Новини
11.06.2019
Перемога на Всеукраїнському рівні!            Протягом 4-6 червня 2019 року у м. Миколаєві відбувся очний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю  ...
06.06.2019
«У природі немає дитини безталанної... Кожному треба дати щастя творення, кожного треба вивести в люди» В.О. Сухомлинський     Завершився  2018-2019 навчальний рік ...
Про Центр > Новини > Свято Відчинених дверей у генічеських юннатів
Всі новини
18.09.2018 05:48

Свято Відчинених дверей у генічеських юннатів


       14 вересня 2018 року колектив Генічеської районної станції юних  натуралістів радо вітав своїх вихованців та батьків з початком 2018 – 2019 навчального року у позашкільному  освітньому закладі. Директор Скрипка С.В. привітала  присутніх із святом , побажала міцного здоров’я та нових творчих здобутків, подякувала керівництву району, батькам, педагогічним колективам шкіл за тісну співпрацю у справі освіти та виховання дітей.
    Вихованці  закладу  представили святкову екологічну виставу, в ході якої відбулося посвячення в юннати, діти ознайомились із Кодексом Честі юного натураліста, правилами поведінки в природі.
    Батьки та діти  оглянули навчальні кабінети, завітали до «Зеленої майстерні», де діти творять красу власним руками, у чарівний світ  гуртка «Природа і фантазія» , до куточка  живої природи , Малої Академії Наук, звідки починається зоряний шлях майбутніх науковців.
        Навчальний рік стартував і велика родина  Генічеських юннатів   поповнилась новими гуртківцями.  

                  Директор райСЮН                                            С.В.Скрипка