Новини
28.09.2021
Інформація про захід «Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» Щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня ...
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
Гуртки > Юні натуралісти - дослідники

Протягом року діти дізнаються про порядок створення учнівських науково-дослідницьких робіт, навчаться працювати з джерелами інформації, планувати та проводити дослідження, аналізувати їх результати, вести щоденники досліджень, спостережень; матимуть змогу обрати тему індивідуального дослідження, представити результати своїх досліджень в інтелектуальних конкурсах, акціях, заходах обласного та всеукраїнського рівня.
Форми роботи гуртка теоретичні та практичні заняття; експедиційні, польові практики; сільськогосподарські дослідження; мікроскопічний аналіз.
Планується участь у обласних та всеукраїнських конкурсах та акціях: «Дотик природи», «Дослідницький марафон», «Олімпіада випускного дослідництва» та інших.
Мудрак Тетяна Олександрівна – керівник гуртка – методист, веде гуртки дослідницького напрямку вже 11 років. Педагог нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, призер Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».
Вихованці гуртка щороку стають призерами та переможцями інтелектуальних конкурсів, у 2020-21 навчальному році одразу 3 вихованця гуртка за підсумками конкурсу-захисту МАН отримали стипендії Президента України. Випускники успішно вступають у профільні вищі навчальні заклади, а досвід, отриманий під час занять гуртка, дозволяє з легкістю писати та захищати курсові та дипломні роботи, активно займатися дослідництвом.