Новини
28.09.2021
Інформація про захід «Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» Щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня ...
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
Гуртки > Юні флористи

Заняття фітодизайном пов’язане з роботою з природним матеріалом. Засобами флористичного мистецтва вирішуються проблеми екологічного і естетичного виховання майбутнього покоління, формування громадянина.
Протягом року вихованці:
- дізнаються про різні вид художньої творчої діяльності в галузі флористичного мистецтва;
- навчаться: прийомам декорування інтер’єру рослинним матеріалом, зрізаними квітами, сухоцвітами; основам побудови флористичних композицій на площині і в просторі, з об’ємною композицією; використовувати кольори;
- матимуть змогу брати участь у флористичному оформленні сцени для свят, проведенні творчих майстерень із виготовлення рослинних сувенірів-подарунків, виставок.
Форми занять: теоретичні, практичні, екскурсії, робота в парах та малих групах, презентації, захист ескізу власного виробу, вікторини, ігри, розв’язування кросвордів, та ін.
Планується участь в обласних та всеукраїнських масових еколого-натуралістичних заходах, зокрема «Новорічна композиція», «Український сувенір», «В об’єктиві натураліста» та тематичних виставках.
Заняття веде Камишенко Лариса Миколаївна – досвідчений педагог у своїй справі з 25 річним досвідом роботи. ІІ вихованці неодноразово ставали переможцями очних та заочних Всеукраїнських і обласних конкурсів: «Галерея кімнатних рослин», «Парад квітів біля школи», «Вчимося заповідувати», «Новорічна композиція», «Букет замість ялинки», «Допоможемо зимуючим плахам».