Новини
05.06.2020
05.06.2020
Новотроїцька районна станція юних натуралістів до Дня Навколишнього Середовища прийняла участь в екочеленджі «World Environment Day – Virtual Safaris» при підтримці Всесвітнього фонду ...
Гуртки > Мистецтво нашого народу > Екскурсія до зоомагазину

          Кажуть, що тварина - це кращий друг людини. Саме ці крихітки дарують нам своє тепло і відданість. Звірі, чи не єдині створіння, що можуть любити по справжньому. Вони завжди милують око своєю ніжністю та дитячою поведінкою.

         Звичайно,  домашні тваринки відіграють неймовірно велику роль у нашому житті, займаючи не останнє місце в наших серцях. Також на сьогоднішній день відомо, що в кожній родині або в кожній квартирі є хочя би одна тварина.

У багатьох гуртківців їх налічується 2 або 3.

         Навіщо люди заводять домашніх пітомців?

На це питання є багато відповідей.Але однієї з найважливіших причин дотепер залишається те, що люди люблять свійських тварина й багато чого від них одержують назамість. А саме: відповідну любов, емоційні відносини. Часом  пітомець може замінити когось з родичів, оскільки зв'язок людини й тварини схож зі спілкуванням двох родинних душ. Людина стає добріше й знаходить заспокоєння в цих відносинах. Тварина якого б виду вона не була, будь те кішка або собака, гризун або папуга, рептилії та інші, стають унікальними. Тут немає користі.

            Відвідуючи зоомагазини вихованці познайомилися з його тваринами. Ми побачили пітона, шиншил, різноманітних риб, папуг, черепашок, хом’яків, жаб.

А також багато всьго що допоможе добре утримувати домашных улюбленців.