Новини
03.08.2017
Напередодні свята ВДВ юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом з волонтерами  «Херсонського Центру  ...
10.07.2017
Другий сплав на байдарках 7 липня, в канун свята Івана Купала, проведено другий історико-культорологічний квест у пониззі Дніпра «Козацька слава». Організатори заходу - комунальний заклад ...
Гуртки
Природа і фантазія, Мистецтво нашого народу

Керівник Коротка Тетяна Олександрівна Місце проведення комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс ім. Т.Г. Шевченка" Херсонської обласної ради
Графік роботи: понеділок, середа
 

Юні друзі природи 2 клас

 

Керівник: Валікова Олександра Віталіївна

Вік: молодший шкільний вік

Місце проведення: Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 52 з поглибленим вивченням української мови ім.. Т.Г. Шевченка Херсонської міської ради, кабінет логопеда.

Дні занять: вівторок : 14 45 – 16 45, четвер: 14 45 – 16 45.

Основи науково-дослідницької діяльності

Керівник - Мудрак Тетяна Олександрівна

Режим роботи: вівторок, середа, четвер 15.15 - 17.15 на базі КЗ "ЦЕНТУМ" ХОР

Підготовка до участі у Всеукраїнських конкурсах, акціях, конкурсі-захисті МАН.

Екскурсії та експедиції до заповідників Херсонської області.

Дослідника заповідних стежок Херсонщини, юні друзі природи, природа рідного краю, основи біоетики

Керівник: Хандусь Анна Володимирівна
Місце проведення занять:
1. ЗОШ № 52, Пон – Чт 

2. Зош № 46 Пон.- чт.
 

Природа і фантазія. Мистецтво нашого народу

Керівник Альонова Ірина Михайлівна

Заняття проводяться на базі Херсонської гімназії № 1.

Вихованцями є учні 2-4 класів.

Графік роботи: Вівторок, четвер 13.30-15.30

                           Середа, п’ятниця 15.50-17.50

Запрошуються всі бажаючі долучитися до творчого процесу.

 

Захоплююче лозоплетіння

Керівник: Піскун Євгеній Вікторович
Місце проведення: Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 52 з поглибленим вивченням української мови.
Графік роботи: понеділок, середа
 

Гурток «Юні орнітологи»

Керівник: Жакоміна О.В.
Місце проведення: ЗОШ № 38, кабінет початкових класів.
Розклад роботи: пт. 14 20 – 16 20, суб. 10 00 – 12 00.
 

Дослідники заповідних стежок Херсонщини

Керівник: Чернобаєва Ольга Леонідівна

Гурток працює на базі Біосферного заповідника "Асканія-Нова" ім. Ф.Е. Фальц-Фейна

графік роботи: вівторок 14.30, п'ятниця 14.30.

Гурток «Юні лісівники-дендрологи» 2

Керівник:  Гавриленко Т.П.
Місце проведення:  Старосільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Великоолександрівського району, каб. біології.
Розклад роботи: вт. , сер,  чт. 14 00 – 16 00.
 

Гурток «Юні квітникарі»

Керівник: Хабловська В.В.
Місце проведення: КЗ «Цюрупинська спеціальна ЗОШ І-ІІІ ступенів ХОР»
Розклад роботи: пн. 13 20 – 15 20, ср. 13.20 – 15.20, пт. 13 20 – 15 20.
 

Гурток «Юні лісівники»

Керівник: Васильєв В.М.
Місце проведення: Музиківська ЗОШ І- ІІІ ступенів Білозерського району, каб. біології.
Розклад роботи: ср. 14 30 – 16 30, чт. 15 00 – 17 00, суб. 10 00 – 12 00.