Новини
19.04.2022
Підведені підсумки обласної акції "Допоможемо зимуючим птахам 2022" З підсумковим наказом можна ознайомитися за посиланням:   https://junnat.kherson.ua/opomozhemo-zimuyuchim-ptaham-2022.htm
15.03.2022
Нарада КЗ «ЦЕНТУМ» ХОР 15 березня 2022 року відбулася нарада співробітників комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ...
Про Центр > Новини > Юннати Голої Пристані взяли участь у посадці лісу
Всі новини
17.03.2021 09:57

Юннати Голої Пристані взяли участь у посадці лісу


     15 березня вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у посадці лісу. В 13 кварталі Голопристанського лісництва державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» цієї весни на площі 50га планується висадити 238 тисяч штук однорічних сіянців сосни кримської. Це дуже тяжка і відповідальна робота, від якості посадки залежить яким ліс виросте в майбутньому.
    Діти з задоволенням спостерігали за роботою садильного агрегату, потім самі попрацювали саджальниками , освоїли ази ручної посадки за допомогою     меча  Колесова та старанно притоптали пісок навколо висаджених сіянців.  Лісівники були задоволені роботою гуртківців.
      В день весняного рівнодення святкуватиметься Міжнародний день лісів, який пов'язаний з діяльністю щодо посадки лісів. Свій внесок  в цю благородну справу юннати Голої Пристані надаватимуть і надалі.
 
Наталя Фемич, керівник гуртків еколого-натуралістичного напрямку ГМЦДЮТ