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району за роботу «Витівки Морозу»;
- Паславську Вікторію, здобувача освіти 6-А класу (керівник  Баденко Анна Андріївна)  Виноградівського  закладу  повної  загальної  середньої      освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «В очікуванні дива».
- Щербак Дар’ю, здобувача освіти 5 класу (керівник  Табота М.Р.), вихованку Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «З Різдвом»;
- Щербак Ксенію (керівник  Табота М.Р.), вихованку Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «З Новим роком»;
1.7. В номінації «новорічний подарунок»:
за зайняте І місце:
- Сандуленка Домініка, здобувача освіти 1-Б класу (керівник  Турбаба Олена Володимирівна) загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради за роботу «Зимова ніжність» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Пушку Анастасію, вихованку гуртка «Тварини в нашому житті» (керівник Коваленко Інна Володимирівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 4 класу Комишанської загальноосвітньої школи I-III ступенів Херсонської міської ради за роботу «Символ року з подарунками» (роботу направлено на Всеукраїнський етап);
- Передерій Ганну, здобувача освіти 6 класу (керівник  Івахненко Ольга Вікторівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Дідух, Різдвяний Дух»;
- Кравченко Анну, здобувача освіти 6 класу (керівник  Івахненко Ольга Вікторівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Різдвяна феєрія з присмаком пряності»;
- Матушкіну Анну, здобувача освіти 5-А класу (керівник  Малишенко Н.Л.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району за роботу «Спи – засни сніговичок в колисанці з зірочок»;
- Малишенко Ярослава, здобувача освіти 1-А класу (керівник  Михайлова Л.Г.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району за роботу «Символ 2021»;
- Павучік Іларіона здобувача освіти 3 класу, Павучік Іллю, здобувача освіти 8 класу (керівник  Сапунова Лілія Анатоліївна) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради за роботу «Гномики»;
- Іванків Вікторію, здобувача освіти 1 класу (керівник  Пономаренко Тетяна Володимирівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Гламурна ялиночка»;
- Небесну Вікторію, Мудру Аліну, вихованців гуртка «Юні флористи» (керівник  Пліхта Олена Миколаївна) Новотроїцької районної станції юних натуралістів за роботу «Подарунки від корівки – балеринки»;
- Слободяник Ангеліну, здобувача освіти 5-Б класу (керівник  Мончик Тетяна Миколаївна) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа – гімназія» Чаплинського району за роботу «Новорічний гном».
за зайняте ІІ місце:
- Гуссалову Світлану, здобувача освіти 8-А класу (керівник  Янчук Наталія Григорівна) Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради за роботу «Українська ялинка»;
- Щербак Дар’ю, здобувача освіти 5 класу (керівник  Кондрашова Юлія Вікторівна) комунального закладу Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Великолепетиської райнної ради за роботу «Бика 2021 вже поспішає – хвіртку швидко відчиняє»;
- Березницьку Анастасію, здобувача освіти 3 класу (керівник  Бєлєнкова Ніна Володимирівна) опорного закладу Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічний подарунок»;
- Луговську Дар’ю,  здобувача освіти 5 класу (керівник Снімщикова Валентина Костянтинівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Медові коржики»;
- Колісніченко Христину, здобувача освіти 9 класу (керівник  Рубан Ірина Вікторівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Зимове диво»;
- Шевченко Євангеліну, здобувача освіти 2 класу (керівник  Сапунова Лілія Анатоліївна) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія – заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради за роботу «Совенятко»;
- Чередник Олександру, здобувача освіти 4 класу (керівник  Домантович Віта Петрівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Дивосвіт Різдвяних свят»;
- Спіціального Олександра, здобувача освіти 3 класу (керівник  Юрченко Світлана Леонідівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Новорічна фоторамка»;
- Кирилюк Дарину (керівник Кондрашова Юлія Вікторівна), здобувача освіти комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Символ Нового року»;
- Кондрашову Альбіну, здобувача освіти 3 класу (керівник  Кондрашова Юлія Вікторівна) комунального закладу Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Великолепетиської районної ради за роботу «Я – веселий сніговик»;
- Грушевинчук Клавдію (керівник Табота М.Р.), вихованку Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Оленятко»;
- Марко Єлізавету, здобувача освіти 1-А класу (керівник  Славич Наталія Вікторівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Ялинка-балеринка»;
- Альохіну Валерію, здобувача освіти 5 класу (керівник  Альохіна Антоніна Михайлівна)  Збур’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопри-станського району за роботу «Новорічний настрій»;
- Лудану Марію, вихованку гуртка «Світ шиття» (керівник  Бондаренко Олена Анатоліївна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Чарівні кульки».
за зайняте ІІІ місце:
- Мусату Валерію, здобувача освіти 5 класу (керівник Ковшар Н.С.) Тавричанського  опорного  комунального   закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району за роботу «Бичок - третячок»;
- Тітова Романа, здобувача освіти 6-Б класу (керівник  Руденко Тетяна Олексіївна) загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Новокаховської міської ради за роботу «Сніговик»;
- Андрощук Аліну, вихованку гуртка зразкового колективу «Храм доброго мистецтва» (керівник  Канівець О.О.) Центру дитячої та юнацької творчості Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічний подарунок»;
- Кошелєву Олександру, здобувача освіти 1 класу (керівник  Стринжа Лариса Іванівна) опорного закладу «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти №1» Каланчацької селищної ради за роботу «Новорічний подарунок»;
- Бодіка Сергія, здобувача освіти 2-Б класу (керівник  Михайленко Світлана Анатоліївна) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради за роботу «Зі святом!»;
- Овсяннікову Дар’ю, здобувача освіти 9 класу (керівник Снімщикова Валентина Костянтинівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради за роботу «Снігова кулька»;
- Лазуткіну Карину, Кравченка Кирила, здобувачів освіти 1 класу (керівник  Леонова Ірина Олександрівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Гість поважний з лісу мчить»;
- Вакуленко Єлизавету, здобувача освіти 1 класу (керівник  Леонова Ірина Олександрівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Є новини всім, увага!»;
- Фурсенка Єгора, здобувача освіти 4 класу (керівник  Данільченко Юлія Леонідівна) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Голопристанської міської ради за роботу «Чарівний чобіток»;
- Романа Олександра, здобувача освіти 5 класу (керівник  Тарасенко Тетяна Олександрівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Новорічна прикраса»;
- Павучік Поліну, здобувача освіти 4 класу (керівник  Кашлюк Ірина Іванівна) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради за роботу «Чарівна шишечка»;
- Панкєєву Кіру,  вихованку гуртка «Іграшка-сувенір» (керівник  Панкєєва Інна Олександрівна) комунального закладу «Дитячо-юнацький Центр» Іванівської селищної ради за роботу «Будиночок для пташки»;
- Грицик Ангеліну, здобувача освіти 4 класу (керівник  Домантович Віта Петрівна) Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради за роботу «Шалена красуня»;
- колективу гуртка «Умілі руки. Всевмійко» (керівник Матійків Світлана Володимирівна) комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради за роботу «Новорічна іграшка»;
- колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник  Клок Світлана Дмитрівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Снігова куля»;
- Тарчинського Миколу, здобувача освіти 3 класу (керівник  Тарчинська Тетяна Анатоліївна) Круглоозерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району за роботу «Різдвяна зірка»;
- Маменка Миколу, вихованця гуртка «Колорит» (керівник  Бондаренко Олена Анатоліївна) комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» за роботу «Різдвяне совеня»;
- Кипру Ярослава (керівник Кипра О.С.), здобувача освіти комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Новорічний підсвічник»;
- Калугіна Олександра (керівник Ністратова К.О.), вихованця Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Гном»;
- Кондрашову Альбіну, здобувача освіти 3 класу (керівник  Кондрашова Юлія Вікторівна) комунального закладу Князегригорівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Великолепетиської районної ради за роботу «Рік Бика йде новім кроком, вас вітає з Новим роком!»;
- Колосову Єлизавету (керівник Спірідонова О.Г.), здобувача освіти комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Новорічний бичок»;
- Маслак Вероніку (керівник Ністратова К.О.), вихованку Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Павлуша»;
- Табота Богдана (керівник Табота М.Р.), вихованця Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Новорічний кіт»;
- Земляну Тетяну (керівник Табота М.Р.), вихованку Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Сніжок»;
- Медведєву Софію (керівник Табота М.Р.), вихованку Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області за роботу «Федько»;
- колектив вихованців гуртка  «Флористика та фітодизайн інтер’єру» (керівник Зуєва Галина Анатоліївна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» за роботу «Новорічний сувенір»;
- Євстратенка Івана, вихованця гуртка «Юні друзі природи» (керівник Хандусь Анна Володимирівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 2-А класу Херсонської спеціалізованої школи №52 з поглибленим вивченням української мови Херсонської міської ради за роботу «Чарівна цукерка».
2. Надати подяки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу за номінаціями:
2.1. В номінації «Стилізована ялинка»:
- Пшегородському Олександру, вихованцю гуртка «Чародійники» (керівник  Волошина Світлана Вікторівна) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Дивунка»;
- Русіновій Віолетті, вихованці гуртка «Умілі ручки» (керівник Железняк Г.П.)  Дем’янівського закладу базової загальної  середньої освіти Нижньосірогозь-кого району за роботу «Новорічна радість»;
- Дежкіній Августіні, вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник  Козачок Н.В.) комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Нижньосірогозького району за роботу «Новорічна композиція»;
- Мумуладзе Давиду, здобувачу освіти 9 класу (керівник  Мумуладзе І.В.) Нижньоторгаївського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосіро-гозького району за роботу «Новорічна красуня»;
- колективу гуртка «Умілі руки. Всевмійко» (керівник Матійків Світлана Володимирівна) комунального закладу «Дитячо-юнацький центр» Іванівської селищної ради за роботу «Святкова красуня»;
- Мілецькій Поліні, здобувачу освіти  5-А класу (керівник  Жадан Тетяна Олександрівна) комунального закладу «Музиківський ліцей» Музиківської сільської ради Білозерського району за роботу «Королева лісу»;
- Ірзі Анастасії, вихованці  гуртка   «Виготовлення сувенірів» (керівник  Барнаш А.І.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Новорічна ялинка»;
- Коршенюк Олександрі, вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник  Барнаш А.І.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Зимова ялинка»;
- Щуру Михайлу, здобувачу освіти 5 класу (керівник  Ковальова Катерина Сергіївна) Заводівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Горностаївського району за роботу «Незвичайне новорічне диво».
2.3. В номінації «Новорічна композиція»:
- Кравченко Юлії, здобувачу освіти 8-А класу (керівник  Баденко Анна Андріївна)   Виноградівського   закладу  повної  загальної   середньої    освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Зима дивує нас красою»;
- Камці Яні, здобувачу освіти 2 класу (керівник Приходько І.В.)  Дем’янівського закладу базової загальної середньої освіти Нижньосірогозького району за роботу «Новорічний чобіток»;
- Литвиновій Дар’ї, вихованці гуртка «Творча майстерня «Креатив» (керівник Альонова Ірина Михайлівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачу  освіти   4-А класу   Херсонської  багатопрофільної   гімназії  №20  ім. Б. Лавреньова  Херсонської міської ради за роботу «Композиція на рамці».
2.4. В номінації «новорічний вінок»:
- Акімовій Дар’ї, здобувачу освіти 6-А класу (керівники  Баденко Анна Андріївна, Ніколайцева Світлана Володимирівна) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Новорічна ніжність»;
- Сороченку Костянтину, вихованцю гуртка «Фантазери» (керівник  Палій Галина Леонідівка) Вербівського закладу повної загальної середньої освіти Нижньосірогозьського району за роботу «До зірок»;
- Очеретньому Костянтину, вихованцю гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник  Барнаш Т.В.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Новорічний вінок»;
- Бондаренко Максиму, вихованцю гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник  Доннік Т.І.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Різдвяний віночок»;
- Глобі Любові, вихованці гуртка «Фітотерапія» (керівник Пирожок Тетяна Анатоліївна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за роботу «Різдвяний вінок».
2.5. В номінації «сюжетна композиція»:
- Коваль Анні, здобувачу освіти 4 класу  (керівник  Парафілова Галина Анатоліївна) комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району» за роботу «Незабаром Новий рік, там лісами йде вже бик»;
- Полегенько Катерині, вихованці гуртка «Творча майстерня «Креатив» (керівник Альонова Ірина Михайлівна) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувачу освіти  3-В класу  Херсонської  багатопрофільної  гімназії  №20      ім. Б. Лавреньова Херсонської міської ради за роботу «Ялинка».
2.6. В номінації «флористична новорічна картина чи колаж»:
- Акімовій Дар’ї, здобувачу освіти 6-А класу (керівник  Баденко Анна Андріївна)   Виноградівського   закладу  повної  загальної   середньої   освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Зимове диво»;
- Стефанчиній Антоніні, здобувачу освіти 6-А класу (керівник  Баденко Анна Андріївна) Виноградівського  закладу   повної   загальної   середньої    освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Зимова казка»;
- Стефанчиній Єлізаветі, здобувачу освіти 6-А класу (керівник  Баденко Анна Андріївна)  Виноградівського   закладу  повної   загальної   середньої   освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Незабаром Новий рік переступить твій поріг»;
- Чепурко Анастасії, здобувачу освіти 8-А класу (керівник  Баденко Анна Андріївна) Виноградівського   закладу   повної   загальної   середньої   освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Зимова феєрія».
2.7. В номінації «новорічний подарунок»:
- Альохіну Даніілу, здобувачу освіти 3 класу (керівник  Кириченко Дар’я Ігорівна) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради за роботу «Чобіток»;
- Байсак Маргариті, здобувачу освіти 7-Б класу (керівники  Баденко Анна Андріївна, Ніколайцева Світлана Володимирівна) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Новорічна панянка»;
- Міносян Анастасії, здобувачу освіти 7-А класу (керівники  Баденко Анна Андріївна, Ніколайцева Світлана Володимирівна) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району за роботу «Різдвяна фантазія»;
- Кобилянському  Ярославу, здобувачу освіти 2 класу (керівник  Словінська В.Л.) Верхньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Нижньосірогозького району за роботу «Новорічний сніговик»;
- учнівському  колективу  здобувачів  освіти  3 класу (керівник  Данелюк-Шестова О.В.) Мар’янівської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району за роботу «Магніти на холодильник»;
- Кубраку Максиму, Антоновій Ользі, здобувачам освіти  2 класу (керівник  Лисенко Тетяна Володимирівна) комунального закладу «Східненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району» за роботу «Новорічні іграшки»;
- Кибі Дар’ї, вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник  Барнаш Т.В.) Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради за роботу «Новорічний подарунок».
3. Найкращі роботи переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція» надіслано на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директорка                                                                                  Ельвіра ВІТРЕНКО