Новини
18.11.2021
Зліт юних аграріїв Херсонщини 2021 16 листопада 2021 року  комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра ...
28.09.2021
Інформація про захід «Посвята в юннати» в рамках Всеукраїнської акції «День юного натураліста» Щорічно, починаючи з 2008 року, в останній робочий день третього тижня вересня ...
Про Центр > Новини > Метелики – німий шедевр природи
Всі новини
13.03.2020 13:16

Метелики – німий шедевр природи


З лютого по березень 2020 року комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Ельвіра Вітренко) проводився обласний етап Міжнародного екологічного конкурсу за темою: «Метелики – німий шедевр природи».
Конкурс проводиться з метою розвитку екологічного мислення підростаючого покоління, запрошувались здобувачі освіти I-VIII класів закладів загальної середньої освіти.
На Конкурс представлено роботи з Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каховського, Каланчацького, Олешківського районів та міст Скадовська, Голої Пристані, Нової Каховки та Херсона.
Журі обласного етапу Конкурсу розглянуло роботи від 156 учасників за 8 номінаціями: «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» - 17 робіт; «Одягнена метеликом» - 16 робіт; «Екологічна сумка з мотивом метелика» - 28 робіт; «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» - 3 роботи; «Танок метелика над весняною лукою» - 44 роботи; «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» - 28 робіт; «Метелик - ефемерна краса» - 20 робіт; «Один день з життя метелика». Нажаль, жодної роботи не було надано за номінацією «Один день з життя метелика».
Всі учасники обласного етапу Міжнародного екологічного кункурсу продемонстрували творчу активність, оригінальність, небайдужість до витвору природи - метеликів та усвідомлення необхідності їх охорони та збереження.
Подані роботи оцінювалися за критеріями: відповідність умовам Конкурсу, загальне враження від роботи, ідея роботи, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність.
63 роботи, які зайняли перші місця у номінаціях, направлено до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді України (директор Володимир Вербицький)  для участі у Всеукраїнському етапі. Зі Каховського району - 22 роботи, Білозерського – 8, Іванівського – 7 робіт, Генічеського, Голопристанського по 5 робіт, Горностаївського, Олешківського, м. Скадовськ м. Нова Каховка, КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР – по 3 роботи, Каланчацького району – 1 робота.