Новини
11.01.2019
5 грудня 2018 року  в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України на розширеній педагогічній раді, яка проводилася за участю наукових співробітників Інституту ...
30.11.2018
     23 листопада вихованці гуртка "Творча майстерня" Генічеської районної станції юннатів під керівництвом Лисенко Марини Олександрівни відвідали  виставку робіт ...
Про Центр > Новини > Про Антикорупційну стратегію
Всі новини
13.04.2018 06:54

Про Антикорупційну стратегію


           На виконання вимог Закону України «Про Антикорупційну стратегію на 2018 – 2020роки», «Про запобігання корупції», Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні та згідно розпорядження голови Херсонської обласної адміністрації від 24 лютого 2017 року № 100 «Про антикорупційну програму Херсонської обласної державної адміністрації на 2017 рік» на Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації покладено виконання завдань щодо забезпечення формування у населення негативного становлення до корупції у закладах освіти Херсонської області.
          Комунальним закладом «Центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради розроблено План заходів щодо вивчення питань, пов’язаних з корупцією.
        Так, 06 квітня адвокатом Херсонської області Аміновою Світланою Рінатівною проведено лекцію-бесіду за темою: «Підвищення ефективності заходів щодо запобігання і протидії корупції в комунальному закладі».
    Також були розглянуті питання стосовно антикорупційноного законодавства для працівників нашого закладу та колег, учнівською радою нашого закладу та дітьми школи-інтернату. В заході прийняли участь:           голова Херсонської міської організації профспілки працівників освіти і науки України  Поліщук Л.М., в.о. директора Херсонського дитячо-юнацького клубу юних моряків і речників з флотилією Шашков Ю. В., керівники гуртків КЗ ЦЕНТУМ ХОР :Усова Н.В., Хандусь А.В., Альонова І.М., Коротка Т.О., Лукіна С.В., Пирожок Т.А. та 25 неповнолітніх дітей. Учні мали змогу спілкуватися з професійним адвокатом. Задавали різноманітні питання про вік, з якого наступає відповідальність дітей за скоєння злочину; хто такий свідок, потерпіли та інші. Визначились з відповідальною особою з питань запобігання та виявлення корупції в позашкільних навчальних закладах.
    Директор                                                     Е.В. Вітренко