Новини
11.01.2019
5 грудня 2018 року  в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України на розширеній педагогічній раді, яка проводилася за участю наукових співробітників Інституту ...
30.11.2018
     23 листопада вихованці гуртка "Творча майстерня" Генічеської районної станції юннатів під керівництвом Лисенко Марини Олександрівни відвідали  виставку робіт ...
Про Центр > Новини > Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів 2018
Всі новини
19.10.2018 10:08

Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів 2018


Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів на базі Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна
18 жовтня 2018 року, з метою формування практичних навичок екологічних досліджень вихованців закладу, проведено експедиційний виїзд «Участь в осінніх обліках птахів на території Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна». Учасниками експедиції стали вихованці гуртків «Фотонатуралісти», «Загальна біологія», «Дослідники заповідних стежок Херсонщини». Діти були ознайомлені з технікою безпеки, методикою користування біноклями та методами обліків. Розпочалися дослідження на «Зміїній гірці» з підрахунку особин птахів, що перебували на відпочинку в загонах Великого Чапельського поду. За допомогою професійного обладнання дітям вдалося не лише подивиться на птахів, але й підрахувати їх. Нарахували близько 5 тисяч  особин журавля сірого.
Продовжили  екскурсію орнітопарком та зоопарком заповідника.
Під час спостережень за птахами увага дітей приверталася ще й на екологічні аспекти функціонування біосферного заповідника, що дозволяло формувати в дітей уяву про перебіг процесів та колообіг речовин та енергії в біоценозах.
Незабутнє емоційне забарвлення надавала сама природа заповідника – фарби осені, багатий рослинний та тваринний світ.
Сподіваємось, що всі учасники дослідницької групи стануть справжніми природоохоронцями та ще не раз завітають у цей унікальний і мальовничий куточок нашого краю.
Завідувач методичним відділом                                 Мудрак Т.О.