Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Про Центр > Новини > Юннатам - 75 !
Всі новини
07.09.2020 12:13

Юннатам - 75 !


04 вересня 2020 року відбувся ювілейний Зліт юних натуралістів Херсонщини присвячений святкуванню 75 річниці з дня заснування комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  та юннатівського руху в Херсонській області.
Особисто привітати юннатів завітали почесні гості:
Василь Зеленчук – перший заступник голови Херсонської обласної ради;
Галина Толубець – депутат обласної ради;
Юрій Рожков – депутат обласної ради;
Володимир Сальдо – депутат міської ради;
Юлія Румянцева – головний спеціаліст відділу позашкільної та спеціальної освіти управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації;
Михайло Линецький - депутат Херсонської міської ради, директор Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації;
Галина Литвиненко  – заступник начальника організаційного відділу виконавчого комітету Херсонської обласної ради;
Ірина Ноздріна – головний спеціаліст управління освіти і науки Херсонської міської ради;
Лариса Поліщук - голова Херсонської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України;
Сергій Осипенко - директор з науки науково-виробничого підприємства «Інститут «ТЕКМАШ»;
- а також інші представники організацій, навчальних закладів та установ, що вже багато років співпрацюють з Центром та підтримують юннатівський рух на Херсонщині. 
Крім присутніх, завдяки онлайн – трансляції,  до ювілейного зльоту приєдналися представники позашкільних закладів еколого-натуралістичної освіти  з різних куточків України на чолі з Вербицьким Володимиром Валентиновичем – доктором педагогічних наук, професором, академіком Академії наук вищої освіти України,  директором Національного еколого-натуралістичного Центр учнівської молоді міністерства освіти і науки України.
Під час зльоту було проведено три заходи: «Юннатівський вогник», «Урочистий пленум» та екскурсія на катері - «Природні таємниці плавнів Дніпра».
Серед безлічі приємних сюрпризом та моментів можна виділити виступ екс-директорки Центру Ухової Олени Павлівни, яскраві театралізовані виступи гуртка «Екологічний театр» та усіх гостей що щиро вітали заклад.
Завдяки злагодженим діям педагогічного колективу, на чолі з директоркою Ельвірою Вітренко захід пройшов на високому організаційному рівні панувала святкова атмосфера тепла, затишку, добра і радості.