Новини
05.06.2020
05.06.2020
Новотроїцька районна станція юних натуралістів до Дня Навколишнього Середовища прийняла участь в екочеленджі «World Environment Day – Virtual Safaris» при підтримці Всесвітнього фонду ...
Про Центр > Новини > Посади дерево миру
Всі новини
07.11.2018 07:37

Посади дерево миру


6 листопада 2018 року в Україні стартує осінній етап Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру».
       Акція проходитиме Міжнародний день попередження експлуатації навколишнього середовища під час війни і військових конфліктів в Україні.
       Мета акції – привернення уваги українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни та до непоправної шкоди, завданої природним ресурсам України, екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

В рамках акції "Посади дерево миру" оголошеної Міністерством екології та природних ресурсів України, сьогодні  вихованцями гуртку "Юні друзі природи"  і керівниками Карпенко Ю.П. і Сунагатуліним О.А. було висаджено  9 дубів на території Станції юних натуралістів Каховської міської ради.

Ми за мир і життя разом з вами!