Новини
11.01.2019
5 грудня 2018 року  в Національному еколого-натуралістичному центрі Міністерства освіти і науки України на розширеній педагогічній раді, яка проводилася за участю наукових співробітників Інституту ...
30.11.2018
     23 листопада вихованці гуртка "Творча майстерня" Генічеської районної станції юннатів під керівництвом Лисенко Марини Олександрівни відвідали  виставку робіт ...
Про Центр > Новини > «Букет замість ялинки – 2017» в Новій Каховці
Всі новини
26.12.2017 06:56

«Букет замість ялинки – 2017» в Новій Каховці


Підведені підсумки міського заходу
«Букет замість ялинки – 2017» в Новій Каховці
Стало вже доброю традицією напередодні Новорічних свят проводити   міську виставку-конкурс новорічних композицій «Букет замість ялинки». В цьому році подорож  до чарівного світу  дитячої творчості  пройшла під гаслом: «Проявимо творчий підхід до вирішення екологічних проблем!».
Виставка-конкурс відбулася 21 грудня 2017 року  у ЗОШ №1 Новокаховської міської ради (директор Зуйко О. М.), метою якої було: показати  альтернативу, довести, що новорічними атрибутами можуть бути не лише зрубані дерева, але й безліч майстерно скомпонованих штучних та природніх матеріалів.
Організатор заходу –  Станція юних натуралістів (в. о. директора Голованова Р. Я.).
        На Конкурс  було представлено 105 колективних та індивідуальних робіт із 14-ти закладів загальної середньої освіти та Станції юних натуралістів.        
Конкурс продемонстрував фантазію, неординарний підхід до виготовлення новорічних композицій. В цьому році роботи учнів відрізнялись високою майстерністю виконання та креативністю.
Журі, до складу якого увійшли представник громадської екологічної організації «Мама-86» Єванков А.П., директор комунального підприємства «Міський кінотеатр «Юність»» Гірна Г.А., директор комунального підприємства «Агенція Регіонального Розвитку» Новокаховської міської ради Костенюк В. І., в. о. директора СЮН Голованова Р. Я., визначило переможців Конкурсу у трьох номінаціях: «Патріотична ялинка», «Екоялинка», «Новорічно-різдвяні композиції».
Всі учасники Конкурсу отримали солодкі подарунки від міського голови Коваленко В.І. та Благодійного фонду «Нова Каховка». Також учні були відзначені призами директора КП «Міський кінотеатр «Юність» Гірної Г.А. та представника громадської екологічної організації «Мама-86» Єванкова А.П.
Начальник відділу освіти Якубова Оксана Олександрівна привітала переможців, подякувала їхнім педагогам, батькам за участь у конкурсі «Букет замість ялинки».
       Виставка буде функціонувати до 16 січня 2018 року у комунальному закладі кінотеатр «Юність».
Таким чином, юні екологи  отримали можливість  продемонструвати  жителям міста  різноманіття творчих знахідок та показати, що всього з однієї гілочки можна створити святковий букет. Він буде радувати нітрохи не менше, ніж загублена лісова красуня.

 


Виконавець в. о. директора СЮН    Голованова Р. Я.
т.: 0958062963