Новини
10.10.2018
Чи задавали ви собі колись питання: як ми можемо захистити та зберегти «братів наших менших»? Саме це питання, щоденно, турбує юннатів Станції юних натуралістів. Діти прикладаються чимало ...
08.10.2018
Старосільському учнівському лісництву «ЮЛІС» (юні лісівники Старосілля) – 10 років (керівник Гавриленко Т.П.)       Історія створення лісництва почалася ...
Про Центр > Новини > Юннати міста Гола Пристань допомагають птахам
Всі новини
05.02.2018 12:14

Юннати міста Гола Пристань допомагають птахам


В рамках обласної Акції «Допоможемо зимуючим птахам».

   Одним із напрямків роботи учнівського лісництва «Дубок» КПНЗ «Голопристанський Центр дитячої та юнацької творчості» Голопристанської міської  ради є просвітницька робота.
   Нині триває обласна Акція «Допоможемо зимуючим птахам», тому актив лісництва Дар’я Плевака, Христина Веремко та Наталя Цибіна , учениці Голопристанської ЗОШ №4 (9-Б клас),  підготували та провели з дітьми початкової школи урок юного натураліста.
     В минулому році гуртківці зайняли 2 місце в області в цій Акції, тому залюбки поділилися з малечею своїми знаннями. Дівчата розповіли яку роль у житті людей відіграють птахи, чому їх необхідно підгодовувати у зимові місяці, як правильно і з яких матеріалів виготовляють штучні їдальні для пернатих. Наталя Цибіна поділилася своїми враженнями від поїздки до  лісу, коли члени учнівського лісництва разом з державною лісовою охороною Голопристанського лісомисливського господарства підгодовували лісових птахів та звірів. Щоб зробити урок цікавішим, дівчата приготували вікторину про птахів, почитали прислів’я та приказки, позагадували загадки.
    Такий урок провели у всіх семи класах початкової школи. Пройшли вони по-різному. Учні 4-б класу розповіли нам вірші про пташок та принесли з собою годівнички, які зробили разом з батьками. Третьокласники дуже чекали на цей урок, тому намалювали, чим необхідно підгодовувати птахів взимку та зробили  паперові корони з закликом допомагати птахам. Найкращі знавці пташиного світу в других класах отримали оцінки по природознавству.  А  першокласники ще раз впевнилися в тому, яке цікаве їх нове шкільне життя.
Атмосфера взаєморозуміння, тепла і доброти – панувала скрізь. Інформація, отримана від старших товаришів краще засвоюється дітьми, тому такі уроки ми плануємо проводити і надалі.


              Наталя Фемич, керівник учнівського лісництва, інженер лісових  культур ДП «Голопристанське ЛМГ»