Новини
09.07.2018
6 липня 2018 року юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е.В.) взяли участь у міському ярмарку, ...
22.06.2018
Обласна експедиція до біосферного заповідника «Асканія-Нова» - 2018 З 18 по 22 червня 2018 року на базі біосферного заповідника «Асканія-Нова» було проведено щорічну обласну ...
Про Центр > Новини > День відкритих дверей в Новокаховській міськСЮН
Всі новини
06.10.2017 06:52

День відкритих дверей в Новокаховській міськСЮН


День захисту тварин на Станції юних натуралістів
Новокаховської міської ради
5 жовтня 2017 року  на Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради  (в. о. директора Голованова Р. Я.) відбувся виховний захід, присвячений Дню захисту тварин.
Свято пройшло весело і цікаво: проводились екологічні ігри, вікторини, загадки про  тварин, діти вивчили  та розповіли вірші. Вихованці гуртка «Любителі домашніх тварин» оформили плакат, були ведучими, розповідали про тварин живого куточка СЮН. Це свято сприяло  формуванню в дітей  гуманного ставлення до тварин, ознайомленню з рідкісним видами тварин, вихованню у дітей любові до «братів наших менших» та почуття особистої відповідальності за долю тварини.
Дітям була представлена виставка тварин живого куточка СЮН, на якій вони спостерігали за тваринами  та годували їх. Також діти розповідали один одному про особливості поведінки своїх улюбленців, про їх харчування та догляд, про їхні звички та умови утримання. Гуртківці отримали велике задоволення від спілкування з  тваринами.
Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднувати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети.
Тож бережіть тварин нашої планети і захищайте своїх домашніх улюбленців!


Виконавець:
методист СЮН Скрабунова  І. О. т.: 0662640312