Новини
06.09.2021
3 вересня 2021 року відбувся День відкритих дверей в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка Ельвіра Вітренко), ...
25.08.2021
Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення ...
Про Центр > Новини > Переможці Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»
Всі новини
25.08.2021 11:58

Переможці Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»


Всеукраїнську акцію «Годівничка» проведено  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни. Серед понад 1500 робіт, оргкомітету було представлено роботи представників Херсонської області, що стали переможцями обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам», проведеної у зимовий період 2020 – 2021 року комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.
За підсумками журі грамотами НЕНЦ нагороджено:
За І місце:
Герасименко Поліну, вихованку гуртка «Юні дослідники» Генічеської станції юних натуралістів Генічеської міської ради;
Гудзера Єгора, Гудзеву Дарину, Трунову Амалію, Дичка Динила, Цибулько Захара, Підгурську Алісу, учнів Хлібодарівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району;
Зінькович Марію, ученицю 4-А класу Херсонського НВК №48;
Калініна Вадима, учня 3-Б класу Любимівського закладу дошкільної, повної загальної, середньої освіти №1 Каховського району;
Левицького Вадима, учня 4-А класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанської міської ради;
Мотрюк Анжеліку, ученицю 6 класу Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району;
Учнівський колектив Херсонського НВК №48;
Учнівський колектив Дудчавського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа І-ІІІступенів - позашкільний заклад» Милівської сільської ради Бериславського району;
Учнівський колектив 10 класу Хлібодарівського НВК Чаплинського району;
Учнівський колектив 1-6 класів Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради;
Учнівський колектив 2-3 класів Хлібодарівського НВК Чаплинського району;
Учнівський колектив 5 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської міської ради;
Учнівський колектив 5-6 класів Хлібодарівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району;
Учнівський колектив 6 класу Хлібодарівського НВК Чаплинського району;
Учнівський колектив 7 класу Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів-позашкільний заклад» Милівської сільської ради Бериславського району;
Учнівський колектив 9 класу Хлібодарівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району;
Учнівський колектив 9-Б класу Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Олешківського району.

За ІІ місце:
Вихованців гуртків станції юних натуралістів Каховської міської ради;
Задніпряного Констянтина, учня 4 класу Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради;
Лавренчука Вадима, учня 5 класу Комишанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №26;
Півнюк Карину, ученицю 7 класу Дудчинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тавричанської сільської ради Каховського району;
Проценко Дмитра, учня 5 класу Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської міської ради;
Сакуна Эфіма, учня 1-Б класу Любимівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти №1 Каховського району;
Учнівський колектив 3-4 класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52, вихованців гуртка «Юні друзі природи» Комунального закладу« Центр еколого-натуральстичної творчі учнівської молоді» Херсонської обласної ради;
Учнівський колектив 1-9 класів Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іванівської селищної ради;
Учнівський колектив 1-9 класів Малокардашинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Голопристанської міської ради Скадовського району;
Учнівський колектив 4 класу Каланчацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Каланчацької селищної ради;
Учнівський колектив 8 класу Новокиївського НВК Каланчацької селищної ради;
Учнівський колектив 9-Б класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27;
Учнівський колектив 6-А класу Голопристанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Голопристанської міської ради;
Учнівський колектив 1-4 класів опорного закладу «Горьківський заклад повної загальної середньої освіти» Каланчацької селищної ради;
Учнівський колектив 3-4 класу Новопавлівського НВК імені В. Д. Реут Каланчацької селищної ради;
Учнівський колектив, члени клубу «ЮНОП» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27;
Філімонову Мирославу, ученицю 2 класу Хлібодарівського закладу дошкільної повної загальної середньої освіти Асканія-Нова селищної ради Чаплинського району.

За ІІІ місце:
Вихованцівгрупи «Веселка» Херсонської початкової школа №25;
Дзівінську Наталію, ученицю 11-Б класу Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27;
Карпенко Елизавету, вихованку гуртка «Основи наукових досліджень» станції юних натуралістів Каховської міської ради;
Павловську Анну, ученицю 2-А класу Станіславського ЗПЗСО імені К. Й. Голобородька Станіславської сільської ради;
Сербіну Олександру, ученицю 2-А класу Станіславського ЗПЗСО імені К. Й. Голобородька Станіславської сільської ради;
Учнівський колектив5-А класу Іванівського ліцею №1 Іванівської селищної ради;
Членів клубу «ЮНОП» Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №27.
Вітаємо юних любителів птахів Херсонщини за значні досягнення в природоохоронній роботі та перемогу у Всеукраїнському конкурсі!