Новини
15.03.2019
Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» 14 березня 2019  року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу ...
11.03.2019
Весна іде - красу несе!           З  першим весняним сонечком  в природі з’являються провісники весни –первоцвіти. Наче сама весна ...
Про Центр > Новини > Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів 2018
Всі новини
19.10.2018 10:08

Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів 2018


Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів на базі Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна
18 жовтня 2018 року, з метою формування практичних навичок екологічних досліджень вихованців закладу, проведено експедиційний виїзд «Участь в осінніх обліках птахів на території Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна». Учасниками експедиції стали вихованці гуртків «Фотонатуралісти», «Загальна біологія», «Дослідники заповідних стежок Херсонщини». Діти були ознайомлені з технікою безпеки, методикою користування біноклями та методами обліків. Розпочалися дослідження на «Зміїній гірці» з підрахунку особин птахів, що перебували на відпочинку в загонах Великого Чапельського поду. За допомогою професійного обладнання дітям вдалося не лише подивиться на птахів, але й підрахувати їх. Нарахували близько 5 тисяч  особин журавля сірого.
Продовжили  екскурсію орнітопарком та зоопарком заповідника.
Під час спостережень за птахами увага дітей приверталася ще й на екологічні аспекти функціонування біосферного заповідника, що дозволяло формувати в дітей уяву про перебіг процесів та колообіг речовин та енергії в біоценозах.
Незабутнє емоційне забарвлення надавала сама природа заповідника – фарби осені, багатий рослинний та тваринний світ.
Сподіваємось, що всі учасники дослідницької групи стануть справжніми природоохоронцями та ще не раз завітають у цей унікальний і мальовничий куточок нашого краю.
Завідувач методичним відділом                                 Мудрак Т.О.