Новини
17.11.2017
В останній день перед канікулами, юннати гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» побували на  екскурсії у Центруі підвищення кваліфікації з вівчарства «Асканія-Нова». ...
09.11.2017
Зліт юних аграріїв Херсонщини - 2017. 08 листопада 2017 року на базі Херсонського державного аграрного університету комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ...
Про Центр > Новини > Екологічний майданчик в Новій Каховці
Всі новини
09.06.2017 09:34

Екологічний майданчик в Новій Каховці


В шкільних таборах відпочинку розпочав свою роботу
екологічний майданчик Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради.

30 травня та 7 червня вихованці пришкільного табору «Сонечко» ЗОШ № 6 та «Веселка» ЗОШ № 3 міста Нова Каховка поринули у загадковий світ природи. А розпочався  він з «Дня Черепахи».
Діти із захопленням  прослухали цікаву інформацію про черепах, мали можливість потримати та погодувати Болотяну (Emys orbicularis) та Червоновуху черепаху (Trachemys scripta elegans). Дізнались про різноманітність черепах, з’ясували, які з них занесені до Червоної книги та мешкають на Херсонщині. Потім  на них чекала вікторина, загадки та рухливі ігри.
Метою педагогів Станції юних натуралістів було створити атмосферу творчості і радості, дати нові природничі знання і, що особливо важливо, отримати емоційний відгук дітей.
Екологічний майданчик продовжить свою роботу в шкільних таборах.
Методист Станції юних натуралістів Р. Я. Голованова