Новини
15.03.2019
Вітаємо переможців та призерів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» 14 березня 2019  року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу ...
11.03.2019
Весна іде - красу несе!           З  першим весняним сонечком  в природі з’являються провісники весни –первоцвіти. Наче сама весна ...
Про Центр > Новини > Про Антикорупційну стратегію
Всі новини
13.04.2018 06:54

Про Антикорупційну стратегію


           На виконання вимог Закону України «Про Антикорупційну стратегію на 2018 – 2020роки», «Про запобігання корупції», Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні та згідно розпорядження голови Херсонської обласної адміністрації від 24 лютого 2017 року № 100 «Про антикорупційну програму Херсонської обласної державної адміністрації на 2017 рік» на Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації покладено виконання завдань щодо забезпечення формування у населення негативного становлення до корупції у закладах освіти Херсонської області.
          Комунальним закладом «Центр еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради розроблено План заходів щодо вивчення питань, пов’язаних з корупцією.
        Так, 06 квітня адвокатом Херсонської області Аміновою Світланою Рінатівною проведено лекцію-бесіду за темою: «Підвищення ефективності заходів щодо запобігання і протидії корупції в комунальному закладі».
    Також були розглянуті питання стосовно антикорупційноного законодавства для працівників нашого закладу та колег, учнівською радою нашого закладу та дітьми школи-інтернату. В заході прийняли участь:           голова Херсонської міської організації профспілки працівників освіти і науки України  Поліщук Л.М., в.о. директора Херсонського дитячо-юнацького клубу юних моряків і речників з флотилією Шашков Ю. В., керівники гуртків КЗ ЦЕНТУМ ХОР :Усова Н.В., Хандусь А.В., Альонова І.М., Коротка Т.О., Лукіна С.В., Пирожок Т.А. та 25 неповнолітніх дітей. Учні мали змогу спілкуватися з професійним адвокатом. Задавали різноманітні питання про вік, з якого наступає відповідальність дітей за скоєння злочину; хто такий свідок, потерпіли та інші. Визначились з відповідальною особою з питань запобігання та виявлення корупції в позашкільних навчальних закладах.
    Директор                                                     Е.В. Вітренко