Новини
15.06.2018
14 червня 2018 року проведено засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді за темою «Розвиток молодіжного руху на базі «Школи ...
11.06.2018
Свято Останнього дзвоника у Генічеських юннатів       Закінчився навчальний рік у Генічеській районній станції юннатів і продзвенів Останній дзвоник для 300 вихованців, ...
Про Центр > Новини > Завершив свою роботу дитячий екологічний майданчик Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради
Всі новини
20.06.2017 05:28

Завершив свою роботу дитячий екологічний майданчик Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради


Завершив свою роботу дитячий екологічний майданчик Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради, Херсонської області. За період його діяльності на вихованців пришкільних таборів «Сонечко» ЗОШ № 6, 4, «Веселка» ЗОШ    № 3, гуртківців  чекали різноманітні екологічні конкурси, вікторини, ігри. Цікаво та змістовно пройшли тематичні дні - «День черепахи» та «Зелений день», в рамках яких діти познайомились з рослинним та тваринним світом Херсонщини, дізнались багато незвичайного про природу рідного краю.
З великим задоволенням діти взяли участь в майстер-класі «Український віночок». Діти пригадали рослини – символи України, правила поводження у природі, рідкісні види  рослин Нової Каховки та поринули у світ творчості.
Майстер-клас «Черепахи» дозволив кожному учаснику  проявити свою фантазію та креативність. Черепахи вийшли різнокольоровими та веселими. Діти були дуже активними під час фізкультхвилинки, вони на мить уявляли себе черепашками і з радістю повторювали всі рухи.
Робота екологічного майданчика сприяла формуванню екологічно доцільної поведінки школярів у довкіллі, приверненню їх уваги до проблем охорони природи регіону.
Хочемо подякувати загальноосвітнім навчальним закладам за їх гостинність. А особливо дякуємо дітям, що заряджали своєю енергією та посмішками всіх дорослих.
Станція юних натуралістів бажає всім цікавого, веселого відпочинку на період літніх канікул!

Методист СЮН Новокаховської МР        Р. Я. Голованова