Новини
21.10.2019
18 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичного творчості  учнівської молоді” Херсонської  обласної ради (далі – Центр,  директор Вітренко ...
15.10.2019
Юні старосільські аграрії достойно презентували  Херсонщину на Всеукраїнському зльоті   Учні Старосільської ЗОШ  знову, уже традиційно, радують своїх односельців та аграріїв Херсонщини ...
Про Центр > Новини > Тиждень юного натураліста
Всі новини
07.10.2019 13:33

Тиждень юного натураліста


Тиждень юного натураліста в гуртках еколого-натуралістичного напряму БДТ Новокаховської МР
Традиційно, в гуртках еколого-натуралістичного напряму Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради (директор Лісовська І. Є.) з 09 по 13 вересня 2019 року були проведені  заходи присвячені «Дню натураліста». В рамках Тижня відбулася  урочиста посвята молодших вихованців гуртків в юннати, під час якої діти пообіцяли берегти  природу України й не наносити їй шкоди.
  Гуртківці довели, що вони справжні природолюби, беручи участь в екологічних навчально-оздоровчих іграх: «Знайди дерево за листочком», «Голоси парку», у вікторині: «Знай,   люби, оберігай».  
Заняття та екскурсії у куточку живої природи надали  можливість зосередити увагу дітей на невеликій кількості мешканців, найбільш типових їх ознаках і тим самим закріпити знання надані їм в гуртках.
Діти із захопленням взяли участь у трудовій акції: «Збери насіннячко». Також протягом тижня були проведені з вихованцями  бесіди на теми: «Вчимося берегти», «Природа рідного краю», «Життя планети – в наших руках».
«Тиждень юного натураліста» – це час, що дає можливість  долучитися до прекрасної справи –  вивчення та охорони природи рідного краю, визначитися у професійному плані і впевнено крокувати до майбутнього.

Виконавець:
Методист БДТ Голованова Р. Я..