Новини
09.07.2018
6 липня 2018 року юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е.В.) взяли участь у міському ярмарку, ...
22.06.2018
Обласна експедиція до біосферного заповідника «Асканія-Нова» - 2018 З 18 по 22 червня 2018 року на базі біосферного заповідника «Асканія-Нова» було проведено щорічну обласну ...
Про Центр > Новини > Учнівське лісництво «Дубок» долучилося до акції
Всі новини
05.04.2018 06:29

Учнівське лісництво «Дубок» долучилося до акції


Учнівське лісництво «Дубок» Голопристанського міського центру дитячої та юнацької творчості взяло участь в головному заході акції «Майбутнє лісу в твоїх руках.
     З 21 березня у Міжнародний День лісу стартувала  щорічна Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках»
   Третього квітня учнівське лісництво «Дубок» Голопристанського міського центру дитячої та юнацької творчості» прийняло участь у головному заході акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Гуртківці висаджували  сіянці акації білої в кварталі 22 Голопристанського лісництва. Лісничий Коваленко М.М. розповів дітям про застосування вологонакопичувачів при підготовці садивного матеріалу до посадки, навчив тих, хто перший раз узяв до рук меч Колесова, як користуватися цим знаряддям та нагадав нескладні правила пожежної безпеки в лісах України, тому що виростити ліс – дуже важко, а згоріти він може за лічені години.
  Тепле сонце, легенький вітерець і гарний настрій допомагали у роботі. 800 штук сіянців  юні лісівники висадили замість загиблих у попередні роки.       Лісівники подякували своїм колегам за гарну роботу і пригостили духмяним чаєм з липи і м’яти та бутербродами. На рекреаційному пункті діти відпочили після нелегкої праці під весняний щебет пташок.
 


                 Наталя Фемич, керівник учнівського лісництва «Дубок» КПНЗ Голопристанський міській центр дитячої та юнацької творчості, інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»