Новини
02.08.2018
З метою виховання в учнівської молоді почуття поваги та гордості за власний народ, його славетну історію та її багатогранні прояви,  01 серпня 2018 року для юннатів Херсонської області проведено ...
26.07.2018
26 липня 2018 року в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулася зустріч грузинської делегації – дітей, чиї ...
Про Центр > Новини > Юннати міста Гола Пристань допомагають птахам
Всі новини
05.02.2018 12:14

Юннати міста Гола Пристань допомагають птахам


В рамках обласної Акції «Допоможемо зимуючим птахам».

   Одним із напрямків роботи учнівського лісництва «Дубок» КПНЗ «Голопристанський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської  ради є просвітницька робота.
   Нині триває обласна Акція «Допоможемо зимуючим птахам», тому актив лісництва Дар’я Плевака, Христина Веремко та Наталя Цибіна , учениці Голопристанської ЗОШ №4 (9-Б клас),  підготували та провели з дітьми початкової школи урок юного натураліста.
     В минулому році гуртківці зайняли 2 місце в області в цій Акції, тому залюбки поділилися з малечею своїми знаннями. Дівчата розповіли яку роль у житті людей відіграють птахи, чому їх необхідно підгодовувати у зимові місяці, як правильно і з яких матеріалів виготовляють штучні їдальні для пернатих. Наталя Цибіна поділилася своїми враженнями від поїздки до  лісу, коли члени учнівського лісництва разом з державною лісовою охороною Голопристанського лісомисливського господарства підгодовували лісових птахів та звірів. Щоб зробити урок цікавішим, дівчата приготували вікторину про птахів, почитали прислів’я та приказки, позагадували загадки.
    Такий урок провели у всіх семи класах початкової школи. Пройшли вони по-різному. Учні 4-б класу розповіли нам вірші про пташок та принесли з собою годівнички, які зробили разом з батьками. Третьокласники дуже чекали на цей урок, тому намалювали, чим необхідно підгодовувати птахів взимку та зробили  паперові корони з закликом допомагати птахам. Найкращі знавці пташиного світу в других класах отримали оцінки по природознавству.  А  першокласники ще раз впевнилися в тому, яке цікаве їх нове шкільне життя.
Атмосфера взаєморозуміння, тепла і доброти – панувала скрізь. Інформація, отримана від старших товаришів краще засвоюється дітьми, тому такі уроки ми плануємо проводити і надалі.


              Наталя Фемич, керівник учнівського лісництва, інженер лісових  культур ДП «Голопристанське ЛМГ»