Новини
05.06.2020
05.06.2020
Новотроїцька районна станція юних натуралістів до Дня Навколишнього Середовища прийняла участь в екочеленджі «World Environment Day – Virtual Safaris» при підтримці Всесвітнього фонду ...
Про Центр > Новини > Уроки мислення в природі
Всі новини
30.09.2019 05:59

Уроки мислення в природі


робота з батьками
Гармонійний творчий розвиток дітей неможливий без тісної взаємодії з родинами вихованців. Тільки партнерські стосунки гарантують усім учасникам освітнього процесу рівність у розв’язанні спільних задач, право на активну та конструктивну позицію, право на успіх.
      Батьки вихованців Генічеської районної станції юних натуралістів  є активними учасниками освітнього процесу. Дієвими формами роботи з батьками є : лекторій «Сім’я», відео-лекторій «Людина і довкілля», батьківські збори, тематичні консультації педагогів, майстер-класи з флористики, декоративно-ужиткового мистецтва, зустріч з лікарями, фахівцями природоохоронних установ, відкриті заняття, свята; соціально-освітні проекти, спільне проведення екскурсій, трудових акцій, виставок, свят, конкурсів. Велике значення мають «Уроки під голубим небом» за методикою великого педагога В.О.Сухомлинського. В День Всесвітнього Дня туризму батьки вихованців райСЮН з дітьми та педагогами  здійснили змістовну екскурсію в біосферний заповідник «Асканія-Нова», під час якої не тільки ознайомилися з природною та історичною спадщиною рідного краю але і прийняли участь в акціях «Вчимося заповідувати», «Країні Юннатії-95!».
         Педагоги Генічеської райСЮН широко використовують спадщину В.Сухомлинського, проводячи різні заходи в природі. Так, перші заняття в гуртках були проведені за рекомендацією НЕНЦУМ України за темою «ПРИРОДА ОБ’ЄДНУЄ, ПРИРОДА НАДИХАЄ, ПРИРОДА РЯТУЄ, ПРИРОДА БЛАГАЄ ПРО ДОПОМОГУ».
     
    Директор райСЮН                                                С.В.Скрипка