Новини
30.11.2018
     23 листопада вихованці гуртка "Творча майстерня" Генічеської районної станції юннатів під керівництвом Лисенко Марини Олександрівни відвідали  виставку робіт ...
29.11.2018
Юннати Голої Пристані взяли участь у екологічній Акції.    28 листопада вихованці міського Центру дитячої та юнацької творчості на запрошення лісівників ДП «Голопристанське ЛМГ» ...
Про Центр > Новини > Юннати Херсона вітають ветеранів
Всі новини
02.04.2018 11:05

Юннати Херсона вітають ветеранів


Юннати Херсона вітають ветеранів
та дітей війни з Днем визволення
Херсона від фашистських загарбників

13 березня – День визволення Херсона від фашистських загарбників.
Все далі линуть у давнину запеклі сорокові минулого століття, але пам’ять про справжніх героїв Великої Вітчизняної досі бентежить серця сучасників.
Пам’ятна сторінка нашої історії – відзначення дати 13 березня – ще один привід замислитись над сенсом буття. Про лихоліття Вітчизняної війни сьогодні згадували  юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  Херсонської обласної ради,  вони організували традиційну виставку квіткових композицій «Переможна весна» та творчих поробок «Без права на забуття!» у  комунальному закладі  «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветерані війни» Херсонської обласної ради.
На виставці було представлено більше 40 експонатів, зроблених руками вихованців Центру (керівники: Альонова І.М., Коваленко І.В., Лукіна С.В.,  Усова Н.В., Пирожок  Т. А., Валікова О.В.).
Відзначення Дня визволення міста від фашистських загарбників – свідчення того, що наш народ досяг великої перемоги у запеклих боях ціною власного життя. Пам’ять про їх славні вчинки жива. Це означає, що свобода, незалежність, високий патріотизм і пам’ять про близьких завжди буде на першому плані. Наші славні ветерани зробили нашим землякам безцінний дар – свободу. За це їм щира вдячність і велика шана!