Новини
09.06.2020
Комунальному закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради – 75! Народився наш заклад у переможному 1945 році, коли виконавчий комітет ...
05.06.2020
Новотроїцька районна станція юних натуралістів до Дня Навколишнього Середовища прийняла участь в екочеленджі «World Environment Day – Virtual Safaris» при підтримці Всесвітнього фонду ...

ЗАТВЕРДЖЕНО
директор комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
________________ Ельвіра ВІТРЕНКО

 

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ОБЛАСНУ ДИСТАНЦІЙНУ АКЦІЮ
"Я – ЮННАТ!" ПРИСВЯЧЕНУ
75-РІЧНИЦІ ЗАКЛАДУ ТА ЮННАТІВСЬКОГО
РУХУ НА ХЕРСОНЩИНІ


1. Загальні положення.
Обласна дистанційна акція «Я – юннат!» (далі – Акція)  проводиться з метою відзначення 75-річниці комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  та юннатівського руху в Херсонській області і популяризації засад екологічно-доцільної поведінки серед учнівської молоді та громади Херсонщини. 

2. Мета та основні завдання Акції.
Основна мета: збір та узагальнення досвіду педагогів, любителів природи, активістів та учнівської молоді щодо здобутків у справі екологічної просвіти та збереження природних ресурсів, формування екологічної свідомості, екологічної компетентності та засад раціонального природокористування населення.
Завдання акції:
- сприяння розвитку екологічного руху на Херсонщині, підтримка творчої молоді Херсонщини;
- виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в екологічній просвіті;
- активне впровадження кращих практик в галузі захисту, збереження та відновлення природних ресурсів Херсонщини;
- підтримка творчої праці педагогічних працівників, підвищення їх майстерності та популяризації творчих здобутків у галузі екологічної просвіти;
- популяризація позашкільної освіти та екологічного руху в Херсонській області.

3. Учасники акції.
До участі залучаються ветерани юннатівського руху, педагоги закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, творчі учнівські об'єднання, дитячі громадські екологічні організації, а також всі небайдужі громадяни, що переймаються екологічними проблемами рідного краю.
Організатор Акції – комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Ельвіра Вітренко).

4. Порядок проведення Акції.
4.1. Період проведення –  з 22 квітня по 22 травня 2020 року.
4.2. Акція проводиться дистанційно.
4.3. Акція складається з наступних етапів:
І етап: збір та обробка надісланих матеріалів учасників (до 20 травня 2020 р.) за номінаціями:
- мої юннатівські спогади;
- мої юннатівські вчинки;
- сучасні дії щодо покращення довкілля;
- екологічний погляд у майбутнє.
ІІ етап: висвітлення кращого досвіду в соціальних мережах та на офіційних сайтах комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради , Національного еколого-натуралістичного Центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації .
ІІІ етап: нагородження кращих учасників  під час урочистості, присвяченої святкуванню 75- річниці КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР та юннатівського руху в Херсонській області (вересень-жовтень 2020 року).

5. Порядок участі в Акції.
5.1. Учасники Акції до 20 травня 2020 року надсилають на електронну адресу  комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради hocentum@ukr.net  резюме, матеріали та згоду на обробку персональних даних (додаток 1).
Резюме друкується шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14 з інтервалом 1,5 об’ємом не більше двох сторінок формату А4. Резюме містить наступну інформацію: П.І.П. учасника, номінація, інформація щодо місця роботи, навчання, педагогічних стаж, або скільки років проводиться еколого-натуралістична діяльність, загальна інформація про зміст та досвід проведеної природоохоронної роботи.
Учасники на власний розсуд обирають форму подачі матеріалу: текстовий файл, презентація, фотозвіт, відеозапис, або власний варіант.
5.2. Організатори Акції на власний розсуд мають право дискваліфікувати роботи учасників, у випадку невідповідності даного Положення. Також організатори Акції мають право не розглядати матеріали, які суперечать загальноприйнятим моральним та культурним цінностям.

6. Порядок визначення та нагородження переможців.
По підсумкам Акції найкращі учасники, матеріали яких отримають найбільшу кількість схвальних відгуків у соціальних мережах, по кожній номінації будуть урочисто нагороджені призами та грамотами комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради під час  урочистості, присвяченої святкуванню 75- річниці КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР та юннатівського руху в Херсонській області (вересень-листопад 2020 року).

 

 


Додаток 1.
ЗГОДА
Я, П.І.П._________________________________________________
шляхом  підписання цього тексту, відповідно до п.6 ст.6 та п.11 ст.11 Закону України «Про захист персональних даних», надаю згоду та дозвіл на обробку, збір, реєстрацію, накопичення , зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення  (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення персональних даних про мого (мою) сина (доньки) у тому числі конфіденційної інформації про його освіту, адресу, дату народження, місце навчання. Наведена вище інформація також надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.
Згоду на обробку персональних даних надано на необмежений термін.
(дата)_____________         (підпис) ____________          П.І.П.____________________