Новини
24.05.2021
КВАЛІФІКАЦІЙНІ ІСПИТИ ВИХОВАНЦІВ ГУРТКІВ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОГО НАПРЯМКУ Завершується 2020-2021 навчальний рік, не зважаючи на обмежування, пов’язані  із епідеміологічною ситуацією, вихованці ...
24.05.2021
Нагородження педагогів Херсонщини 06 травня 2021 року о 13.00, на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директорка ...
Про Центр > Новини > Загадковий світ Чорного моря
Всі новини
02.11.2020 08:38

Загадковий світ Чорного моря


Еко - захід до Міжнародного дня Чорного моря відбувся в гуртках «Юні друзі  природи» першого і другого року навчання у складі 17 і 18 гуртківців, та «Юні акваріумісти» у складі 10 гуртківців  КЗ ЦЕНТУМ ХОР, на базі Херсонської спеціалізованої школи № 52.
Керівник  гуртка: Хандусь Анна Володимирівна.
Тема заходу: «Загадковий світ Чорного моря».
Метою заходу було розширити і поглибити знання учнів про рідний край; дати історичні та біологічні знання про Чорне море; виховувати любов до Батьківщини, прагнення охороняти природу; познайомити з екологічними проблемами акваторії Чорного моря.
Учасників заходу ознайомлено із датою екологічного календаря – Міжнародним днем Чорного моря, який щорічно відзначається 31 жовтня, а також з цікавими фактами, історією Чорного моря та особливими видами морських жителів. Під час заходу для гуртківців був проведений брейн –ринг під час якого вихованці працювали командами, відгадували загадки про мешканців моря, працювали з картою Чорного моря і країнами чорноморського узбережжя. Під час заходу була проведена гра «Мої сусіди», під час гри вихованці закріпили знання про країни чорноморського узбережжя, сформували вміння працювати з географічною картою, виховували толерантність до різних народів. Під час гри команди отримали привітання із різних країн їхніми мовами «Привіт, Чорне море! Я допоможу тобі», гуртківці відгадували якою мовою вони написані та висловлювали свої думки, що кожен з них може зробити для збереження Чорного моря. Також вихованці пригадали правила поведінки під час відпочинку на пляжі та узбережжі водойм, провели конкурс малюнків морських жителів, грали у гру «Харчова сітка у морі» де створювали моделі харчового ланцюга, який демонструє стосунки «їжа-споживач» між організмами які живуть у морі.
Чорне море - одне з унікальних морських водойм нашої планети і велика природна спадщина. Знищити його природу легко, відновити - неможливо! Як говорять, якщо хочеш змінити світ, то почни з себе!