Новини
11.01.2019
5 грудня 2018 року  в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України на розширеній педагогічній раді, яка проводилася за участю наукових співробітників Інституту ...
30.11.2018
     23 листопада вихованці гуртка "Творча майстерня" Генічеської районної станції юннатів під керівництвом Лисенко Марини Олександрівни відвідали  виставку робіт ...
Про Центр > Новини > Новорічні історії ЦЕНТУМ
Всі новини
26.12.2017 07:07

Новорічні історії ЦЕНТУМ


21 грудня 2017 року  в Комунальному закладі  «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської  молоді» Херсонської обласної ради  відбулося свято «Новорічні історії».
Учасники  поринули у  казковий світ новорічних пригод.  Головні герої Баба Яга та Кікімора  не змогли зіпсувати святковий настрій та перешкодити зустрічі Нового року! Діти  грали,  танцювали,  водили хороводи, запалювали вогники креативної новорічної ялинки.
Під час свята всі учасники отримали солодкі подарунки. Несподіванкою стали святкові торти від директора  інституту зрошувального землеробства, Заслуженого діяча науки і техніки України Вожегової Раїси Анатоліївни.
Святковому  настрою  сприяла  виставка дитячих  новорічних проробок,  яка проводилася в рамках  Всеукраїнського  конкурсу новорічної флористики «Новорічна композиція».
Наприкінці свята було оголошено про завершення акції «Напиши лист Святому Миколаю» та відправлення йому скриньки. В своїх листах діти не тільки просили про подарунки, але описували всі свої хороші справи, вчинки, мрії та побажання.
Всі діти були в захваті від отриманих емоцій та вражені харизматичною грою головних героїв (педагогічних працівників Центру).
Нехай Новий 2018 рік буде для всіх нас щасливим, яскравим, плідним на добрі справи та мирним!