Новини
28.09.2021
Інформація про захід «Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» Щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня ...
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
Гуртки > Тварини в нашому житті

Протягом року діти ознайомляться з основними видами декоративних та свійських тварин, матимуть змогу навчитися доглядати та утримувати тварин в умовах живого куточка.

Форми роботи гуртка: практичні заняття, екскурсії, експедиції, квести, рольові ігри, тренінги.

Планується участь у наступних обласних та всеукраїнських конкурсах та акціях: «Кролик», «Птах року», «Допоможемо зимуючим птахам» тощо.

Про керівника:  Коваленко Інна Володимирівна – досвідчений фахівець у своїй справі, веде гуртки екологічного напрямку вже 18 років, педагог відзнячений почесними грамотами управління освіти і науки Херсонської обласної ради,  Херсонської міської ради, Херсонської обласної ради, Національного еколого- натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України Інституту проблем виховання, та подякою Міністерства освіти і науки України.

Вихованці педагога є учасниками і переможцями обласних та всеукраїнських конкурсів, акцій.