Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Парки - легені міст і сіл 2020

 
УКРАЇНА
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ, НАУКИ ТА МОЛОДІ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


НАКАЗ
24 лютого 2020 року                                                                              № 11
м. Херсон

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу
«Парки - легені міст і сіл» у 2020 році

Відповідно до Плану Всеукраїнських очно-заочних масових заходів з учнівською молоддю Національного еколого-натуралістичного центру на 2020 рік, з метою формування екологічної культури особистості, набуття навичок і досвіду розв'язання екологічних проблем, залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, в Херсонській області проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».
На конкурс надійшло 22 роботи  з Горностаївського,  Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Каховського, Новотроїцького, Скадовського районів, міст Нова Каховка, Херсона.
На підставі висновків оргкомітету комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради 

НАКАЗУЮ:
1. Визначити переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу  «Парки, легені міст і сіл» у 2020 році та нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:
за І місце:
- колектив учнівського лісництва «Юліс» (керівник Гавриленко Тетяна Павлівна) Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Великоолександрівського району;
- колектив здобувачів освіти 7 класу у складі: Оробець Марія, Пономаренко Дарія, Петрович Валентина, Дем’янчук Валентина (керівники  Оробець Валентина Олександрівна, Боженок Віра Павлівна) Малоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Великоолександрівського району;

за ІІ місце:
- Кондрат’єву Анастасію, Сачаву Ольгу, вихованок гуртка «Юні охоронці природи» (керівник  Василенко Лариса Михайлівна) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості;
- колектив здобувачів освіти (керівник  Маляренко Лариса Сергіївна) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради; 
- Стародубцеву Вероніку, вихованку гуртка «Основи біології» (керівник  Краснобородько Сергій Єгорович) Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради;
- Малахову Дар’ю, здобувача освіти 11 класу, вихованку гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник Скрипка Світлана  Василівна) Генічеської районної станції  юних натуралістів Генічеської районної ради;
- колектив гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник Пирогов Ігор Анатолійович) Генічеської районної станції  юних натуралістів Генічеської районної ради;
- Троян Анастасію, здобувача освіти Великолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Великолепетиського району (керівник  Горобець А.С.);
за ІІІ місце:
- колектив гуртка «Флористика» (керівник  Пліхта Олена Миколаївна) Новотроїцької районної станції юних натуралістів;
- колектив здобувачів освіти 7-А класу (керівник  Мачуська Ірина Анатоліївна) Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради;
- колектив здобувачів освіти 6-х класів (керівник  Ткач Н.В.) Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради;
- колектив здобувачів освіти 9 класу філії «Рубанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів» комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної держадміністрації (керівник  Яворська Л.М.);
- колектив здобувачів освіти 11 класу у складі: Івашкевич Ольга, Позднякова Діана, Іваницька Анастасія (керівник  Гладков Андрій Олександрович) Федорівської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Каховської районної ради;
- колектив здобувачів освіти 10-Б та 11-А класів Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району.
2. Відзначити листами подяки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  «Парки, легені міст і сіл»:
- колектив гуртка «Юні друзі природи» (керівник  Жиронкіна С.В.) комунального закладу «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиського району;
- колектив здобувачів освіти 7-Б класу (керівник  Роденко Ольга Анатоліївна) навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради;
- колектив здобувачів освіти (керівник  Демченко Ольга Василівна) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 Херсонської міської ради;
- вихованців екологічного гуртка (керівник  Горбачова Марина Валентинівна) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;
- вихованців гуртка «Природа рідного краю» (керівник  Лиманська Аліна Олександрівна) Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості;
- колектив здобувачів освіти (керівник  Чуприна Тетяна Василівна) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради;
- Бондарчук Ірину Віталіївну, здобувача освіти 9 класу (керівник  Степанова Тетяна Романівна) Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради;
- Пташенчука Дмитра, вихованця гуртка «Лісовичок» (керівник  Онишко Т.С.), здобувача освіти 9 класу Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради.
3. Роботи, що посіли І та ІІ місця направити на Всеукраїнський етап конкурсу «Парки – легені міст і сіл».
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                                               Ельвіра ВІТРЕНКО