Новини
22.07.2021
22 липня  в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра ВІТРЕНКО) відбулася  екологічна екскурсія ...
24.05.2021
КВАЛІФІКАЦІЙНІ ІСПИТИ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКІВ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМКУ Завершується 2020-2021 навчальний рік, не зважаючи на обмежування, пов’язані  із епідеміологічною ситуацією, вихованці ...
Про Центр > Новини > Юннати Голої Пристані взяли участь у посадці лісу
Всі новини
17.03.2021 09:57

Юннати Голої Пристані взяли участь у посадці лісу


     15 березня вихованці гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» Голопристанського міського Центру дитячої та юнацької творчості взяли участь у посадці лісу. В 13 кварталі Голопристанського лісництва державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство» цієї весни на площі 50га планується висадити 238 тисяч штук однорічних сіянців сосни кримської. Це дуже тяжка і відповідальна робота, від якості посадки залежить яким ліс виросте в майбутньому.
    Діти з задоволенням спостерігали за роботою садильного агрегату, потім самі попрацювали саджальниками , освоїли ази ручної посадки за допомогою     меча  Колесова та старанно притоптали пісок навколо висаджених сіянців.  Лісівники були задоволені роботою гуртківців.
      В день весняного рівнодення святкуватиметься Міжнародний день лісів, який пов'язаний з діяльністю щодо посадки лісів. Свій внесок  в цю благородну справу юннати Голої Пристані надаватимуть і надалі.
 
Наталя Фемич, керівник гуртків еколого-натуралістичного напрямку ГМЦДЮТ