Новини
15.06.2018
14 червня 2018 року проведено засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді за темою «Розвиток молодіжного руху на базі «Школи ...
11.06.2018
Свято Останнього дзвоника у Генічеських юннатів       Закінчився навчальний рік у Генічеській районній станції юннатів і продзвенів Останній дзвоник для 300 вихованців, ...
Про Центр > Новини > Екологічний майданчик в Новій Каховці
Всі новини
09.06.2017 09:34

Екологічний майданчик в Новій Каховці


В шкільних таборах відпочинку розпочав свою роботу
екологічний майданчик Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради.

30 травня та 7 червня вихованці пришкільного табору «Сонечко» ЗОШ № 6 та «Веселка» ЗОШ № 3 міста Нова Каховка поринули у загадковий світ природи. А розпочався  він з «Дня Черепахи».
Діти із захопленням  прослухали цікаву інформацію про черепах, мали можливість потримати та погодувати Болотяну (Emys orbicularis) та Червоновуху черепаху (Trachemys scripta elegans). Дізнались про різноманітність черепах, з’ясували, які з них занесені до Червоної книги та мешкають на Херсонщині. Потім  на них чекала вікторина, загадки та рухливі ігри.
Метою педагогів Станції юних натуралістів було створити атмосферу творчості і радості, дати нові природничі знання і, що особливо важливо, отримати емоційний відгук дітей.
Екологічний майданчик продовжить свою роботу в шкільних таборах.
Методист Станції юних натуралістів Р. Я. Голованова