Новини
11.06.2019
Перемога на Всеукраїнському рівні!            Протягом 4-6 червня 2019 року у м. Миколаєві відбувся очний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю  ...
06.06.2019
«У природі немає дитини безталанної... Кожному треба дати щастя творення, кожного треба вивести в люди» В.О. Сухомлинський     Завершився  2018-2019 навчальний рік ...
Про Центр > Новини > Звіт про завершення ІІІ етапу дослідно-експериментальної роботи
Всі новини
05.04.2018 08:16

Звіт про завершення ІІІ етапу дослідно-експериментальної роботи


Відповідно  до наказу Міністерства освіти і науки України від 13.05.2014 року № 581 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної  творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради за темою «Екологізація дослідницької діяльності учнівської молоді у взаємодії позашкільного навчального закладу із об’єктами природно-заповідного фонду»  в період з січня 2016 р. по березень 2018 року проводився IІI (формувальний) етап дослідно-експериментальної роботи.
3 квітня 2018 року у м. Києві на засіданні комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України завідувачем методичним відділом Мудрак Т.О. було представлено звіт про завершення ІІІ етапу.
За звітній період педагогічним колективом Центру проводилася робота з: визначення рівня сформованості екологічної свідомості вихованців позашкільного навчального закладу на початку формувального етапу експерименту; обґрунтування організаційно-педагогічних умов підвищення ефективності екологізації дослідницької діяльності вихованців у співпраці позашкільного навчального закладу і об’єктів природно-заповідного фонду; впровадження форм і методів фронтальної, групової та індивідуальної пошуково-дослідницької роботи на заповідних територіях; визначення рівня сформованості екологічної свідомості вихованців позашкільного навчального закладу в кінці формувального етапу експерименту.
Всебічну підтримку та науковий супровід перебігу експериментальної роботи надає науковий керівник дослідно-експериментальної роботи Пустовіт Наталія Афанасіївна.
Звіт КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР схвалено та був прийнятий  цілком, без зауважень. Педагогічні працівники закладу продовжують роботу та розпочинають виконання завдань ІV (узагальнювального) етапу дослідницько-експериментальної роботи.