Новини
15.06.2018
14 червня 2018 року проведено засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді за темою «Розвиток молодіжного руху на базі «Школи ...
11.06.2018
Свято Останнього дзвоника у Генічеських юннатів       Закінчився навчальний рік у Генічеській районній станції юннатів і продзвенів Останній дзвоник для 300 вихованців, ...
Про Центр > Новини > Участь юннатів у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій
Всі новини
13.06.2017 06:03

Участь юннатів у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій


Участь юннатів у
Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій
З 05 по 09 червня 2017 року 5 юннатів Херсонщини взяли участь у Всеукраїнському фестивалі патріотичних дій, якій відбувся у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді (м. Київ).
Вихованці гуртка «Мистецтво нашого народу» (кер. Альонова І.М.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, які є учнями гімназії № 1, ЗНЗ № 54, 55 Херсонської міської ради презентували роботу юннатів з патріотичного виховання.
У своєму виступі діти розповіли про те, як вони люблять Україну, свій рідний край та про практичну роботу щодо підтримки воїнів АТО, гармонійно поєднуючи поезію, прозу, танок та співи. Супроводжувала виступ цікава відео-презентація, яка зроблена власноруч.
Продовж усіх днів перебування на фестивалі вихованці брали активну участь у майстер-класах «Українське містечко. Подарунок воїну», де вони виготовляли поробки захисникам, плели маскувальну сітку. Учні були учасниками школи першої медичної допомоги, відвідали Національний музей історії України.
Фестиваль закінчився, але у планах керівника та вихованців продовжувати патріотично-просвітницьку роботу серед школярів міста та області, а також підтримувати своїми виступами волонтерів та військовослужбовців.

Культорганізатор             Альонова І.М.