Новини
15.03.2019
Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» 14 березня 2019  року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу ...
11.03.2019
Весна іде - красу несе!           З  першим весняним сонечком  в природі з’являються провісники весни –первоцвіти. Наче сама весна ...
Про Центр > Новини > Співпраця з НПП "Олешківські піски"
Всі новини
05.04.2018 13:48

Співпраця з НПП "Олешківські піски"


Угоди просто не підписуються…
 

5 квітня 2018 року відбулася робоча зустріч керівництва КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР (Вітренко Е.В., Лукіна С.В.) з працівниками Національного природного парку «Олешківські піски» (Ложкина О.І.,Костюк Т.В.).
Метою зустрічі стало обговорення  питань  підтримки талановитих і обдарованих учнів, їх самореалізації в науково - дослідницькій діяльності, яка здійснюватиметься шляхом запровадження комплексу освітньо-виховних заходів в напрямках природоохоронної, просвітницької та виховної роботи. Також було досягнуто  взаєморозуміння  щодо проведення  ІІ етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, який відбудеться  26 квітня 2018 року на базі Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет»  . 
Під час зустрічі була досягнута домовленість стосовно  прийняття участі і надання допомоги Національним природним парком «Олешківські піски»  у проведенні Всеукраїнського юнацького фестивалю  «В об’єктиві натураліста», який відбудеться з 29 по 31 травня 2018 року.    
      Угоду про спільну діяльність і партнерство між Національним природним парком «Олешківськи піски» (директор Непрокін А.В.) та комунальним закладом «Центр еколого– натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е.В.) від 28 січня 2016 року об’єднує зусилля у спільній роботі в галузі екологічної освіти  і виховання учнівської молоді.
      Здійснено дуже приємне, партнерське спілкування з розумними, професійними фахівцями, які переймаються обличчям Херсонської області,  і  які з турботою відносяться до дітей.


Директор                                                                       Е.В.Вітренко