Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Документи > Накази 2020 > Обласний зліт учнівських лісництв 2020


 

ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ
ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ


НАКАЗ

18 червня 2020 року                                                                                        №48
м. Херсон

Про підсумки проведення обласного
(відбіркового) етапу Всеукраїнського
зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх
і позашкільних навчальних закладів
в дистанційному режимі

Відповідно до наказу управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації від 12 червня 2020 року № 41 «Про проведення обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів в дистанційному режимі з метою заохочення учнівської молоді до природоохоронної та дослідно-експериментальної діяльності в галузі лісового господарства, збереженні біологічного різноманіття лісових екосистем, 17 червня 2020 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів в дистанційному режимі (далі – Зліт).
У зльоті взяло участь 7 команд з 3 районів області Білозерського, Великоолександрівського, Голопристанського та міста Херсона.
Учасники зльоту у своїх роботах презентували свою діяльність в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі в галузі лісового господарства, збереженні біологічного різноманіття лісових екосистем області.
Слід відзначити, що науково-дослідні роботи учнів вирізняються творчим підходом, актуальністю порушеної проблеми, високим рівнем виконання і підготовки до захисту, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів, ідей застосування інноваційних технологій в лісовому господарстві.
За підсумками журі конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визначити переможцями обласного (відбіркового) етапу щорічного зльоту учнівських лісництв та нагородити дипломами  комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за
І місце:
Команду «ЮЛІС» Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району (керівник Гавриленко Т.П.):
- Чекамову Поліну, здобувача освіти Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;
- Мудру Анну, здобувача освіти Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району;
- Деркач Ангеліну, здобувача освіти Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району.
ІІ місце:
Команду «Олешки» Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.) Голопристанського району(керівник Андрієць Л.І):
-Гоман Анастасію, здобувача освіти , Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
-Болтарович Оксану, здобувача освіти Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району;
-Войтенко Дар’ю, здобувача освіти Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району.
Команду «Дубок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради (керівник Фемич Н.І.):
- Фурсенка Олександра, вихованця учнівського лісництва «Дубок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»;
- Кравченка Влада, вихованця учнівського лісництва «Дубок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»;
- Поздняка Данила, вихованця учнівського лісництва «Дубок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості»;
- Большакова Микиту, вихованця учнівського лісництва «Дубок» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості».
ІІІ місце:
Команду «Логос» Херсонського Центру дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради (керівники Козуб Н. М., Василенко Л. М.)
- Черниш Єлизавету, здобувача освіти Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 5 Херсонської міської ради;
- Ситніка Ярослава, здобувача освіти Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і правознавства Херсонської міської ради;
- Марченко Вероніку, член здобувача освіти здобувача освіти Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і правознавства Херсонської міської ради.
- Команду «Юні дослідники біорізноманіття» Центру позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області (керівник Саф’яник І.С.):
- Чорну Анастасію, вихованку комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
- Мельниченко Аліну, вихованку комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області»;
- Ігнатенко Володимира,вихованця комунального закладу «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області».
Команду «Старт» комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (керівник
Коваленко І.В.);
- Кохальського Володимира, здобувача освіти обласного ліцею Херсонської обласної ради;
- Василенко Діану, здобувача освіти Херсонської багатопрофільної гімназії № 20 ім. Б.Лавреньова Херсонської міської ради;
- Васильчук Поліну, здобувача освіти Херсонського ліцею Херсонської обласної ради.
3. Нагородити подяками комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за активну участь у обласному (відбірковому) етапі зльоту учнівських лісництв:
Команду «Дослідники» комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради Херсонської області (керівник Фемич Н.І.):
- Бабич Дарину, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Маврешко Вероніку, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський  Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради Херсонської області;
- Коваленко Єлизавету, вихованку Комунального позашкільного навчального закладу «Голопристанський міський  Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської ради Херсонської області.
4. Направити переможців обласного (відбіркового) етапу команду «ЮЛІС» Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району (керівник Гавриленко Т.П.) прийняти участь у Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Директорка                                                                             Ельвіра ВІТРЕНКО