Новини
05.06.2020
05.06.2020
Новотроїцька районна станція юних натуралістів до Дня Навколишнього Середовища прийняла участь в екочеленджі «World Environment Day – Virtual Safaris» при підтримці Всесвітнього фонду ...
Про Центр > Новини > Виховання доброти
Всі новини
04.10.2019 07:12

Виховання доброти


Одним із важливих завдань екологічного виховання  сьогодні є здійснення просвітницько-виховної діяльності щодо формування у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема до тварин.  Необізнаність дітей щодо правил поведінки з тваринами (як домашніми, так і безпритульними) часто призводить до негативних наслідків (знущання над тваринами, зараження небезпечними хворобами, травмування та каліцтво дітей). Все частіше трапляються випадки жорстокого ставлення до тварин не лише з боку дорослих, але і, що найгірше, з боку дітей.
4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Керівники  еколого-натуралістичних гуртків КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради провели години доброти зі своїми вихованцями. Діти  обговорили  правила поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами, правила догляду за котами та собаками в перші дні появи в помешканні, правила пошуку господарів тварини, яка загубилась. Вихованці ознайомилися  з  поняттями «адресник» і «чип». 
Ми відповідальні за тих, кого приручили!