Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Про Центр > Новини > Посвята в юннати
Всі новини
21.10.2019 11:52

Посвята в юннати


18 вересня 2019 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичного творчості  учнівської молоді” Херсонської  обласної ради (далі – Центр,  директор Вітренко Е.В.) в межах Всеукраїнської акції “День юного натураліста” відбулося свято – “Посвята в юннати»”.
Посвята в юннати – один з традиційних заходів Центру. В юннати посвячуються ті, хто любить і цінує природу, піклується про навколишній світ, готовий присвятити себе захисту та охорони природи. 
З привітальним словом до усіх присутніх звернулася директорка Центру Ельвіра Валентинівна Вітренко. Вона побажала юннатам та педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.
З привітанням та побажанням  до юних натуралістів звернулися почесні гості: Бачевська Ольга Іванівна, головний спеціаліст відділу молодіжної політики та позашкільної освіти Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації; Палічев Юрій Федорович, голова ГО «Болгари Херсона»; Поліщук Лариса Михайлівна, голова  Херсонської міської організації профспілки працівників освіти і науки України; Кравець Ігор, представник ГО «Українська єдність»;   Машкова Ольга Вікторівна, представник ГО «ЕКО-кволіти UA».
Творчий виступ вихованців гуртка «Екологічний театр» (керівник Олійнікова О.О.) викликав у присутніх особливе захоплення та зацікавленість
Урочистим і одночасно хвилюючим моментом заходу стала традиційна посвята в юннати. Всі гуртківці проголосили Клятву юнната, пообіцявши берегти Матінку – Природу, після якої почесні гості та керівники гуртів пов’язали зелені символічні галстуки, та крім того отримали «Посвідчення юного натураліста»
Але, щоб підтвердити звання юннатів, гуртківці пройшли певні іспити. На кожному з них дітей чекали різноманітні завдання: загадки та вікторини, ігри, музичні руханки та інші. Вихованці доводили, що вони справжні природолюби, захисники природи. Сподіваємось, що учасники цього свята охоронятимуть, примножуватимуть природні багатства нашої країни, з них виростуть свідомі громадяни, яких хвилюватиме майбутнє рідної землі, рідної держави – України.
Після урочистої частини свято продовжилось на подвір’ї Центру  проведенням екскурсій.

Підготувала С.В.Лукіна