Новини
19.04.2022
Підведені підсумки обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам 2022" З підсумковим наказом можна ознайомитися за посиланням:   https://junnat.kherson.ua/opomozhemo-zimuyuchim-ptaham-2022.htm
15.03.2022
Нарада КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР 15 березня 2022 року відбулася нарада співробітників комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ...
Про Центр > Новини > Конкурс Новорічна композиція у 2020 року
Всі новини
29.12.2020 13:05

Конкурс Новорічна композиція у 2020 року


В період з 02 по 28 грудня 2020 року в Херсонській області комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Ельвіра Валентинівна)  було проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».
На Конкурс представлено 270 робіт від 371 учасника за 7 номінаціями: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція», «Флористична новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок». Учасники - здобувачі освіти, творчі колективи, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти з Білозерського та Музиківської ОТГ, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Генічеського, Голопристанського, Горностаївського, Іванівського, Каланчацького, Каховського та Любимівської ОТГ, Новотроїцького, Чаплинського та Чаплинської ОТГ, Олешківського, районів і міст Голої Пристані, Каховки, Нової Каховки, Скадовська, Херсона.
До складу журі увійшло 7 осіб: Палічева Галина Віталіївна, Братан Віктор Миколайович, Растьогін Михайло Юрійович, Томницький Анатолій Валентинович, Мудрак Тетяна Олександрівна, Коваленко Інна Володимирівна, і директорка закладу – Вітренко Ельвіра Валентинівна.
На виставці демонструвалися вироби мистецтва новорічно-різдвяної тематики, які пропагували збереження деревних хвойних порід, символізували та відображали регіональні різдвяно-новорічні дійства.
Всі учасники Конкурсу продемонстрували творчу активність, оригінальність, небайдужість до екологічних проблем сьогодення. Участь у виставці приймали як окремі учні так і учнівські колективи позашкільних та загальноосвітніх закладів освіти, віком від 6 до 18 років.
Роботи подані на конкурс було виставлено у Херсонській обласній раді, управлінні освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонському обласному онкологічному диспансері, Інституті зрошувального землеробства НААН України,  Комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради та кризовому Центрі для постраждалих від домашнього насильства.
Найкращі роботи – переможці направлені до м. Києва у Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України для участі у Всеукраїнському етапі.
Організаційний комітет конкурсу висловлює щиру подяку всім учасникам та керівникам робіт та  вітає усіх з Новорічними святами!