Новини
28.09.2021
Інформація про захід «Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» Щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня ...
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
Гуртки > «Творча майстерня «Креатив», «Писанкарство»

Зміст роботи гуртка «Творча майстерня «Креатив» спрямований на те, щоб дитина за час навчання ознайомилась з широким спектром видів як традиційного так і сучасного декоративно-ужиткового мистецтва: писанкарство, плетіння, м'яка народна іграшка, ліплення, квілінг, декупаж, скрапбукинг, оригамі, поп-ап тощо.
Використовуються такі методи навчання: бесіди, розповіді, лекції, практичні індивідуальні та колективні вправи, екскурсії на виставки, в музеї, зустрічі з народними майстрами, практичні роботи зі створення виробів.
Контроль результату знань та вмінь вихованців відбувається шляхом участі вихованців у різноманітних виставках, конкурсах, акціях тощо.