Новини
15.02.2018
Інформація про проведення відкритого заняття «Тварини в нашому житті» 13 лютого на базі Центру відбулось відкрите заняття гуртка  «Тварини в нашому житті». Заняття відвідали ...
15.02.2018
Юннати Херсонщини вітають військових з Днем Святого Валентина Напередоднi Дня Святого Валентина, який впевнено yвiйшов у наше життя, вихованці гуртків "Мистецтво нашого народу" (керiвник ...
Гуртки > Гурток «Юні лісівники»

На заняттях гуртка  вивчаються деревні та кущові породи регіональних лісових насаджень, особливості вирощування садивного матеріалу цих порід, питання відновлення, збереження та охорони лісів.
Приділяється велика увага дослідницькій та практичній роботі. Проводяться екскурсії до шкільного дендрарію, лісорозсаднику і лісі місцевого значення. Вихованці гуртка ведуть щоденники дослідницьких робіт, створюють наочні посібники (гербарії, колекції, таблиці).
У гуртку проводяться фенологічні спостереження за деревними породами рослин шкільного парку (каштанами, лісовим горіхом, кленом татарським, гледичією колючою). Здійснені трудові десанти по догляду за пам′ятними місцями с. Музиківка.