Новини
17.05.2019
14-16 травня 2019 року у Херсонській області відбувся фінальний етап Всеукраїнського ECO-HACKATON-2019 за темою «Технологічні рішення в органічному сільському господарстві». Організатори ...
17.05.2019
  Вітаємо Філоненко Ірину Петрівну з  перемогою у конкурсі ессе на тему: "Чому я хочу бути агентом змін в освіті", який проводився управлінням освіти Каховської міської ради. Тепер, ...
Про Центр > Виховуємо патріота України > Співпраця з волонтерами

Співпраця юннатів Херсонщини
з волонтерами  Херсонського Центру допомоги військовим.
На протязі двох останніх років юннати комунального закладу  «Центр еколого-натуралістичної учнівської молоді» Херсонської обласної ради співпрацюють з волонтерами Центру допомоги військовим  (голова Уманець Галина Михайлівна). На підтримку воїнів АТО гуртківці виготовляють  поробки, малюють  малюнки, плетуть патріотичні стрічки. 
Цього року юннатами області для військових було передано більше 200 новорічних поробок та композицій, які  власноруч зробили учні загальноосвітніх шкіл, гуртківці  станцій юннатів із 15 районів Херсонської області, міст Херсона, Каховки, Голої Пристані, Нової Каховки.  Всі роботи  брали участь в виставці «Букет замість ялинки».
За допомогою волонтерів  наші подарунки були доставлені захисникам  в селище Водяне Донецької області та на нульовий блок пост Раденського полігону.  Такі заходи сприяють вихованню в юннатівської молоді патріотичного духу, любові до рідної землі та відчуття власної гідності.

                                                                                                                        Культорганізатор  Альонова І.М.