Новини
29.03.2021
Напевно немає такої людини, котра б не захоплювалася приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Надворі весна, а отже, настав час прильоту до нас пташок із теплих країв. У рамках Всеукраїнської ...
18.03.2021
У рамках  екологічної акції «Збережемо первоцвіти» 16 березня 2021 року у НВК №48 пройшло веселе та пізнавальне свято «Збережемо первоцвіти». У заході прийняли участь вихованці ...
Про Центр > Новини > Юннати Голої Пристані взяли участь у посадці лісу
Всі новини
17.03.2021 09:57

Юннати Голої Пристані взяли участь у посадці лісу


     15 березня вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у посадці лісу. В 13 кварталі Голопристанського лісництва державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» цієї весни на площі 50га планується висадити 238 тисяч штук однорічних сіянців сосни кримської. Це дуже тяжка і відповідальна робота, від якості посадки залежить яким ліс виросте в майбутньому.
    Діти з задоволенням спостерігали за роботою садильного агрегату, потім самі попрацювали саджальниками , освоїли ази ручної посадки за допомогою     меча  Колесова та старанно притоптали пісок навколо висаджених сіянців.  Лісівники були задоволені роботою гуртківців.
      В день весняного рівнодення святкуватиметься Міжнародний день лісів, який пов'язаний з діяльністю щодо посадки лісів. Свій внесок  в цю благородну справу юннати Голої Пристані надаватимуть і надалі.
 
Наталя Фемич, керівник гуртків еколого-натуралістичного напрямку ГМЦДЮТ