Новини
17.11.2017
В останній день перед канікулами, юннати гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» побували на  екскурсії у Центруі підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова». ...
09.11.2017
Зліт юних аграріїв Херсонщини - 2017. 08 листопада 2017 року на базі Херсонського державного аграрного університету комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ...
Про Центр > Новини > Експедиція юннатів Центру до біосферного заповідника
Всі новини
09.10.2017 13:18

Експедиція юннатів Центру до біосферного заповідника


Незабутня екскурсія до заповідника.
7 жовтня 2017 року юннати гуртка «Природа рідного краю» (керівник гуртка Коваленко І.В.) та «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (керівник гуртка Пирожок Т.А.) комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у рамках участі у Міжнародних днях спостереження за птахами  Euro Birdwatch  провели спостереження за журавлем сірим на території Біосферного заповідника Асканія-Нова  ім. Ф.Е.Фальц-Фейна.
Програмою заходу передбачались оглядові екскурсії по зоопарку та дендропарку заповідника та практична робота по вивченню орнітофауни. Юннатам була надана можливість відвідати будиночок орнітолога, який знаходиться за межами зоопарку на Зміїній гірці та із біноклів спостерігати за скупченням та польотами  журавля сірого. За твердженням орнітологів заповідника нині на території Великого Чапельського поду знаходиться близько 3000 особин сірого журавля.
Особливою розвагою для дітей стала зустріч на зміїній гірці із групою осликів, які вільно гуляли по території. Тварини з довірою до дітей спілкувалися та приймали ласощі.  Переповнені враженнями та щасливі від спілкування з природою юннати повернулись додому.
Методист                                                            І.В. Коваленко

 Напишіть свій коментар

Введіть число, яке Ви бачите праворуч
Якщо Ви не бачите зображення з числом - змініть настроювання браузера так, щоб відображались картинки та перезагрузіть сторінку.