Новини
02.08.2018
З метою виховання в учнівської молоді почуття поваги та гордості за власний народ, його славетну історію та її багатогранні прояви,  01 серпня 2018 року для юннатів Херсонської області проведено ...
26.07.2018
26 липня 2018 року в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулася зустріч грузинської делегації – дітей, чиї ...
Про Центр > Новини > Волонтерська робота юннатів Херсонщини
Всі новини
22.12.2017 09:41

Волонтерська робота юннатів Херсонщини


Волонтерська робота юннатів Херсонщини.
Для мільйонів людей різдвяні та новорічні свята – це час, який вони проводять разом з сімє’ю і друзями, прикрашають свої домівки, дарують один одному подарунки. Приємно отримувати подарунки, а дарувати, роблячи щасливим  інших, -це подвійна радість. За таким принципом  педагоги нашого закладу та позашкільних закладів області виховують своїх учнів.
Напередодні новорічних та різдвяних свят, вже традиційно, юннати Херсона та області  проводять волонтерську роботу.
Вихованці екологічних гуртків виготовляють власноруч поробки за напрямками: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна картина чи колаж та новорічний подарунок у рамках Всеукраїнського конкурсу з новорічної флористики «Новорічна композиція».
Спільно з волонтерами Херсонського Центру Допомоги ЗСУ юннати привітали своїми витворами мистецтва та  листівками військовослужбовців, які знаходяться в зоні АТО,  з прийдешніми святами.
З 21 грудня у приміщенні Херсонського обласного госпіталя ветеранів  війни, де проходить реабілітацію понад 40 військових та ветеранів, організована виставка новорічних поробок.
Виставка новорічних виробів проходить у приміщенні Корабельної у місті Херсоні ради. Всі відвідувачі мають змогу помилуватися дитячими поробками, а діти пільгових категорій отримати їх у подарунок.
Вітаємо з прийдешніми святами! Нехай у віх буде святковий настрій, здійснюються мрії та паную мир на нашій квітучій землі!


Культорганізатор Альонова І.М.