Новини
15.06.2018
14 червня 2018 року проведено засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді за темою «Розвиток молодіжного руху на базі «Школи ...
11.06.2018
Свято Останнього дзвоника у Генічеських юннатів       Закінчився навчальний рік у Генічеській районній станції юннатів і продзвенів Останній дзвоник для 300 вихованців, ...
Про Центр > Новини > Заняття для літньої еколого-біологічної школи
Всі новини
14.06.2017 06:35

Заняття для літньої еколого-біологічної школи


13 червня 2017 року педагогами Центру разом з  ДВНЗ «ХДАУ» було організовано роботу літньої еколого-біологічної школи для учнів Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  ступенів №21 Херсонської міської ради.
Для групи юних біологів-екологів було проведено пізнавальну екскурсію «Рослини навчально-дослідної земельної ділянки». Діти дізналися, з яких рослин виготовляють олівці, джинси, текілу, посуд, які є лікарськими або декоративними. Також для учнів проведено практикум «Утримання тварин у живому куточку» де діти мали змогу ознайомитися з багатьма видами різних тварин: 4 - безхребетних, 11 - риб, 3 -  земноводних, 1 - плазунів, 9 -  птахів та 12 - ссавців.
В результаті заходу діти отримали уявлення про діяльність юних натуралістів в галузі охорони природи та наукових досліджень, зрозуміли, що кожний живий об’єкт в природі являє собою виняткову цінність та потребує нашої уваги та турботи.

Завідувач методичним відділом                     Мудрак Т.О.