Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Птах року 2020



 

ХЕРСОНСЬКА  ОБЛАСНА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ
ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


НАКАЗ

20 листопада 2020  року                                                                        № 90

Про підсумки обласного етапу
Всеукраїнської акції
«Птах року 2020 – Горлиця звичайна»

Відповідно до Плану Всеукраїнських і Міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік та згідно з планом роботи комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, з метою активізації роботи по охороні птахів та їх природних біотопів у 2020 році в Херсонській області проводилась Всеукраїнська акція «Птах року 2020 – Горлиця звичайна».
В акції взяли участь учнівські колективи загальноосвітніх та позашкільних закладів, представлені індивідуальні дослідницько-пропагандистські та творчі роботи учнів.
До обласного оргкомітету надійшло близько 85 робіт із 16 районів області: Білозерського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Каховського, Нижньосірогозького, Нововоронцовського, Новотроїцького, Скадовського, Олешківського, Чаплинсь  кого районів та міст Херсона, Скадовська, Каховки, Нової Каховки.
У рамках акції проводилась велика інформативно-пропагандистська та дослідницька робота.
Юні натуралісти виконували дослідницькі проекти по вивченню, охороні типового мешканця нашої місцевості - горлиці та її природних біотопів.
Акція сприяла розвитку творчих здібностей дітей. В загальноосвітніх школах та позашкільних закладах проведено вікторини, конкурси малюнків, поробок, рефератів, листівок, фотоконкурси, виставки. Творчі роботи юннати оформляли у вигляді звітів, презентацій та лепбуків.
В акції високо оцінювався екологічний підхід до оформлення робіт, виконання умов програми спостереження за птахом.
Розглянувши звітні матеріали, члени журі визначили переможців обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2020 – Горлиця звичайна».
Виходячи з вищезазначеного
НАКАЗУЮ:
1. Нагородити дипломами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради переможців обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2020 – Горлиця звичайна»
1.1. учнівські колективи здобувачів освіти за:
І місце:
- учнівський колектив здобувачів освіти 1-го класу (керівник Кобець І.В.) Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району Херсонської області;
-


- учнівський колектив здобувачів освіти 6-11-х класів (керівники    Кідалова Н.В., Караман І.В.) Новодмитрівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Іванівського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти 6-Б класу (керівник Ятченко О.О.) Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради Херсонської області;
-


-
учнівський колектив здобувачів освіти 8 класу (керівник Матійків С.В.) Агайманської загальноосвітньої школи I-III ступенів Іванівського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти 2 класу (керівник Процюк М.М.) Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради Херсонської області.
           ІІ місце:
-
учнівський колектив здобувача освіти Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня №25 Херсонської міської ради;
- учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Островська Д.Г.) опорного закладу «Вадимський заклад повної загальної середньої освіти» Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 6 класу (керівник Морозова Ю.) Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
-


- учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Гришко С.Д.) Нововасилівського навчально-виховного комплексу Іванівського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти 8-9-х класів (керівники        Баденко А.А., Дубська С.Д.) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області;
-
учнівський колектив здобувачів освіти 5 класу (керівник Назаренко О.Ю.) Іванівського ліцею Іванівської селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 10 класу (керівник Більо І.М.) Михайлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Нововоронцовського району Херсонської області;
-


- учнівський колектив здобувачів освіти 5-6-х класів (керівник        Рудченко Н.) Херсонської загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради;
учнівський   колектив   здобувачів  освіти  7 класу     (керівник Тимошенко А.Й.) Балтазарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник Костючик С.П.) Рівненської школи Генічеського району Херсонської області.
            ІІІ місце:
- учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Сікач Л.В.) Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Василюк Л.А.) Любимівського закладу дошкільної, початкової, загальної середньої освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 5 класу (керівник Щербакова В.В.) Новопетрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти Новотроїцької загальноосвітньої школи I-III ступенів Новотроїцького району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 11-го класу (керівник Мухіна Л.А.) Михайлівського закладу дошкільної, загальної середньої освіти Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти початкової школи (керівник Сапунова Л.А.) Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник Захаренко С.П.) Михайлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Михайлівської сільської ради Нововоронцовського району Херсонської області;
-  учнівський колектив здобувачів освіти 7-х класів (керівник Іщенко Н.М.) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка Виноградівського ОТГ Херсонської області;
- учнівський колектив здобувача освіти 3 класу (керівник Погребняк А.В.)  Ушкальської загальноосвітньої школи I-III ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник Танська Л.В.) Малокардашинської загальноосвітньої школи I-IIIступенів Голопристанського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 5 класу (керівник Челишева Л.М.) Новоолександрівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Каланчацької районної ради Скадовського району Херсонської області;
-


-

 

-

 

- учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник Чухрай А.П.) Великокардашинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник Данилюк–Шестова О.В.) Мар’янівської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О.Гатила Тавричаської сільської ради Каховського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти 7 класу (керівник Аджамська О.Л.) Мар’янівської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричаської сільської ради Каховського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Барнаш А.І.) Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи I-III ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.
         1.2. здобувачів освіти за:
І місце:
- Данильченко Євгенію, здобувача освіти 6 класу (керівник Леонтьєва В.В.) Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Онопко Анастасію, здобувача освіти 6 класу (керівник Загорська А.О.) Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівського району Херсонської області;
- Бульчака Артема, здобувача освіти 6-А класу (керівник Бартощак Н.В.) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинського району Херсонської області;
- Процун Анну, здобувача освіти 8-А класу (керівник Кузьменко С.І.) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинського району Херсонської області;
- Слудчика Костянтина, здобувача освіти 1 класу (керівник Слудчик М.Ю.) Новофедорівської загальноосвітньої школи I-III ступенів  Голопристанського району Херсонської області.
           ІІ місце:
- Щербанюк Софію, вихованку гуртка «Основи наукових досліджень» (керівник Філоненко І.П.) станції юних натуралістів Каховської міської ради Херсонської області;
- Бабенко Вікторію, здобувача освіти 9-Б класу (керівник Бабенко С.А.) Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичних циклів циклу Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Цьомбура Олександра, здобувача освіти 5 класу (керівника Пунейко Н.Р.) Михайлівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Михайлівської сільської ради Нововоронцовської сільської ради Херсонської області;
-


- Кібарову Сабріну, здобувача освіти 5-В класу (керівник Подолянчук О.А.) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинського району Херсонської області;
Сарварову Арзу, здобувача освіти 10 класу Скадовської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради  Херсонської області;
-


-


-


- Романченко Світлану, здобувача освіти 9 класу (керівник Сервуля Т.Ю.) Білозерського закладу повної загальної освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
Звонарьову Дарію, здобувача  освіти 7 класу (керівник  Тимошенко А.Й.) Балтазарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинського району Херсонської області;
Куйдан Катерину, здобувача  освіти  7 класу  (керівник Тимошенко А.Й.) Балтазарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинського району Херсонської області;
Калініну Іванну, здобувача освіти 8 класу (керівник Баланюк Т.М.) Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.
    ІІІ місце:
-

 

-


- Похвалу Богдана, здобувача освіти 8 класу (керівник Сікач Л.В.) Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
Лебакіну Дарину, Міщенко Марію, здобувачів освіти (керівник  Маляренко Л. С.) Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 ім. В. Дробота Херсонської міської ради;
Глінку Ксенію, здобувача освіти 5-Б класу (керівник Карякова М.Л.) комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області;
- Березовського Євгена, здобувача освіти 3-В класу (керівник           Бєлоконь І.Є.) Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня №25 Херсонської міської ради;
-


- Інюкова Анатолія, здобувача освіти 3 класу (керівник Юрченко С.Л.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
Баранову Поліну, Сидорчук Маргариту, здобувачів освіти 4 класу (керівник Кобехно Л.Г.) Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Херсонської області.
1.2.  вихованців гуртків та факультативів за:
І місце:
- вихованців екологічного гуртка «Зелений гомін», здобувачів освіти 5-7-х класів (керівник Скиба І.М.) Комунального закладу «Східненська загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області»;
- вихованців гуртка «Орнітолог» (керівник Гожуловська В.В.) Давидовобрідської загальноосвітньої школи I-III ступенів Великоолександрівського району Херсонської області;
-

вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Світ фантазій» (керівник Лебединська К.С.) Роздольненського навчально-виховного комплексу Каланчацької селищної ради Херсонської області;
- лідерів екологічного руху 3-В класу (керівник Стьобіна І.В.) спеціалізованої загальноосвітньої школи I-IIIступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради Херсонської області;
- вихованців гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувачів освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 Херсонської міської ради.
           ІІ місце:
- вихованців творчої групи орнітологів ЕДО «Зелений гомін» навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- вихованців екологічного загону «ЕКОС» (керівник Куденко А.А.) Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов Олешківського району Херсонської області;
- Чернусь Вікторію, вихованку гуртка «Фотонатуралісти» (керівник Дудченко Т.О.) Новотроїцької районної станції юних натуралістів Новотроїцького району Херсонської області;
-


-


- вихованців гуртка «Флористика» (керівник Гусак С.І.) Новотроїцької районної станції юних натуралістів Новотроїцького району Херсонської області;
вихованців гуртка «Зелений гомін» (керівник Канюка І.М.) Магдалинівської філії Опорного закладу Чаплинської спеціалізованої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
Ваврік Ганну, Шевчеука Олександра, вихованців гуртка «Юні дослідники» (керівник Фоміна М.М.) Генічеської районної станції юних натуралістів Генічеської районної ради Херсонської області;
- вихованців гуртка «Юні орнітологи» (керівник Боярська М.В.) Новотроїцької районної станції юних натуралістів Новотроїцького району Херсонської області.
ІІІ місце:
- вихованців гуртка «Юні натуралісти» (керівник Томояга Є.Г.) Старозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- вихованців гуртка «Вартові довкілля» (керівник Онищук Л.М.) Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Горностаївського району Херсонської області;
-  вихованців гуртка «Природа рідного краю» (керівник Карпій С. З.)     Херсонського центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської  ради;
- вихованців гуртка «Юні друзі природи» (керівник Варивода О.В.) Центру дитячої та юнацької творчості м. Скадовська Херсонської області;
- вихованців гуртка «Тварини в нашому житті» (керівник Коваленко І.В.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
- вихованців гуртка «Юні дослідники біорізноманіття» (керівник   Саф’яник І.С.) комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області».
          2. Нагородити листами подяки комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради:
2.1. За активну участь в організації та проведенні агітаційно-пропагандистської роботи в рамках обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2020 – Горлиця звичайна»:
- учнівський колектив здобувачів освіти 7-А класу (керівник Гуляєва І.Л.) опорного закладу навчально-виховний комплекс Асканія Нова «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад – позашкільний навчальний заклад – гімназія  Асканія Нова селищної ради Чаплинського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник Новохижня Н.Д.) Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Горностаївського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 6 класу (керівник Крупчак В.С.) Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Горностаївського району Херсонської області;
- учнівський колектив екологічного гуртка (керівник Горбачова М.В.) Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 54 з поглибленим вивченням іспанської та інших іноземних мов Херсонської міської ради;
- учнівський колектив здобувачів освіти 5-Б класу (керівник Мовчан Т.М.) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинського району Херсонської області;
- Половинко Олену, Коваля Сергія, здобувачів освіти 11 класу Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа I-III ступенів-позашкільний заклад» Нововоронцовського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 4 класу (керівник Біда С.М.) Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа I-III ступенів-позашкільний заклад» Нововоронцовського району Херсонської області;
- Семенюка Максима, здобувача освіти 7 класу (керівник Семенюк Л.А.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської Каховської районної ради Херсонської області;
- Жолобовську Дарію, здобувача освіти 1-Б класу (керівник Олійник В.П.) Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області;
- Ільницьку Юліану, здобувача освіти 5 класу Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа I-III ступенів-позашкільний заклад» Нововоронцовського району Херсонської області;
- Федорову Вікторію, здобувача освіти 10-А класу (керівник          Торопенко О.М.) Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №1 ім. О.Я. Печерського Білозерського району Херсонської області;
-

- Єрмака Івана, вихованця гуртка «Вартові довкілля» (керівник         Онищук Л.М.) Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Сікач Л.В.) Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
-


-


-


учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Носова Т.В.) Вербівського закладу повної середньої освіти Нижньосірозозького району Херсонської області;
Ярошака Олександра, здобувача освіти 7-Б класу (керівник          Царюченко Н.В.) Білозерського закладу повної загальної освіти №1        ім. О.Я.Печерського Білозерського району Херсонської області;
учнівський колектив здобувачів освіти 5 класу (керівник Калініна С.Б.) Мар’янівської філії Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричаської сільської ради Каховського району Херсонської області.
         2.2. За оригінальність ідеї, естетичне оформлення матеріалів конкурсу і виготовлення поробок та малюнків в рамках обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2020 – Горлиця звичайна»:
- Семенюка Максима, здобувача освіти 7 класу (керівник Семенюк Л.А.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Кіло Олександра, здобувача освіти 3 класу (керівник Калініченко О.М.) Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Хомяк Вероніку, здобувача освіти 1 класу (керівник Курчинська В.В.) Тавричанського опорного комунального закладу загальної середньої освіти ім. О. Гатила Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Кубрака Андрія, здобувача освіти 5 класу (керівник Кравець Т.Ф.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Малашенка Даніїла, здобувача освіти 7 класу (керівник Лащ Ю.І.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Лукашенка Олексія, здобувача освіти 4 класу (керівник Раілко Т.А.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Стружикову Марію, Стружикову Ксенію, здобувачів освіти 7 класу (керівник Лащ Ю.І.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Хіоару Варвару, здобувача освіти 7-Б класу (керівник Марієнко І.Л.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Павучик Поліну, здобувача освіти 4 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Ванцовську Уляну, здобувача освіти 7 класу (керівник Островська Д.Г.) опорного закладу «Вадимський заклад повної загальної середньої освіти» Мирненської селищної ради Каланчацького району Херсонської області;
- Попову Анастасію, здобувача освіти Білозерського закладу повної загальної освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області (керівник Сервуля Т.Ю.);
- Мальовану Юлію, здобувача освіти (керівник Адаменко Т.А.) Білозерського закладу повної загальної освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Гринчук Маріанну, здобувача освіти (керівник Сервуля Т.Ю.) Білозерського закладу повної загальної освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Швець Аліну, здобувача освіти (керівник Сервуля Т.Ю.) Білозерського закладу повної загальної освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Бєлу Вікторію, здобувача освіти (керівник  Адаменко Т.А.) Білозерського закладу повної загальної освіти №3 Білозерської селищної ради Херсонської області;
- Пазюрка Ярослава, здобувача освіти Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Херсонської області;
- Москалюка Вадима, здобувача освіти 4 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Завгородню Крістіну, здобувача освіти 4 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Шевченко Євангеліну, здобувача освіти 4 класу Благодатненського навчально-виховного комплексу «Гімназія-заклад дошкільної освіти» Іванівської селищної ради Херсонської області;
- Булгакову Марію, вихованку гуртка «Юні друзі природи» (керівник Пуляєва С.Ю.) станції юних натуралістів Каховської міської ради Херсонської області;
- учнівський колектив гуртка «Юні друзі природи» (керівник         Філоненко І.П.) станції юних натуралістів Каховської міської ради Херсонської області;
- учнівський колектив гуртка «Основи наукових досліджень» (керівник Філоненко І.П.) станції юних натуралістів Каховської міської ради Херсонської області;
- Волошина Артема, здобувача освіти  5 класу Коробківської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів Каховської районної ради Херсонської області;
- Кирюшко Яну, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
-
Павловську Анну, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
- Несененко Катерину, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
- Сербіна Олесандра, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
- Ольховик Поліну, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
- Волоткевич Ліану, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
- Ковбасу Віолетту, здобувача освіти (керівник Новохацька Л.М.) Станіславського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області ім. К.Й. Голобородька;
- Пазюрка Ярослава, здобувача освіти Широкобалківського закладу повної загальної середньої освіти Станіславської сільської ради Херсонської області;
- Шолоту Ігора, здобувача освіти 6 класу (керівник Громакова О.Б.) Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа II ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
- Богданову Вероніку, здобувача освіти 5 класу (керівник Громакова О.Б.) Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа II ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
- Якушева Богдана, здобувача освіти 3-Б класу (керівник Попова Н.І.) Херсонської загальноосвітньої школи І ступеня №25 Херсонської міської ради;
- Кірдан Софію, здобувача освіти 6 класу (керівник Громакова О.Б.) Херсонського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа II ступеня-ліцей журналістики, економіки та правознавства» Херсонської міської ради;
- учнівський колектив здобувачів освіти 3 класу (керівник Новохижня Н.Д.) Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти 1 класу (керівник Каналош Г.І.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Каналош Марію, здобувача освіти 1 класу (керівник Теляга Л.Г.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Мехралієва Білала, здобувача освіти 1 класу (керівник Теляга Л.Г.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Сарварова Кімрана, здобувача освіти 1 класу (керівник Теляга Л.Г.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Ісаєва Кирила, здобувача освіти (керівник Лаврієнко В.В.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Боцьору Юліану, здобувача освіти (керівник Сафронова Н.Г.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Васильчишину Каріну, здобувача освіти (керівник Лаврієнко В.В.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Босак Фаіну, здобувача освіти (керівник Хижко Т.Г.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- Ладирєву Елеонору, здобувача освіти (керівник Теляга Л.Г.) Скадовської загальноосвітньої школи I-III ступенів Чаплинської селищної ради Херсонської області;
- вихованців гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради;
- Філіппова Максима, здобувача освіти 7-А класу (керівник Ткачук О.І.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Максимову Мілану, здобувача освіти 4-А класу (керівник          Немчинова Л.М.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Філіпчука Станіслава, здобувача освіти 4-А класу (керівник          Чіпурова Л.С.) закладу загальної середньої освіти №5 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Сандуленка Домініка, здобувача освіти 1-Б класу (керівник Турбаба О.В.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Москаленко Анастасію, здобувача освіти 2-В класу (керівник       Малищук А.В.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Прошинську Варвару, здобувача освіти 1-А класу (керівник     Гольдфельд А.М.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Адамчук Марію, здобувача освіти 2-Б класу загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Селезньову Вероніку, здобувача освіти 4-А класу закладу загальної середньої освіти №1 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Сасунову Єлизавету, здобувача освіти 2-А класу (керівник          Жалдибіна Л.В.) закладу загальної середньої освіти №1 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Білецького Марка, здобувача освіти 2-Б класу (керівник Грудницька Н.П.) загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Медвідь Марію, здобувача освіти 2-А класу (керівник Лукашова І.О.) Херсонської загальноосвітньої школи I ступеня №25 Херсонської міської ради;
- Притику Станіслава, здобувача освіти 2-В класу закладу загальної середньої освіти №1 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Притику Владислава, здобувача освіти 2-В класу закладу загальної середньої освіти №1 Новокаховської міської ради Херсонської області;
- Дементєєву Аліну, здобувача освіти 6-А класу (керівник Панько А.В.) Голопристанського навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа I ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Ліснік Вікторію, здобувача освіти 5 класу (керівник Томояга Є.Г.) Старозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Карпук Анастасію, здобувача освіти 7 класу (керівник Томояга Є.Г.) Старозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Біленко Юлію, здобувача освіти 5 класу (керівник Сидоренко Т.М.) Старозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Дудинець Діану, здобувача освіти (керівник Питько Т.В.) Василівського закладу повної загальної середньої освіти Каховського району Херсонської області;
- Дмитрів Софію, здобувача освіти (керівник Чиркіна Л.Г.) Василівського закладу повної загальної середньої освіти Каховського району Херсонської області;
- Гураля Єгора, здобувача освіти 2 класу (керівник Новак І.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- учнівський колектив здобувачів освіти (керівник Кука І.О.) Василівського закладу повної загальної середньої освіти Каховського району Херсонської області;
- Каспрівську Марію, здобувача освіти 2 класу (керівник Новак І.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- Морсєєва Андрія, здобувача освіти 3 класу (керівник Димченко Т.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- Мельничук Ілону, здобувача освіти 6 класу (керівник Матушкіна Л.П.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- Мініча Владислава, здобувача освіти 1 класу (керівник Шайко М.А.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- Шила Олександра, здобувача освіти 1 класу (керівник Шайко М.А.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- Моренець Артема, Моренець Анатолія, здобувачів освіти 1-Б класу (керівник Олійник В.П.) Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Херсонської області;
- Алемаскіну Віолету, здобувача освіти 4 класу (керівник Прилепська Н.В.) Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Херсонської області;
- Камінецького Сергія, здобувача освіти 4 класу (керівник Слон Л.В.) Любимівського закладу дошкільної повної загальної освіти №2 Каховського району Херсонської області;
- Суханову Дарію, здобувача освіти 4 класу (керівник Прилепська Н.В.) Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Херсонської області;
- Луценко Анну, здобувача освіти 4 класу (керівник Прилепська Н.В.) Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Херсонської області;
- Пижевську Анастасію, здобувача освіти 4 класу (керівник          Прилепська Н.В.) Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Херсонської області;
- Шорбан Єлизавету, здобувача освіти 3 класу (керівник Погребняк А.В.)  Ушкальської загальноосвітньої школи I-III ступенів Верхньорогачицького району Херсонської області;
- Кондратьєву Анастасію, здобувача освіти (керівник Кравченко Ю.Д.) Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради;
- Чучу Вікторію, здобувача освіти 1 класу (керівник Іващенко І.М.) Дубівської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Херсонської області;
- Шевченко Ганну, здобувача освіти 8-Б класу (керівник           Мельниченко М.П.) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів Чаплинського району Херсонської області;
- Залуцьку Ольгу, здобувача освіти 9-В класу (керівник Лелеко М.М.) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів Чаплинського району Херсонської області;
- Похвалу Богдана, здобувача освіти 8 класу Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- Мельник Юлію, здобувача освіти 4 класу Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- Запорожченко Аліну, здобувача освіти 2 класу Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- Медведєва Костянтина, здобувача освіти 6 класу Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- Палія Петра, здобувача освіти 2 класу Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- Асаулюка Романа, здобувача освіти 4 класу (керівник Клок С.Д.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
-
Борисову Віталіну, здобувача освіти 1-Б класу (керівник Гладенько Р.В.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Мельник Ніку, здобувача освіти 4 класу (керівник Клок С.Д.)  Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Левицьку Ірину, здобувача освіти 3 класу (керівник Юрченко С.Л.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Миргородську Анну, здобувача освіти 4 класу (керівник Клок С.Д.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Цокола Максима, здобувача освіти 2 класу (керівник Спіціальна Т.М.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Гаврилюка Кіріла, здобувача освіти 3 класу (керівник Юрченко С.Л._) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Мілецьку Поліну, здобувача освіти 5-А класу (керівник Жадан Т.О.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Мельниченка Назара, здобувача освіти 3 класу (керівник Юрченко С.Л.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Глухеньку Лілію, здобувача освіти 4 класу (керівник Клок С.Д.)  Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Жадан Яну, здобувача освіти 4 класу (керівник Клок С.Д.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Михальську Анастасію, здобувача освіти 1 класу (керівник Славич Н.І.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
- Кузьому Михайла, здобувача освіти 1-А (керівник Славич Н.І.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
-


-

 

- Мілецьку Тетяну, здобувача освіти 2 класу (керівник Спіціальна Т.М.) Музиківського ліцею Музиківської сільської ради Білозерського району Херсонської області;
Недовбу Олександра, вихованця гуртка «Флористика та фітодизайн» (керівник Зуєва Г.А.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум" №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради;
Береста Ростислава, вихованця гуртка «Флористика та фітодизайн» (керівник Зуєва Г.А.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, здобувача освіти 6 класу Херсонського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум" №51 ім. Г.О. Потьомкіна Херсонської міської ради.
         2.3. За творче осмислення фактичного матеріалу акції у поезії та прозі у рамках обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року 2020 – Горлиця звичайна»:
- Бєлоногову Марію, здобувача освіти 7-А класу (керівник Сервуля Т.Ю.) Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №3 Білозерського району Херсонської області;
- Денисенко Юлію, здобувача освіти 9 класу (керівник Денисенко А.Т.) Малолепетиської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Тараса Григоровича Шевченка Малолепетиської сільської ради Великолепетиського району Херсонської області;
- Охоцького Дмитра, здобувача освіти 7 класу Нововасилівського навчально-виховного комплексу Іванівського району Херсонської області;
- Бурдигу Анну, здобувача освіти 10 класу (керівник Томояга Є.Г.) Старозбур’ївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Похвалу Євгена, здобувача освіти 6 класу (керівник Сікач Л.В.) Червонополянської філії Костянтинівського опорного закладу загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради Горностаївського району Херсонської області;
- Кібарову Сабріну, здобувача освіти 5-В класу (керівник           Подолянчук О.А.) опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів Чаплинського району Херсонської області;
- Сидоренка Тимофія, вихованця гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Максимович Христину, вихованку гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Бенещука Валентина, вихованця гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Левчук Поліну, вихованку гуртка «Природа і фантазія» (керівник    Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Турчина Валентина, вихованця гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Власюк Камілу, вихованку гуртка «Природа і фантазія» (керівник Коротка Т.О.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської міської ради, здобувача освіти 5 класу Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів №5 Херсонської міської ради;
- Ярошак Олександра, здобувача освіти 7-Б класу (керівник          Царюченко Н.В.) Білозерського закладу повної загальної середньої освіти №1 ім. О.Я.Печерського Білозерського району Херсонської області;
- Путренко Вікторію, здобувача освіти 9-Б класу (керівник Баденко А.А.) Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М.Соценка Олешківського району Херсонської області;
- Колбасу Даніеля, здобувача освіти 2-В класу (керівник Спірідонова Ю.В.) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинського району Херсонської області;
- Руденко Поліну, здобувача освіти 2-В класу (керівник Спірідонова Ю.В.) опорного закладу навчально-виховного комплексу «Чаплинська школа-гімназія» Чаплинського району Херсонської області;
- Маслова Андрія, здобувача освіти 10 класу Широкобалківського закладу повної загальної освіти Станіславської селищної ради Білозерського району Херсонської області;
- Карпенко Єлизавету, вихованку гуртка «Основи наукових досліджень» (керівник Карпенко Ю.П.) станції юних натуралістів Каховської міської ради Херсонської області;
- Кравченко Дар’ю, здобувача освіти 8 класу (керівник Доценко Л.В.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області;
- Півнюк Каріну здобувача освіти 7 класу (керівник Лащ Ю.І.) Дудчинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області.
3. Роботи, які посіли І місце направити до Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської акції «Птах року 2020 – Горлиця звичайна».
4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директорка                                                                                  Ельвіра ВІТРЕНКО