Новини
11.01.2019
5 грудня 2018 року  в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України на розширеній педагогічній раді, яка проводилася за участю наукових співробітників Інституту ...
30.11.2018
     23 листопада вихованці гуртка "Творча майстерня" Генічеської районної станції юннатів під керівництвом Лисенко Марини Олександрівни відвідали  виставку робіт ...
Про Центр > Новини > Піготовчі етапи до Всеукраїнського фестивалю
Всі новини
03.05.2018 13:48

Піготовчі етапи до Всеукраїнського фестивалю


Підготовчі   етапи  Всеукраїнського
юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста-2018»

          03 травня 2018 року відбулося засідання організаційного комітету  з питань проведення фінального  етапу  Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста», який проходитиме з 29 по 31 травня 2018 року  у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Крилатий», який знаходиться в санаторно-курортній зоні, що в 8 км від причорноморського міста-курорта Скадовськ та берега Джарилгацької затоки Чорного моря. Тема цьогорічного заходу  - «Раціональне природокористування».
Учасниками наради були директор Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації Криницький Є.А., начальник відділу молодіжної політики та позашкільної освіти Управління розвитку людського потенціалу Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації Румянцева Ю. А., директор комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Вітренко Е.В., завідувач організаційно-масового відділу комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради Лукіна С.В.
Вітренко Ельвіра Валентинівна,  поінформувала про проведену підготовчу роботу, а також повідомила, що триває посилена підготовка до проведення фінального етапу Фестивалю. Станом на 03 травня 2018 року з  22 регіонів надійшли заявки. Очікується близько 100 учасників. Роботи вихованців та учнів оцінюватиме компетентне фахове журі.
Напередодні засідання відбулася зустріч з в.о. директора Національного природного парку «Джарилгацький» Коваленко В.М., директором  позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Крилатий» у сел.Красне Скадовського району Савченко І.Л.,  директором Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради Херсонської області, членом Національної спілки краєзнавців України, членом Національної спілки України Лиховідом О.М., провідним фахівцем з екологічної освіти Національного природного парку «Джарилгацький» Шешиною Н.В., головним природознавецем Національного природного парку «Джарилгацький»  Ложкіной О.І., провідним фахівцем відділу з екоосвіти еколого-освітньої роботи та рекреаційного благоустрою Національного природного парку «Олешківські піски» Костюк Т. В., директором ТОВ ООО «Фенікс» Парфус Л.В.
У ході засідання обговорили організаційні питання щодо проведення  експрес-курсу з фотографування «В об’єктиві натураліста», екскурсії –квесту «Унікальний та неповторимий куточок Херсонщини – Олешківські піски» та «Фотосафарі».
         Для керівників команд в рамках Фестивалю передбачається проведення адвокатом Аміновою С.Р. Всеукраїнського науково-юридичного семінару на тему: «Екологізація натуралістичної освіти учнівської молоді на базі об’єктів природно-заповідного фонду Херсонщини в законодавчому аспекті».
Євген Криницький, завершуючи нараду, висловив впевненість, що  Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста-2018» відбудеться на належному організаційному рівні та сприятиме активній природоохоронній діяльності, формуванню екологічній свідомості та дбайливому ставленню до природи,  залученню молоді до любові кожного природного об’єкта.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      


Завідувач організаційно-масовим відділом                  С.В. Лукіна